Rozenek i Rusin nie pojawiły się na balu TVN, bo dostały zakaz! Jak na to zareagowały? "Perfekcyjna" w porządku, Rusin gorzej. Z jednego powodu

Jak donosi "Fakt", to nie przypadek, że Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek nie przyszły na bal TVN. Dostały od stacji zakaz.

Nieobecność Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek-Majdan na corocznym balu Fundacji TVN, jak przypuszczaliśmy, nie była przypadkowa. Jak donosi "Fakt", zostały przez stację ukarane za swoją medialną kłótnię i zakazano im przyjść na imprezę.

Rusin i Rozenek niemile widziane na balu TVN

"Fakt" dotarł do informatora, który przybliżył kulisy związane z nieobecnością dziennikarki i "Perfekcyjnej" na imprezie stacji.

Oczywiście na Balu Fundacji TVN są mile widziane wszystkie gwiazdy stacji. Jednak organizatorzy wydarzenia uznali, że obecność Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek-Majdan odwróci uwagę gości i mediów od głównego powodu dla którego wszyscy się spotykają, czyli zbieraniu pieniędzy na podopiecznych fundacji TVN - czytamy.
Nikt nie chciał też by między paniami doszło do spięcia, w końcu ich konflikt przybrał niebotyczne rozmiary. Wszyscy wyczekiwaliby czy na siebie wpadną albo czy się unikają, a to nie jest show Kingi i Małgosi. Ponieważ sprawa jest bardzo świeża, najrozsądniej było zasugerować im by po prostu odpuściły i nie przychodziły - dodaje informator.

Rozenek, RusinRozenek, Rusin EAST NEWS, Instagram.com/ kingarusin

Wydaje nam się, że panie mogły się nie spodziewać takiego obrotu sprawy. Jak więc zareagowały?

Rozenek-Majdan przyjęła to ze spokojem i zrozumieniem. Zresztą po ostatnich ciężkich dniach i tak nie miała humoru na zabawę. Gorzej było z Kingą Rusin - ona miała prowadzić ten bal, więc jej złość była duża - mówiła osoba z TVN.

Ponoć Rusin próbowała załagodzić sytuację i to właśnie dlatego z jej profilu zniknęły wpisy na temat konfliktu z Rozenek-Majdan. 

Początkowo w stacji wszystkich śmieszył ich konflikt, ale gdy sytuacja wymknęła się spod kontroli, doradzali jej, by się wycofała i załagodziła całą sytuację. Kinga myślała więc, że jak usunie kontrowersyjne wpisy to będzie mogła prowadzić Bal Fundacji TVN. Niestety spotkało ją rozczarowanie. Mimo że zawsze cieszyła się w stacji specjalnymi względami, tym razem nikt na to nie patrzył i organizatorzy balu powierzyli jego prowadzenie Agnieszce Woźniak-Starak - czytamy.

Myślicie, że po tej aferze Rusin i Rozenek poniosą jeszcze więcej konsekwencji?

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (101)
Rozenek i Rusin nie pojawiły się na balu TVN, bo dostały zakaz! Jak na to zareagowały? "Perfekcyjna" w porządku, Rusin gorzej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jajakoja

  Oceniono 73 razy 63

  Pożarła się podstarzała Dżesika z podstarzałą Nikolą... Pasjonujący temat,

 • linda7608

  Oceniono 77 razy 59

  Rusin wczoraj w DD TVN wyraźnie epatowała zgryźliwością i złym humorem. TVN powinien pójść za ciosem i zabronić jej nie tylko przychodzenia na bal, ale również do pracy - dopóki jej nie przejdzie. Po co zarażać paskudnym humorem widzów i zmniejszać oglądalność jednego z bardziej udanych formatów TVN?

 • Gość: Realista

  Oceniono 57 razy 49

  Z dwoch PUSTAKOW domu sie nie zbuduje !!

 • krzy-czy

  Oceniono 51 razy 41

  co za szczęśliwy kraj, gdzie drobna pyskówka dwóch starszych pań urasta do ażTAKIEGO PROBLEMU

 • Gość: widzisłuchacz

  Oceniono 42 razy 38

  Rusin też nie tytan intelektu, ale tym razem to chyba miała jakieś załamanie nerwowe? Prostowanie ewentualnych pomówień jest jak najbardziej OK, ale tak agresywnie i z ciosami poniżej pasa typu wyciąganie ojca czy zaprzeszłych ewentualnych romansów, kiedy temat dotyczy testowania kosmetyków na zwierzętach!?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 64 razy 38

  Bardzo dobrze Rusin. Czas jej pobytu w TVN sie skończył. To ona obraziła Rozenek. Co ja obchodzi co kto reklamuje. Dzisiaj oglądałam sniadaniowke i bardzo sie dziwila ze ona tam była. Pan Piotr w tym duecie nie moze prowadzić tego programu. On jest super ale Rusin?

 • Gość: gosc

  Oceniono 38 razy 34

  KAŻDY pracownik powinien co jakiś czas przeczytac swoją umowe o pracę i regulamin zakładowy. Ja czytam, a pracuję w zwykłej firmie. Obie panie dostaly słuszną karę za szkalowanie wewnątrz zakładu pracy. NIE MA KOCHANE PANIE LUDZI NIEZASTĄPIONYCH, a a chętnych gwiazdek jest bez liku.

 • Gość: iwona

  Oceniono 70 razy 32

  Ja w tym śmiesznym sporze jestem za MM. Panią Kingę moooooooooocno poniosło i myślę, że mało kto wierzy w jej szczytne zamiary. Ot nadarzyła się okazja żeby zdeklasować i ośmieszyć Majdanów więc ją wykorzystała. Szkoda tylko że się przy tym skompromitowała na maksa. Dla mnie osobiście 10:0 dla Gośki.

 • j-ugo

  Oceniono 32 razy 30

  Zakaz wejścia na bal to za mało. Ich kłótnia to zła reklama dla TVN !
  Powinny na zawsze zniknąć z programów TVN.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX