Kate Middleton pojawiła się na ślubie przyjaciółki. Suknia panny młodej wyglądała... znajomo

W ten weekend księżna Kate i książę William wraz z dziećmi pojawili się na ślubie bliskich przyjaciół. Uwagę gości przykuła suknia panny młodej, która wygląda, jak ta ślubna księżnej Kate.

Księżna Kate wraz z mężem księciem Williamem oraz dziećmi uczestniczyła w ten weekend w uroczystości ślubnej swojej przyjaciółki Sophie Carter oraz Roberta Snuggsa. Nowożeńcy są bliskimi przyjaciółmi pary książęcej, a Sophie jest nawet matką chrzestną ich córeczki Charlotte. 

Na ślubie chrzestnej

Księżniczka Charlotte objęła funkcję dziewczynki sypiącej kwiaty, podobnie jak miało to miejsce na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Jednak to nie ona skupiała największą uwagę gości weselnych. Większość zwróciła uwagę na suknię panny młodej, która przypomina... suknię ślubną zaproszonej na uroczystość Kate Middleton.

KSIĘŻNA KATE NA ŚLUBIE PRZYJACIÓŁKI. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Takie same?

Podobieństwo sukni Sophie i Kate widać przy pierwszym spojrzeniu na koronkowe długie rękawy, czy zakończony kołnierzykiem i koronką głęboki dekolt w kształcie litery V. Znajomy wydaje się również welon wykończony wyhaftowanymi kwiatami.

Różnice

Suknia Sophie jest jednak znacznie skromniejsza. Zamiast obszernego koronkowego dołu z długim trenem, panna młoda postawiła na dół prosty i jedwabny. Skromniejsza była również ozdoba na głowie w postaci jedwabnej opaski. Księżna Kate na swoim ślubie nosiła tiarę. 

Sophie wyglądała na swoim ślubie równie fenomenalnie jak przed laty jej przyjaciółka księżna Cambridge podczas ceremonii zaślubin z księciem Williamem. Myślicie, że Sophie zainspirowała się Kate? 

KJ

Więcej o:
Komentarze (12)
Kate Middleton pojawiła się na ślubie przyjaciółki. Suknia panny młodej wyglądała... znajomo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: w

  Oceniono 6 razy 6

  Jak dla kogoś wszystkie białe suknie z koronką są takie same, to może. Ale jak ktoś jest odrobinę uważny przy patrzeniu to widzi masę różnic.

 • Gość: Podobna

  Oceniono 4 razy 4

  Takie podobne jak ja do Naomi C.ona 190 czarna ja 160 biała ale podobne jak 2 krople wody😂😂😂😂💦😂😂😂💦😂😂😂

 • Gość: Karol

  Oceniono 2 razy 2

  A w nosie to mam. Wszedłem tu tylko po to, żeby to napisać.

 • Gość: Zulu gula

  Oceniono 2 razy 2

  Zupelnie inna .

 • kupidon

  Oceniono 1 raz 1

  Księżna nosiła DIADEM, tiarę nosi papież. Istnieje zjawisko tzw false friends sympathy/actually itp. Sprawdzać w słowniku i szanować mowę rodzimą!!!!!

 • Gość: wwrr

  0

  Kate Middleton zmienila "nazwisko/tytul" na" Ksiezna" spora chwile temu.

 • Gość: jen

  0

  nie ma to jak kopiować,, no coż..

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 0

  Te suknie są podobnie ale nie takie same jedna ma wysoką stujkę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX