Na balu TVN zabrakło nie tylko Rusin, ale też Rozenek! Dlaczego? Wiemy, co robiła tuż przed imprezą

Kinga Rusin w ostatniej chwili zrezygnowała z balu TVN. Okazuje się, że Małgorzaty Rozenek również na nim zabrakło.

Po tym, jak rozpoczęła się medialna wojna Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek-Majdan, wiele osób czekało na konfrontację dwóch pań na balu TVN. Jednak dziennikarka na kilka godzin przed imprezą zrezygnowała z niej. Jak się okazuje, nie było tam też "Perfekcyjnej".

Rusin i Rozenek nie przyszły na bal TVN

O ile Rusin poinformowała obserwatorów, że nie pojawi się na balu Fundacji "Nie jesteś sam", to Rozenek milczała na ten temat i po prostu na nim nie pojawiła. Dziennikarka tłumaczyła się "względami osobistymi". A dlaczego zabrakło na imprezie "Perfekcyjnej", która w poprzednich latach była jedną z największych gwiazd wydarzenia? Chwilę przed rozpoczęciem uroczystego balu na jej InstaStories pojawiła się relacja z sesji zdjęciowej [WIDEO NA GÓRZE STRONY].

Czy to przypadek, że na balu nie było ani jednej, ani drugiej? A może w zaistniałej sytuacji nie dostały od władz pozwolenia na uczestniczenie w balu? Myślicie, że Rozenek udostępniła nagrania z sesji zdjęciowej, żeby przekonać wszystkich, że to właśnie dlatego jej zabrakło?

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (60)
Na balu TVN zabrakło nie tylko Rusin, ale też Rozenek! Dlaczego? Wiemy, co robiła tuż przed imprezą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 34 razy 34

  Miszczak zbanował te dwa czuczła i tyle

 • Gość: Gosc

  Oceniono 42 razy 18

  Poziom Rozenek jest jaki jest...przynajmniej nie udaje,natomiast jak się okazało Rusin jest na tym sam poziomie choć do Rej pory udawało jej się grać osobę aspirująca,inteligentna,ważna,,,,śmiesznie...bo się okazało ze jest dokładnie taka sama jak Rozenek,tylko celowała w inny target...zmoże to i gorsze, bo zakłamane i fałszywe...żałosne...jak prosta głupia baba z magla...niestey...tak to teraz wyglada

 • boo-boo

  Oceniono 41 razy 17

  Przestańcie już pisać o tej dzidzi piernik rozenek- mamy to w doopie co i gdzie robiła.

 • Gość: Ola

  Oceniono 23 razy 15

  mamy w d... co robiła przed imprezą, jak i to,co potem, i w ogóle
  mamy ją w d...
  to mój ostatni post i klik na temat tej mietły

 • a.k.traper

  Oceniono 13 razy 13

  I co, bal się odbył bez tych dwóch pań?

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 46 razy 12

  W całej tej aferze uderza jedno: jak strasznie zgorzkniałą i nieszczęśliwą osobą jest Rusin. Zdradę męża sprzed wielu lat, zazdrość, zawiść i inne swoje osobiste traumy "leczyła" nagonką na Rozenek (nigdy nie byłam fanką, ale po tym niesmacznym i bezprecedensowym linczu właśnie zaczęłam trzymać za nią kciuki i myślę, że podobnie będzie z masą ludzi). Nie daj Boże spotykać takie osoby na swojej drodze. Rusin bardzo sobie zaszkodziła tą "akcją". Brukowy poziom jej słownictwa, obelgi, grzmienie niczym z ambony pod fałszywą walką o prawa zwierząt- ohydne. Jak i publiczne pranie małżeńskich brudów Kraśko we własnym celu. Ta kobieta nie cofnie się przed niczym i użyje nawet przyjaciół dla własnych celów. Podsumowując: tą nagonką bardzo się przysłużyła Rozenek, za to zniechęciła do Rusin ludzi, którzy dotychczas nie znali jej z tej strony. Rozpętała ohydną wojenkę, a potem się wycofała, skasowała posty infantylnie i do znudzenia powtarzając: "posprzątałam"... i chwaląc się lizusowkim datkiem na fundację TVN-u, wykazała się mega hipokryzją i udaje, że jest ok... Przyznała, że nie jest doskonała (wow!!), ale przyczepiła się i opluła Rozenek. Niesmak pozostanie na długo. Na miejscu TVN-u poważnie wziąłbym pod uwagę zastąpienie jej kimś mądrym, skromnym, miłym i szczerym. Oraz douczonym.

 • led47

  Oceniono 16 razy 12

  Czego toto stoi krzywo przed kamerą?

 • Gość: lolaebola

  Oceniono 29 razy 11

  Rusin, jeszcze na odchodne rzuciła kwotę, jakby starała sie wybielić. A prawda jest taka,że zagrała bardzo brzydko. Dotychczas ją ceniłam, ale teraz zmieniłam zdanie o niej jako osobie.

 • mushkaplooyka

  Oceniono 13 razy 9

  Mówię Wam, one są parą! A medialne kłótnie to ustawka!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX