Edyta Herbuś skomentowała doniesienia o ślubie. "Nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ale tym razem muszę zrobić wyjątek"

Edyta Herbuś stała się bohaterką sensacyjnych doniesień, gdy sfotografowano ją w Gdyni z obrączką na palcu. Wszyscy byli pewni, że tancerka wyszła za mąż. Okazuje się, że nie jest to prawda.

"Edyta Herbuś wyszła za mąż" grzmiały nagłówki po tym, jak celebrytka wrzuciła na swojego instagrama zdjęcie ze swoim ukochanym Piotrem Bukowieckim. Miała tam na palcu obrączkę, stąd wszyscy doszli do wniosku, że para jest po ślubie.

Edyta Herbuś komentuje doniesienia o swoim ślubie

Edyta Herbuś postanowiła skomentować sensacyjne doniesienia jakoby miała być żoną Bukowieckiego. Kiedy zalała ją fala życzeń ślubnych, uznała, że wbrew swoim zasadom skomentuje plotki o swoim zamążpójściu. Okazuje się, że ciągle jest panną, choć bardzo szczęśliwą w związku. Napisała:

Prawda jest taka, że obrączka, którą noszę jest pewnym bardzo osobistym wyznaniem. Dziękuję, że jesteście. Dziękuje za każdą ciepłą myśl od Was. Tak, jestem szczęśliwa. Nawet jako "nie żona". Życzę Wam dużo miłości.

Cóż, obrączka jest dość jednoznacznym sygnałem, więc w tym wypadku łatwo było o pomyłkę. Fani byli nieco podzieleni. Były wypowiedzi sceptyczne:

Chwyt marketingowy zadziałał.
Ciekawe.
Ale fejm w Gdyni był .

Za to inni byli pełni zrozumienia:

Szczęśliwym można być bez ślubu, a media zawsze znajdą element, który im będzie pasować do układanki, którą będą chcieli opchnąć.
No i najważniejsze, że uśmiech na twarzy jest, a co na palcu, to już top secret niech zostanie.
Edytko najważniejsze byś była szczęśliwa.
Papier nie zmienia niczego, najważniejsze jest szczęście i spełnienie, a nie taki czy inny rodzaj figurowania nazwiskiem gdziekolwiek.

Tak czy siak, doniesienia o ślubie były pośpieszne. Ależ zamieszanie!

JAB 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (12)
Edyta Herbuś skomentowała doniesienia o ślubie. "Tym razem muszę zrobić wyjątek"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Tortura

  Oceniono 5 razy 5

  Jak pisałam w artykułach komentarz, że w ich przypadku obrączki to nie potwierdzenie ślubu tylko, pewnie, ich osobista deklaracja umowna to dostałam "minusy", a jednak...

 • Gość: key largo

  Oceniono 1 raz 1

  to ociera się o kłamstwo .co na to koleżanki celebrytki.

 • Gość: bebe

  Oceniono 3 razy 1

  Po Trelinskim to kazdy jest juz tylko wielkie nic, z nim miala swiatowe zycie na wysokim poziomie, ale coz, na bezrybiu...

 • Gość: Single lady

  Oceniono 9 razy 1

  Niedługo za wolność pisiory będą karać bykowym. Więc, albo na gwałt wszyscy się na wariata hajtajmy, albo na spokojnie wysadźmy pis na stacji San Escobar.

 • Gość: Wiśnia

  0

  Bardzo fajna,pozytywna kobieta,do tego piekna. Szkoda jej było dla tego pierdu pierdu Trele

 • Gość: Tortura

  0

  Gosc: bebe
  Myślę, że ona w związku z Trelińskim ciągle musiała coś udowadniać. Poza tym, nie miała nigdy pewności, poczucia bezpieczeństwa. To kręci młodsze dziewczyny, a potem przeszkadza dojrzalszym, które chcą stabilizacji.
  Teraz jest wolna choć w związku. O to właśnie chodzi. Tak ma być.

 • Gość: Rte

  Oceniono 2 razy 0

  I jeszcze odpowiednie,pozowane zdjęcie do tego komentarza. Jakie to słabe...

 • Gość: Ilona

  Oceniono 2 razy 0

  Edyta jest piękną kobietą. Ale niech przestanie chodzić do solarium albo smarować się kremem samopalającym, bo wtedy niezbyt korzystnie wygląda.

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy -3

  Baranina i Edytka z Kielc .Poszukajcie w necie.I takie coś robi wielką karierę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX