Ojciec Małgorzaty Rozenek publicznie broni córki i atakuje Kingę Rusin. "To toksyczna osoba"

Stanisław Kostrzewski - ojciec Małgorzaty Rozenek - w rozmowie z "Faktem" bronił córki, zarzucając Kindze Rusin, że ta atakuje "Perfekcyjną", by zaistnieć w mediach.

Konflikt między Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek trwa. Trudno już zliczyć posty, w których obie panie wzajemnie się atakowały.

Ostatnio Małgorzatę Rozenek poparł jej mąż, Radosław Majdan. Teraz "Perfekcyjna" mogła liczyć na wsparcie ojca, który publicznie powiedział, co myśli o Kindze Rusin. 

Ojciec Małgorzaty Rozenek o Kindze Rusin 

Ojciec Małgorzaty Rozenek, Stanisław Kostrzewski, to ekonomista związany z Prawem i Sprawiedliwością. Kiedyś skarbnik partii, a aktualnie doradca gospodarczy Jarosława Kaczyńskiego. 

Kostrzewski postanowił obronić córkę i zaatakował Kingę Rusin, niepochlebnie się o niej wyrażając. 

Show-biznes to bardzo specyficzne środowisko pełne żmij i gadów. Kinga Rusin jest tego najlepszym przykładem. Po tym, co napisała, uważam, że to toksyczna osoba, która chce zaistnieć na chwilę we wszystkich mediach kosztem Małgosi. Podejrzewam, że chciała, by było o niej głośno, ponieważ marka jej kosmetyków jest niszowa - powiedział Kostrzewski w rozmowie z 'Faktem'. 

Stanisław Kostrzewski zapewniał też, że jego córka jest bardzo wrażliwa i troszczy się o zwierzęta. 

Powiem z ręką na sercu, że moja córka nie skrzywdziłaby żadnego stworzenia. Małgosia uratowała dziesiątki zwierząt, m.in. kuca, który miał iść na rzeź. To dziewczyna o gołębim sercu i każdy, kto twierdzi inaczej, nie może pochwalić się rozumem – czytamy w tabloidzie. 

Rozenek kontra Rusin

O konflikcie między Małgorzatą Rozenek a Kingą Rusin stało się głośno, gdy ta pierwsza została ambasadorką marki Avon. Skrytykowała ją wtedy Joanna Krupa, a dziennikarka błyskawicznie do niej dołączyła (mimo że wtedy nie wymieniała jej z nazwiska). Poszło o to, że kosmetyki Avon są testowane na zwierzętach.

Później było już tylko ostrzej. Głos w tej sprawie zabrały również inne gwiazdy. Po stronie Kingi Rusin stanęły: Joanna Krupa, Magda Gessler i jej córka Pola. Za racjami Małgorzaty Rozenek opowiedział się Radosław Majdan. 

AG

Znasz reguły ortografii? To ten quiz jest jedynie formalnością
1/19Mam ochotę zagrać w __, wiesz, gdzie jest lotka?
Zobacz także
 • Rozenek, Krupa Rusin kontra Rozenek. Głos zabiera Joanna Krupa. "Nie pozwolę, by ktoś mnie obrażał". Wytłumaczyła coś jeszcze
 • Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek Kinga Rusin znów apeluje do Małgorzaty Rozenek. Jest jeszcze ostrzej! "Poluje na cudzych mężów"
 • Kinga Rusin / Radosław Majdan Rusin atakuje Majdana. "Obrzydliwie mnie obraziłeś!". Po tym poście widać, że naprawdę się WKURZYŁA
Komentarze (205)
Ojciec Małgorzaty Rozenek publicznie broni córki i atakuje Kingę Rusin. "To toksyczna osoba"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 199 razy 161

  Chyba mu się pomyliło, bo Gośka to nie osoba o gołębim sercu, ale ptasim móżdżku :D

 • Gość: gosc

  Oceniono 154 razy 132

  prosze pana kinga byla znana od dawna zanim pana corka zmienila twarz i stala sie kims innym

 • boshary

  Oceniono 122 razy 100

  przez lata wspierał pan jako skarbnik coś takiego jak PIS.
  Poziom panskiej córki? do pięt nie dorasta pani Kindze.

 • Gość: Mazowszanka

  Oceniono 111 razy 85

  Patrząc na zawartość plastiku w Rozenkowej to raczej ona jest toxic

 • Gość: radzio

  Oceniono 100 razy 82

  Córeczka Małgosia to jedna z tych żmijek i środowisko wprost idealne dla niej drogi ojczulku;)

 • Gość: RamboGocha

  Oceniono 78 razy 68

  Nie wierzę ,jeszcze tatuś zaczął bronić biednej Gosi :-) Drogi panie toksyczny to pan jestes służąc pisowi który niszczy wszystko dookoła. Spójrz pan na córeczkę wyfiokowaną pustą lale o ptasim móżczku , niesprecyzowanym wieku i wątpliwej reputacji . Uzdrawiaj pan swoją rodzinę a od innych to się odpieprz .

 • Gość: Karol

  Oceniono 89 razy 65

  Pan chyba żartuje, Kinga Rusin była znana już wtedy kiedy pana córka przechodziła z łóżka do łóżka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX