Amanda Bynes jeszcze niedawno miała problemy z narkotykami. Dodała nowe zdjęcie i wygląda pięknie. Nie rozpoznacie jej!

Amanda Bynes jest już kolejną gwiazdą, która nie poradziła sobie ze sławą i ogromnymi pieniędzmi, zdobytymi w młodym wieku. Jej kariera zaczęła się sypać w 2012 roku, w momencie gdy pojawiły się poważne problemy z alkoholem, narkotykami i prawem. Aktorka kilka razy została zatrzymana oraz aresztowana za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Jak wynika jednak z jej ostatnich zdjęć, Bynes powoli wychodzi na prostą. Jest 'czysta' - nie pije alkoholu oraz nie bierze narkotyków.

Amanda Bynes jest już kolejną gwiazdą, która nie poradziła sobie ze sławą i ogromnymi pieniędzmi, zdobytymi w młodym wieku. Jej kariera zaczęła się sypać w 2012 roku, w momencie gdy pojawiły się poważne problemy z alkoholem, narkotykami i prawem. Aktorka kilka razy została... (Mat. prasowe, East News)

Amanda Bynes, która w dzieciństwie była prawdziwą gwiazdą, jeszcze do niedawna nie przypominała siebie sprzed lat. Dodała nowe zdjęcie w mediach społecznościowych. Znów wygląda super!

Amanda Bynes była gwiazdą wśród dzieci i nastolatków. Znana jest głównie z serialu "Siostrzyczki", gdzie wcieliła się w Holly Tyler oraz programu "Szał na Amandę". Niestety, w jej życiu pojawiły się spore problemy z alkoholem i narkotykami. W 2013 r. Amanda Bynes podłożyła ogień niedaleko mieszkania swojego ojca. Kilkukrotnie została zatrzymana oraz aresztowana za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Nie przyznawała się do winy. Na Twitterze pisała nawet do Baracka Obamy z prośbą o zwolnienie policjanta, który ją zatrzymał.

W maju 2013 r. została aresztowana w swoim mieszkaniu w Nowym Jorku. Policja zatrzymała Amandę za stwarzanie zagrożenia dla życia i zdrowia innych oraz poddała ją obserwacji w szpitalu psychiatrycznym. Rok temu udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że przeszła odwyk, po którym zrozumiała swoje błędy. Bynes dodała, że jest gotów wrócić do aktorstwa. Planowała też założyć firmę odzieżową. Powiedziała wtedy, że zaczęła uprawiać sport i pomaga bezdomnym.

Amanda Bynes na nowym zdjęciu 

32-latka powraca do mediów społecznościowych po kilkuletniej przerwie. Dodała na Twitterze selfie, na którym prezentuje się naprawdę świetnie! 

Przypomnijmy, że jeszcze rok temu wyglądała tak, jak na głównym zdjęciu w naszym artykule. 

W końcu jest otoczona przyjaciółmi, którym może zaufać i naprawdę się otworzyć. Czuje wolność bycia sobą, co przynosi jej tyle radości i ekscytacji - mówi "E!" znajomy Bynes.

Amanda jesienią ukończy Fashion Institute of Design i Merchandising. Wygląda na to, że przed nią naprawdę dobry czas. I tak trzymać! 

JT

Demi Lovato dochodzi do siebie w szpitalu. Gwiazda miała przedawkować narkotyki

Im jesteś starszy, tym masz większe szanse w tym quizie o smakołykach
1/16Kiedyś te opakowania były używane długo po zużyciu znajdującego się w środku produktu. Pito z tzw.:
Zobacz także
Komentarze (2)
Amanda Bynes na nowym zdjęciu. Wygląda na to, że wraca do zdrowia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Gość

    Oceniono 4 razy 2

    Przede wszystkim to ona jest chora na schizofrenię czy tam inna chorobę psychiczną + narkotyki i mieszanka wybuchowa gotowa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX