Ewelina Lisowska ma nowego chłopaka. To przystojny sportowiec

Ewelina Lisowska jest w związku z Aleksandrem Ilczukiem. Piosenkarka jeszcze nie potwierdziła tych doniesień, ale zdradziły ją zdjęcia i nagrania, które zamieściła w mediach społecznościowych.

Ewelina Lisowska już nie jest singielką. Piosenkarka spotyka się z przystojnym, 31-letnim rajdowcem - Aleksandrem Ilczukiem.

Ewelina Lisowska z chłopakiem

Ewelina Lisowska nie należy do gwiazd, które chętnie dzielą się swoją prywatnością. Toteż piosenkarka nie chwali się publicznie swoim nowym partnerem. Więcej zdradził jednak Instagram - jej i młodego rajdowca, który skradł serce gwiazdy. 

To własnie tam znalazły się nagrania, z których wynika, że Lisowska spędza sporo czasu z Aleksandrem Ilczukiem. Przystojniak podarował jej słoneczniki i gigantycznego misia. Tymi uroczymi prezentami Lisowska pochwaliła się swoim fanom. 

O związku Lisowskiej i Ilczuka sporo mówi też Instagram sportowca, na którym znajdziemy zdjęcia z płytą Lisowskiej, z namalowanym serduszkiem i bardzo osobistą dedykacją:

Dla mojego ukochanego. 

Na kolejnym zdjęciu widać inny dowód miłości - kłódkę na dłoniach zakochanych z romantycznym podpisem, serduszkiem i linkiem odsyłającym do profilu piosenkarki. 

EWELINA LISOWSKA Z CHŁOPAKIEM. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Kim jest partner Lisowskiej? 

Aleksander Ilczuk urodził się w 1987 roku i pochodzi z Warszawy. Jest kierowcą rajdowym, a swojego fachu uczył się w USA, gdzie spędził 13 lat życia. 

Samouk, debiutujący w rajdach pod koniec 2014 roku, z wielkimi ambicjami. Przekonany że zawzięcie, oddanie, poświęcenie oraz ciężka praca, posypane odrobiną szczęścia, doprowadzą go do celu jakim są starty w Mistrzostwach Europy (ERC) oraz Mistrzostwach Świata (WRC) - czytamy na blogu Rallyshop.pl.

Póki co, Ewelina Lisowska oficjalnie nie potwierdziła związku z Ilczukiem. Mamy jednak nadzieję, że szybko to zrobi, bo wspaniale razem wyglądają.

AG

Więcej o:
Komentarze (11)
Ewelina Lisowska ma nowego chłopaka. To przystojny sportowiec
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 11 razy 5

  Wprawdzie nie kojarzę jej dorobku, ale ona jest mega zgrabna i ładna. Faciowi trafiło się jak ślepej kurze.

 • Gość: Eve

  Oceniono 8 razy 4

  Piosenkarką jednego przeboju,niestety i ta „z dziubkiem”-kochać każdy może,ale wciąż te niskie ceny

 • Gość: ona

  Oceniono 3 razy 3

  Ej no bez przesady.Gdzie on jest przystojny?Chłopak jakich wiele,po co naciągać rzeczywistosc.No ale fajnie,że ma pasje i są szczęśliwi.

 • Gość: olcia

  Oceniono 2 razy 2

  Ale kto przystojny? ona?

 • Gość: Lola

  Oceniono 2 razy 2

  "Przystojny" ......... ohohohooooo, mocno przesadziliście

 • Gość: Franco

  Oceniono 4 razy 2

  Mimo szczupłości, mam taką samą okrągłą twarz jak ten gościu i z tego powodu w życiu nie powiedziałbym o sobie, że jestem przystojniakiem.

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 0

  Ewelinka zakochana jest ale w Bednarku, tyle że on w niej nie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX