Magda Gessler poniosła klęskę za granicą. "Jest wściekła". Nikt nie chce kupować jej ubrań

Oprócz branży gastronomicznej Magda Gessler postanowiła podbić świat mody. Niestety, jej projekty zostały chłodno przyjęte przez zagraniczne butiki.

Magda Gessler uchodzi za kobietę sukcesu. Jest jedną z najbardziej znanych restauratorek w Polsce, prowadzi trzy programy w telewizji, a w mediach społecznościowych obserwują ją setki tysięcy fanów. Jak się jednak okazuje, nawet Magdzie Gessler czasem coś nie wyjdzie.

Gwiazda TVN od kilku lat pracowała nad własną linią ubrań. Kolekcja miała trafić do zagranicznych butików. Miała, ale niestety sklepy w Hiszpanii i Włoszech nie są zainteresowane współpracą z Gessler. Ich zdaniem ubrania są zbyt ekstrawaganckie i mało kto chciałby je nosić. Restauratorka nie przyjęła tego najlepiej.

Gessler jest wściekła. Myślała, że Hiszpania i Włochy będą otwarte na oryginalne ubrania, które zaprojektowała. Wiązała z tym poważne nadzieje – mówi informator Faktu.

Magda Gessler zapewnia jednak, że to niepowodzenie nie jest końcem jej przygody z modą. 

Cały czas projektuję i nie rezygnuję z tego pomysłu. Na razie to tajemnica, czy będę sprzedawać kolekcje tylko w Polsce, czy za granicą. Osoba, która miała mi pomóc, zajęła się polityką, więc odkładam ten pomysł na później – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Gessler słynie ze swojego kolorowego i oryginalnego stylu. Zaprojektowana przez nią ubrania najprawdopodobniej przypominały te, w których gwiazda chodzi na co dzień. Chcielibyście ubierać się jak Magda Gessler?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (99)
Magda Gessler poniosła klęskę za granicą. Nikt nie chce kupować jej ubrań. Są zbyt ekstrawaganckie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fields1

  Oceniono 112 razy 80

  Gessler kobietą sukcesu ? Chyba w trójkącie Radzymin-Grodzisk-Otwock.

 • Gość: klm

  Oceniono 88 razy 70

  nazwisko Gessler kojarzy mi się wyłącznie z wyłudzeniami, oszustwami i przekrętami

 • claudiusz

  Oceniono 66 razy 56

  aby projektowac odziez trzeba miec talent,dobry gust i wyczucie rynku....zadnych tych cech geslerek nie posiada

 • ratlerek.hitlerek

  Oceniono 49 razy 39

  Breaking news:
  Jak donoszą media branżowe, pojawiło się zainteresowanie produktami odzieżowymi pani Magdy. W związku z deficytem dobrego czyściwa, jedna z wielkich sieci marketów budowlanych oraz wiele lumpeksów zainteresowało się markową odzieżą haute couture tej nadętej bufetowej ("restauratorki" hehehe, wżenionej w gastro-biznes per matrimonium i nazwisko). Będą też nowe miejsca pracy, bo trzeba ludzi do cięcia tej odzieży na mniejsze kawałki.

 • snooka

  Oceniono 45 razy 35

  Problem w tym, że skrzyżowanie stylu koczkodana i burdelmamy nie wszystkim się podoba.

 • candlekeep

  Oceniono 27 razy 25

  Cóż, chamstwem, wulgarnością i tupetem można zbudować karierę nad Wisłą, gdzie takie cechy są mile widziane. W cywilizowanym świecie trzeba jednak prezentować sobą coś więcej.

 • maradona20

  Oceniono 23 razy 23

  zadufany w sobie ponton

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX