Kinga Rusin zyska na konflikcie z Małgorzatą Rozenek? TVN chce jej dać nowy program

Wszytko wskazuje na to, że ostatni spór Rusin z Rozenek, może opłacić się dziennikarce. W mediach pojawiły się własnie informacje, że TVN szykuje dla niej nowy program poświęcony ekologii.

Głośny konflikt między Kingą Rusin Małgorzatą Rozenek-Majdan, mimo że został już zakończony, wciąż wraca na języki. Spór gwiazd skomentowało wielu celebrytów. Pikanterii całej sytuacji dodawał fakt, że obie panie pracują w tej samej stacji.

Po tym, jak Rusin i Rozenek zawarły rozejm, spekulowano że wcześniej obie zostały wezwane na dywanik do Edwarda Miszczaka. Karą za publiczne pranie brudów miał być zakaz pojawienia się na corocznym Balu Fundacji TVN. Według najnowszych doniesień, dzięki publicznej kłótni z "Perfekcyjną", Kinga może jednak więcej zyskać niż stracić.

Władze stacji doceniły zaangażowanie Rusin w ochronę środowiska oraz praw zwierząt. Jak donosi "Super Express" dziennikarka najprawdopodobniej poprowadzi nowy program poświęcony ekologii. 

TVN właśnie szuka dla niej formatu, który pokaże ludziom jak ważna jest ekologia. Nie ma problemu ze sponsorami, gdyż wiele firm stawia na ekologiczne rozwiązania i chcą zaangażować się w telewizyjny projekt, którego twarzą będzie Rusin - mówi informator tabloidu.

Spodziewaliście się takiego obrotu sytuacji?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (71)
Kinga Rusin zyska na konflikcie z Małgorzatą Rozenek? TVN chce jej dać nowy program
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 27 razy 21

  Coś tak czułam, że tak to się skończy... :)

 • Gość: Ada

  Oceniono 31 razy 15

  No i super!

 • Gość: Kamea

  Oceniono 31 razy 13

  Pani Kingo do dzieła!!!! Niech krzyczą, krytykują, a prawda i tak się obroni!!!! Pani działa w słusznej sprawie i to jest najważniejsze!!!!

 • Gość: mario

  Oceniono 20 razy 12

  Nie ma co spekulować kto lepiej pasuje do tej roli, bo to nie jest program stworzony wraz z castingiem na prowadzącego, tylko program zrobiony bezpośrednio z myślą o polityce Kingi Rusin.

 • Gość: ignacy

  Oceniono 46 razy 12

  Dobra osoba w dobrym miejscu. Myślę, że współczesnemu światu przyda się taki program obok płytkich Top Model czy Rolnik szuka żony... W końcu coś wartościowego i ciekawe, a Kinga jak najbardziej pasuję do tej roli

 • Gość: deli

  Oceniono 18 razy 10

  No i fajnie! Mało jest tego typu programów, a im więcej nas świadomych, tym lepiej :)

 • Gość: gosc

  Oceniono 36 razy 10

  Kinga ,no i super

 • Gość: Piotr

  Oceniono 8 razy 8

  Powinien nazywać się "Rykowisko". Rusin jako jedna z wielu łań w chmarze, szukała by jelenia dla "prawdziwych" kobiet, z pośród zwolenniczek praw zwierząt.

 • Gość: bb

  Oceniono 17 razy 7

  Wszystko, wszystko żeby tylko było jak najmniej tej wyskakującej dzidzi piernik Rozenkowej. Swoją drogą hejterzy Rusin pojęcia nie mają że gdy ta była już dziennikarką to Rozenkowa dopiero lizała tv przez szybę. Nie wystarczyły jej studia prawnicze, nie wystarczył jej mąż-aktor...Żenua.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX