Doda skomentowała konflikt Rusin i Rozenek! Wyraźnie opowiedziała się po jednej ze stron

Doda opublikowała na swoim Instagramie komentarz, w którym wypowiada się na temat konfliktu Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin. Piosenkarka wbiła szpilę "Perfekcyjnej".

Konflikt Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek komentuje coraz więcej gwiazd. Jedni stają po stronie dziennikarki, inni popierają "Perfekcyjną". Teraz głos zabrała Doda.

Doda skomentowała konflikt Rusin i Rozenek

Doda opublikowała na InstaStories komentarz, w którym wypowiada się na temat kłótni dziennikarki z obecną żoną swojego byłego męża.

Zauważyłam, że branża, która wspiera Rusin, nie obraża personalnie Rozenek. Natomiast ci, którzy wspierają Rozenek (głównie rodzina) robią to w kierunku Rusin notorycznie. Wyzywanie jej od obrzydliwych, toksycznych osób na Instagramie czy łamach gazety nie jest w porządku. Wolę poczytać mocne argumenty niż wyzwiska kierowane w kierunku kobiety przez mężczyzn. Jak ona ma sama odpierać ten atak? - napisała.

Wszystko wskazuje na to, że piosenkarka stoi po stronie Kingi Rusin. To ciekawe, biorąc pod uwagę, że wokalistka skłócona jest ze stacją TVN, z którą związana jest dziennikarka. Z drugiej jednak strony, Małgorzata także jest gwiazdą TVN-u. A jakby tego było mało, obecną żoną Radosława Majdana, która ponoć nie lubi Dody...

Konflikt Rozenek - Rusin

Konflikt pomiędzy gwiazdami stacji TVN zaostrzył się po tym, jak Małgorzata Rozenek została ambasadorką marki Avon. Skrytykowała ją wtedy Joanna Krupa, a dziennikarka błyskawicznie do niej dołączyła (mimo że wtedy nie wymieniała jej z nazwiska). Poszło o to, że kosmetyki Avon są testowane na zwierzętach. Swój głos w sprawie zabrali także inni celebryci. W obronie Rozenek stanęli Radosław Majdan oraz jej tata, a po stronie prowadzącej "DD TVN" - m.in. jej córka, Pola, oraz Magda Gessler.

W czwartek Kinga Rusin opublikowała na swoim Instagramie obszerny post, w którym nie tylko skrytykowała Małgorzatę Rozenek za współpracę z firmą Avon, lecz także poruszyła tematy prywatne. Dziennikarka zarzuciła "Perfekcyjnej", że ta "poluje na cudzych mężów".

TAK, walczę z kobietami nieuczciwymi, atakującymi mnie hipokrytkami sprzedającymi wartości za kasę, kobietami usiłującymi mnie okraść (jak w przypadku moich kosmetyków kilka lat temu, 2 procesy już wygrane, pozostałe w toku) oraz... polującymi na cudzych mężów - brzmi znajomo?

A Wy po czyjej stronie stoicie?

Doda komentuje konflikt Małgorzaty Rozenek i Kingi RusinDoda komentuje konflikt Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin fot.Instagram/dodaqueen

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (130)
Doda skomentowała konflikt Rusin i Rozenek! Po czyjej stronie stanęła?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pedro.666

  Oceniono 114 razy 112

  Myślałem, że po słynnej Dyspucie Lipskiej z roku 1519 nie zdarzy się już w Europie nic bardziej ekscytującego przez dobre 500 lat. A tu proszę - nawet 400 nie minęło - i mamy! Od kilku dni nie mogę spać, ogryzam paznokcie, chodzę jak błędny. Kto wyjdzie z tej dysputy zwycięsko i jaka będzie po niej Europa i nasz świat...?

 • krynolinka

  Oceniono 47 razy 39

  Brakuje jeszcze Hani Lis. Bez niej ta arcyinteresująca dyskusja jest jakby ciut niekompletna..

 • remo29

  Oceniono 36 razy 36

  Kto następny? Żyła? Mucha? Mandaryna? Frytka? Jola z różowym koniem? Jest taki potenszyl, że aż mi się ręce spociły, ju noł...

 • Gość: kikki

  Oceniono 29 razy 29

  Gwiazdy? Zwykłe maglary.

 • kosim

  Oceniono 23 razy 21

  Wszystkie znane z tego, że są znane?

 • farcry3

  Oceniono 20 razy 20

  No dobra, ale będzie coś dziś o Lewandowskich ? Bo wczoraj było a dzisiaj jeszcze nic a ja z zapartym stolcem czekam na nowe zdjęcia i infa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX