Justyna Żyła opublikowała zdjęcia z sesji ślubnej. "12 lat temu przysięgałam". Ludzie zniesmaczeni: Na co to komu?

Justyna Żyła jest już po pierwszej rozprawie rozwodowej, ale najwyraźniej wciąż nie potrafi pogodzić się z rozpadem małżeństwa. Na Instagram wrzuciła właśnie zdjęcia ze swojego ślubu.

Justyna Żyła chyba wciąż nie do końca wierzy, że jej małżeństwo się rozpadło. Choć Piotr Żyła wyprowadził się z ich wspólnego domu kilka miesięcy temu i odbyła się już nawet pierwsza rozprawa rozwodowa, aspirująca blogerka kulinarna wciąż nosi obrączkę. Mało tego, na swoim Instagramie opublikowała właśnie zdjęcia ze ślubu, świętując w ten sposób dwunastą rocznicę zamążpójścia.

Justyna Żyła publikuje zdjęcia ze ślubu

Justyna i Piotr Żyłowie 12 lat temu stanęli na ślubnym kobiercu. Z tej okazji kobieta opublikowała zdjęcia z sesji ślubnej wykonane w Chorwacji w 2008 roku.

12 lat temu... Około godziny 12 przysięgałam... w zdrowiu i w chorobie, w szczęściu i nieszczęściu, póki śmierć nas nie rozłączy. Przysięgałam człowiekowi, który dał mi najlepsze, co mogło mnie w życiu spotkać: moje dzieci - mądre, rezolutne, bystre, z poczuciem humoru. Mające wytłumaczenie na każdą uwagę w szkole. #love #goodvibesonly #bukietzpolnychkwiatów #amiałobyćtakpięknie

Jak łatwo się domyślić, post Justyny Żyły wywołał skrajne emocje wśród jej obserwatorów. Większość osób było zdania, że kobieta powinna takie przemyślenia zostawić dla siebie i pogodzić się z rozstaniem.

Na co to komu? Było, minęło - musisz się z tym pogodzić.
Pani Justyno. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Coś musi się skończyć, by inne mogło się zacząć. Rozdrapywanie ran to nic dobrego. Wstawianie ślubnych zdjęć? Matkooooo, tym bardziej!
Takie wspomnienia i przemyślenia powinny być pozostawione dla siebie.

Podpisujemy się pod tymi komentarzami. Najwyraźniej Justyna Żyła nie wie, kiedy przestać.

Agnieszka Lewkowicz to śliczna partnerka Macieja Kota. "Zobaczył mnie pod skocznią i..." A żona Żyły?

WJ

Więcej o:
Komentarze (79)
Justyna Żyła opublikowała zdjęcia z sesji ślubnej. "12 lat temu przysięgałam". Ludzie zniesmaczeni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Dea

  Oceniono 97 razy 39

  Kobieta jest bardzo zraniona.. nie potepiajcie.. kazdy w zyciu przechodzi cos trudnego i rozne radzi sobie emocjonalnie z sytuacjami..

 • Gość: sfs

  Oceniono 25 razy 19

  zawsze trudno ludziom, ktorzy sa zostawiani....

 • Gość: Gość

  Oceniono 56 razy 14

  A może przyjdzie wam do głowy że ona go kocha a on robi co robi Wiecie co to depresja a że nie mówi o tym głośno to chyba też normalne

 • balerina53

  Oceniono 15 razy 11

  ...Pani Justyno, rozumiem tę bolesną sytuację życiową, ale epatowanie
  zdjęciami z Waszego życia prywatnego - jest żałosne, po co to, kogo to interesuje, po co ta gra...ma Pani świadomość, że się ośmiesza...?

 • Gość: klik

  Oceniono 11 razy 7

  ona ma jednak obsesje na temat fotografowania się ,ślub brała w 2006 jako brunetka a to jest sesja poślubna 2 lata po ,??/

 • krzywelustro

  Oceniono 25 razy 7

  Jeszcze parę takich wejść tego głupiutkiego stworzonka w internet i nie będzie już nikogo, kto w tym konflikcie stałby po jej stronie.

 • Gość: Ola

  Oceniono 20 razy 6

  KOBIETO, nie ty jedna rozstałaś się z mężem, przestań wreszcie się kompromitować, STOP IT!!!

 • grey55

  Oceniono 22 razy 6

  kasiorka się kończy i pupka mięknie

 • alpepe

  Oceniono 14 razy 6

  Co ona tak różne włosy miała w tej sukience? Dwa śluby, dwa kolory włosów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX