Marcia Cross z "Gotowych na wszystko" pyta: "Kto z was, jak ja, stracił włosy przez raka?". Pokazała zdjęcie

Marcia Cross, którą zapewne znacie z serialu "Gotowe na wszystko", walczyła z nowotworem. Aktorka pokazała swoim obserwatorom zdjęcie i wyznała, że wypadły jej włosy.

Marcia Cross, która wcieliła się w Bree Van De Kamp w serialu "Gotowe na wszystko", jest chora. Aktorka wyznała, że ma za sobą walkę z nowotworem, publikując swoje zdjęcie na Instagramie. Widać na nim, że straciła swój znak charakterystyczny - piękne, rude włosy. Nie wiemy, na co dokładnie chorowała gwiazda.

Jestem bardzo szczęśliwa, że żyję, ale smutno mi, bo wypadły mi włosy i mają obecnie około 1 cala długości i są jak cra cra (pióra kruka - przyp.red.). Ktoś z Was jeszcze stracił włosy przez raka? Porozmawiajcie ze mną. Rozumiem Was – napisała.

Zdjęcie aktorki poruszyło jej obserwatorów.

Jesteś nadal taka piękna! 
Wyglądasz ślicznie bez względu na wszystko.
Kochamy cię! Bądź silna - czytamy w komentarzach.

Marcia Cross dzień później dodała kolejny post, w którym wyjaśniła, że aktualnie jest już lepiej. 

Trzymamy kciuki za zdrowie aktorki.

JT

Ronnie Wood z Rolling Stones walczy z nowotworem płuc. Nie zgodził się jednak na chemioterapię. "Byłem przygotowany do pożegnania się z rodziną"

 

Więcej o:
Komentarze (23)
"Gotowe na wszystko". Marcia Cross walczy z rakiem. Wypadły jej wszystkie włosy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • elenem

  Oceniono 25 razy 25

  Do wszystkich którzy debilnie reagują w komentarzach i na ulicy-
  jeśli zobaczycie łysą osobę to zanim rzucicie w nią głupim komentarzem, zanim zareagujecie pustym szyderczym śmiechem, to uderzcie się najpierw w Głowę !

  I pomyślcie- "cholera... jutro ja mogę być na jej miejscu."

  Zanim rzucicie w kogoś słowem jak "kamieniem" to zastanówcie się i zatrzymajcie .... bo może zrobicie komuś PRZYKROŚĆ. Komuś....kto i tak ma ciężko w zyciu.

  Trzeba być Człowiekiem, najlepiej mądrym.

 • Gość: Izka

  Oceniono 18 razy 18

  Ja wyglądam jak Gollum, przytulam Was mocno i trzymam kciuki kochane. Wiecie - goło ale wesoło.

 • elenem

  Oceniono 14 razy 14

  Oczywiście, że ta pani, zresztą świetna aktorka, nie pokazała się w necie podczas walki z chorobą, dla własnej przyjemności. Idea jej jest zrozumiała- chciała dodać otuchy wszystkim którym wypadły włosy z powodu leczenia. Wszak kobiety znoszą to zle i dobrze, ze osoba medialna takim gestem mówi- "włosy to nie koniec świata, odrosną, ważne ze ŻYJĘ." To się chwali taka postawa.

 • agata781

  Oceniono 11 razy 11

  Dlaczego wszyscy pisza że "wypadły mi włosy z powodu raka?!Włosy wypadły bo jest to EFEKT UBOCZNY LECZENIA.A skoro odrastaja to leczenie albo zakończono(i jest poprawa)albo jest na tyle długa przerwa w podaniu kolejnej chemii że zdążyły zacząć odrastać.Jak będziemy dalej pisać takie głupoty to każda nastolatka będzie myśleć przy wypadaniu włosów że ma raka.WYPADANIE WŁOSÓW NIE JEST ZNAKIEM BYCIA CHORYM NA RAKA TYLKO EFEKTEM UBOCZNYM LECZENIA

 • Gość: learnenglish

  Oceniono 4 razy 4

  cra-cra to pióra kruka? :))))) cra-cra to "skrót" od crazy!

 • Gość: aaaa

  Oceniono 4 razy 2

  Ona napisała że już zakończyła walkę i jest zdrowa! a co do włosów to żali się że po leczeniu są słabe i krótkie. Autorzy artykułu - czytamy ze zrozumieniem ;)

 • ebom

  Oceniono 3 razy 1

  "cra cra"... pióra kruka... nawet nie będę zgadywać, skąd to wzięliście, kiedy już pierwszy wynik na google wyjaśnia znaczenie jako wersję "cray-cray" czyli "crazy"

 • czternascie87plus1

  Oceniono 1 raz 1

  420 blaze it! walcz walcz walcz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX