Rusin kontra Rozenek. Głos zabiera Joanna Krupa. "Nie pozwolę, by ktoś mnie obrażał". Wytłumaczyła coś jeszcze

Medialna kłótnia Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek-Majdan trwa w najlepsze. Głos w tej sprawie zabierają kolejne osoby.

Od środy niemal wszyscy żyją najnowszą kłótnią w show-biznesie. Kinga Rusin uderzyła w Małgorzatę Rozenek-Majdan po tym, jak ta w jednym z ostatnich wywiadów powiedziała, że nie wykorzystuje walki o prawa zwierząt do promocji kosmetyków tak, jak robi to dziennikarka

ZOBACZ: Kinga Rusin uderza w Małgorzatę Rozenek. "Wypindrzona, sztuczna lala. Synonim sztuczności i taniości". Na tym nie koniec 

Joanna Krupa o konflikcie Rozenek i Rusin

Od razu obie panie zyskały zwolenników i przeciwników. Rozenek została poparta przez swojego męża Radosława. W obronie Rusin stanęła jej córka Pola, a także Magda Gessler. Po tej stronie barykady jest również Joanna Krupa, która na Instagramie skomentowała zaistniałą sytuację.

Odniosła się także do słów Rozenek, która wyznała, że Krupa walczyła przez trzy lata o kontrakt z tą marką i być może zabolało ją to, że go nie podpisała. Modelka wyjaśniła, dlaczego nie zdecydowała się na współpracę.

Nie mogę sobie pozwolić na oszczerstwa i obrażanie mojej koleżanki, która również jak ja dba o prawa zwierząt. Ja nigdy nie walczyłam o kontrakt z wiadomą firmą, rozmowy były, ale zostały zaprzestane w momencie, gdy dowiedziałam się, że testują na zwierzętach. Nie pozwolę, by ktoś mnie obrażał i mówił nieprawdę. W takich sytuacjach atak nie jest dobrym rozwiązaniem, rozumiem, że można czegoś nie wiedzieć lub być wprowadzonym w błąd przez firmę, ale wystarczy przyznać się do błędu i postąpić według swojego sumienia - zaapelowała. 

Dodała, że od wielu lat współpracuje z PETA i niejednokrotnie ryzykowała swoją karierę występując w kontrowersyjnych kampaniach na rzecz praw zwierząt. 

Joanna Krupa tłumaczy się z kampanii dla marki Avon

Modelka dodała też post, w którym wytłumaczyła się z kampanii dla marki Avon, w której wzięła udział w 2011 roku. 

Kochani zanim zacznie się dyskusja - kilka lat temu, w 2011 roku, brałam udział w akcji Marszu Różowej Wstążki, która była wspierana przez markę kosmetyczną. Chciałbym nadmienić, tylko samą AKCJE CHARYTATYWNĄ, która wspierała kobiety z nowotworem! Dzięki tej akcji udało się wyleczyć wiele kobiet! Gdybym wówczas wiedziała, że ta marka testuje na zwierzętach, zapewne wsparłabym akcje w inny sposób. Dziś mam tę wiedzę, dlatego świadomie dobieram klientów - poinformowała.

Konflikt Kinga Rusin vs Małgorzata Rozenek-Majdan

Pierwsze przepychanki słowne między trzema paniami zaczęły się już miesiąc temu, zaraz po tym jak okazało się, że Rozenek-Majdan została twarzą marki Avon. Za reklamowanie przez celebrytkę kosmetyków testowanych na zwierzętach, pierwsza napiętnowała Krupa i zaczęła się internetowa kłótnia. Dołączyła się wtedy do niej Rusin. Sprawa z czasem jednak przycichła, ale jak widać, nie na długo. I wydaje nam się, że szybko znów nie zniknie z mediów, a każdy komentarz kolejnej osoby, tylko podgrzewa atmosferę wokół tej sprawy.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (77)
Joanna Krupa dołączyła do sporu Rozenek vs Rusin. Broni tej drugiej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mat

  Oceniono 61 razy 53

  A Kożuchowska bez żadnej żenady skasowała kasę za reklamę avonu i jej sumienie katolickie nie odbiło się czkawką w postaci wyrzutów koleżanek z branży!

 • Gość: 53443

  Oceniono 30 razy 24

  Po której stronie stanie Justyna Żyła? Nie mogę się doczekać oświadczenia w tej sprawie.

 • forfiter_jr

  Oceniono 38 razy 18

  Rozenkowa to zdaje się mega pusta baba zorientowana na trzaskanie kasy, bez żadnych hamulców. Przestańcie nią straszyć userów.

 • Gość: Justa

  Oceniono 19 razy 9

  Rozmowa u państwa Majdanów:
  - Pysiula, one mnie obrażają, weź coś napisz w mojej obronie. Napisz że jestem ciągle obrażana i hejtowana. I nie zapomnij stanąć w obronie tatusia, bo też go obrażają.
  - Dobrze, napisze
  - Taki kontrakt, tyle kasy. Co tam jakieś zwierzątka. Za to kasę znowu pojedziemy do Dubaju i zrobimy jakieś kiczowate zdjęcia do vivy albo ustawki z dziećmi. Posprzedajemy naszą prywatność i znowu kaska będzie
  - Jak zawsze masz rację Małogniu
  - Wiem Pysiulu, pisz już pisz, bo dawno nic o nas nie było w internetach

 • Gość: swen

  Oceniono 18 razy 8

  "medialna wojna" o popularność durnych bab cierpiących na kryzys tożsamości.

 • lech2011

  Oceniono 6 razy 6

  To Dżoana w końcu jest modelką czy aktorką ? Podawajcie podstawę celebryctwa, bo ostatnio pokazała się u was celebrytka bazująca na miłości do Bibera, co było jedynym jej akcentem celebryckim, gubię się w tym.
  Człowiek traci orientację w tej masie celebrytek znanych z niczego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX