Edyta Herbuś już po ślubie? Najnowsze zdjęcia z jej partnerem na to wskazują

Edyta Herbuś prawdopodobnie została żoną swojego ukochanego, Piotra Bukowieckiego. Na najnowszych wspólnych zdjęciach pary możemy dostrzec obrączki na ich dłoniach.

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki prawdopodobnie są już małżeństwem. Mogą świadczyć o tym obrączki, które pojawiły się na ich dłoniach. Jednak jak na razie tancerka nie odniosła się do tych doniesień.

Edyta Herbuś wyszła za mąż?

Celebrytka i jej ukochany pojawili się razem w Gdyni, gdzie odbywa się 43. Festiwal Filmowy. Herbuś zagrała jedną z ról w filmie Marka Koterskiego "7 uczuć". Jednak to nie jej gra aktorska wywołała najwięcej emocji, a obrączki na palcach tancerki i jej ukochanego:

Edyta Herbuś podczas 43. Festiwalu Filmowego w GdyniEdyta Herbuś podczas 43. Festiwalu Filmowego w Gdyni KAPIF.pl

Edyta Herbuś z partnerem podczas 43. Festiwalu Filmowego w GdyniEdyta Herbuś z partnerem podczas 43. Festiwalu Filmowego w Gdyni KAPIF.pl

Herbuś nie ukrywała nigdy w wywiadach, że trafiła na człowieka, z którym ma podobną wizję wspólnego życia:

Spotkałam mężczyznę, który ma bardzo podobną wizję wspólnego życia i potrafi być świetnym partnerem na co dzień (...). Jestem szczęśliwa i pełna optymizmu. Mam jakiś spokój wewnętrzny, że wszystko się dzieje tak, jak trzeba - wyznała Edyta Herbuś w programie "Pytanie na śniadanie" w marcu.

Jak na razie do mediów nie przedostały się informacje o ceremonii. Oboje także nie skomentowali oficjalnie tego, że są małżeństwem. Próbowaliśmy się skontaktować z Edytą Herbuś, jednak czekamy jeszcze na odpowiedź.

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki

O tym, że Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki są razem, dowiedzieliśmy się na początku roku. Mężczyzna wcześniej był narzeczonym Doroty Gardias, a także jest ojcem jej dziecka. Para poznała się podczas współpracy przy realizacji projektu dla TVN. To właśnie wtedy miało zakwitnąć ich uczucie. Związek jednak rozpadł się w 2015 roku. Edyta Herbuś zaś wcześniej związana była z Mariuszem Trelińskim, z którym rozstała się na początku 2017 roku.

Jednak chyba już teraz możemy pogratulować i życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

AW

Więcej o:
Komentarze (37)
Edyta Herbuś już po ślubie? Najnowsze zdjęcia z jej partnerem wiele na to wskazują
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 31 razy 17

  ale się miele w tym szambie ----każdy każdego posuwa robią dzieci i pózniej jak gdyby nigdy nic ---zaczynają od nowa ten magiel jest gorszy niż normalny burdel bo funkcjonuje legalnie.----i
  nikt się nie wstydzi że z niego korzysta.

 • Gość: Tortura

  Oceniono 10 razy 10

  Każde z nich ma przeszlość, ale dopasowali sie w swoich oczekiwaniach i wizjach. O to wlaśnie chodzi. Partner ma drugiej osoby nie obciażać. Ma wspierać, a przynajmniej nie przeszkadzać.
  Edyta ma coraz wiecej sukcesów i widac, że jest w dobrym momencie swojego życia.

 • Gość: dlop

  Oceniono 8 razy 6

  fanka Herbuś nigdy nie byłam. Ale ciesze sie że trafiła w końcu na poważnego mężczyzne. Zyczę szcześcia.

 • lavinya_de_cruell

  Oceniono 8 razy 4

  Jesli mezem Herbus jest Piotr Bukowiecki, to ona jest zona Piotra Bukowieckiego,
  jesli Piotr Bukowiec, to Piotra Bukowca. Poprawcie te bledy!

 • Gość: Dariusz

  Oceniono 2 razy 2

  NO I SUPER.Szczęścia życzę i pozdrawiam serdecznie Pani Edyto.

 • Gość: Dorothy

  Oceniono 1 raz 1

  Trudno żeby w ich wieku byli bez”przeszłości”,ale to nie znaczy ze nie maja prawa do szczęścia Każdy je ma Edyta to przepiękna kobieta,i mądra Dąży do celu

 • Gość: 12#

  0

  Piękna kobieta,osiłek mi się nie podoba. Za mało klasya. Ale niech bedzie szczesliwa,należy jej sie wreszcie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX