Kinga Rusin odpowiada ojcu Małgorzaty Rozenek. ''Wyszła buta PIS-owskiego dygnitarza". Dalej jest jeszcze ostrzej

Jest coraz goręcej. Tym razem atak Kingi Rusin na Małgorzatę Rozenek skomentował ojciec ''Perfekcyjnej". Jego słowa nie spodobały się dziennikarce TVN.

Spór między Małgorzatą Rozenek a Kingą Rusin zaostrza się. W kłótnię w włączyły się też inne gwiazdy, w tym Magda Gessler i Joanna Krupa. Teraz głos w sprawie zabrał Stanisław Kostrzewski, ojciec Rozenek.

W wywiadzie dla "Faktu", mężczyzna nie szczędził przykrych słów pod adresem Kingi Rusin.

Show-biznes to bardzo specyficzne środowisko pełne żmij i gadów. Kinga Rusin jest tego najlepszym przykładem - powiedział.

Pan Stanisław wziął w obronę swoją córkę i podkreślił, że Małgosia również angażuje się w walkę o prawa zwierząt.

Powiem z ręką na sercu, że moja córka nie skrzywdziłaby żadnego stworzenia. Małgosia uratowała dziesiątki zwierząt, m.in. kuca, który miał iść na rzeź.

Na odpowiedź Kingi Rusin nie trzeba było długo czekać. Dziennikarka zamieściła na swoim Instagramie obszerny wpis, w którym odniosła się do słów Stanisława Kostrzewskiego.

I wyszła buta PIS-owskiego dygnitarza.W wywiadzie dla dzisiejszego "Faktu" mógł mnie nazwać komunistką i złodziejką, gorszym sortem, zdradziecką mordą. Ale wybrał coś nowego: otóż okazuje się, że jestem ŻMIJĄ I GADEM. Jak to mężczyzna do kobiety, po staropolsku... - pisze Rusin.

Kinga przypomniała swoim obserwatorom, że cały konflikt zapoczątkowała Małgorzata Rozenek i to własnie ona sprowokowała ją do zamieszczenia publicznej odpowiedzi na swoim Instagramie.

Gdyby Rozenek i Majdan nie zaatakowali podle moich intencji walki o prawa zwierząt, nie zwróciłabym tak mocno uwagi Polaków na ich hipokryzję (przy okazji).

Rusin po raz kolejny zarzuciła Małgorzacie Rozenek brak konsekwencji oraz pazerność na pieniądze.

Patrząc na całą akcję, widać stary schemat walki z przeciwnikami: mówią, że coś jest dla nich ważne (drzewa, puszcza, tu: zwierzęta), następnie kasa jest ważniejsza (wycinka, tu: reklama Avonu), przeciwnikom zarzuca się działanie dla prywatnych korzyści (tu: wywiad Rozenek na mój temat), a po mocnym oświadczeniu obrażonego (mój wpis) atakuje się go na wszystkich frontach i obraża mocniej.

Na koniec gwiazda TVN odpowiedziała jednym zdaniem ich rodzinie. 

Możecie każdego z nas z osobna obrażać, ale nas nie powstrzymacie.

Myślicie, że konflikt pomiędzy Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek znajdzie swój finał w sądzie?

Więcej o:
Komentarze (148)
Kinga Rusin odpowiada ojcu Rozenek. ''Wyszła buta PIS-owskiego dygnitarza"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Suzie

  Oceniono 90 razy 54

  Bardzo dobrze, rozenkowa jest sztuczna jak kwiaty na cmentarzu. Dla swojej "kariery" w TV nigdy nie odważy się na szczerość, zawsze przesłodka. A Majdan jak jej przy**pasek... Kinia strąć jej z głowy te dziewczęce warkocze, bo tlen jej nie dociera do mózgu!

 • Gość: gość

  Oceniono 65 razy 29

  Mądrze powiedziała.

 • Gość: gość

  Oceniono 67 razy 27

  I Kinga ma rację!

 • mikroolbrzym

  Oceniono 29 razy 23

  ci z pzpr tak mają: wtedy gardzili Polakami bo byli w Partii i mogli nam nasrac na głowy - i podobnie jest dziś. cała wierchuszka pis to szyszki z pzpr. pan kostrzewski całe życie w pzpr, potem na chwile koryto uciekło, a teraz z kolegami z pzpr znalazł nową Partię, równie bolszewicką. jak to aparatczyk pzpr i pis - nie jest specjalnie rozgarnięty - bo i w tamtej i w tej partii promuje się wierne miernoty, a ludzi myślących uważa się za niebezpiecznych. to bolszewicka tradycja - ich idol feliks dzierżyński, o którym w młodości recytowali wiersze - wymyślił to jakisz czas temu. rownolegle z hitlerem - jego nsdap tez składała się z groteskowych miernot bez zasad i kręgosłupa - zupełnie takich jak pan kostrzewski o obliczu wiejskiego głupka...

 • Nick Bezimienny

  Oceniono 30 razy 20

  boję się, że w następnych wyborach podział wśród Polaków nie będzie spowodowany Smoleńskiem, a konfliktem między Rusin a Rozenek ;)

 • zdzisiopierdzisio

  Oceniono 30 razy 18

  Tą jedną ze zdjęcia to znam pozowała do zdjęcia w kapusiach z futerkiem na Piazza d’Uomo w Mediolanie -przykro mi to mało powiedziane. Życzę powodzenia w walce z chorobą. Ta druga może i żmija a ma jaja i polot- dwie cechy których tatuś dziadek mieć nie będzie nigdy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX