Radek Majdan zabrał głos w konflikcie Rozenek i Rusin. Wytknął dziennikarce chęć zysku na awanturze. "To już jest bardziej niż żenujące"

Poranny post Kingi Rusin, w którym zaatakowała Małgorzatę Rozenek wywołał burzę w Internecie. W obronie żony wystąpił Radek Majdan. Co odpowiedział dziennikarce TVN?

W konflikt Małgorzaty Rozenek-Majdan i Kingi Rusin angażuje się coraz więcej gwiazd. Wszyscy czekali na odpowiedź Małgosi Rozenek. Prezenterka ograniczyła się jednak tylko do okazaniu smutku. Długi wpis skierowany do Kingi Rusin napisał z kolei Radek Majdan.

Radosław Majdan zabrał głos w sprawie konfliktu Rusin vs. Rozenek

Były piłkarz oczywiście objął stronę swojej żony. Nie tylko obronił ją przed zarzutami Rusin, ale także wytknął dziennikarce obłudę.

Rusin za cel swoich ataków obrała moją żonę. Cel bardzo dobry, bo jak widać dzięki jej nazwisku, marka niszowych kosmetyków dotarła do szerszego grona - zaczął pod zdjęciem na Instagramie.

Rano Kinga Rusin zarzuciła swojej koleżance ze stacji hipokryzję. Radek zauważył jednak, że dziennikarka TVN także nie zawsze jest wierna swoim ideałom, o których lubi głośno mówić w mediach.

A odnośnie postawy Rusin wobec obrony środowiska - sama z dumą nosi skórzane rzeczy i futra. Promuje jeździectwo, które jest na czarnej liście PETA. I ona mówi o mojej żonie "hipokrytka"? - dodał.

Zwrócił również uwagę na to, że niestosownym było zaangażowanie w konflikt gwiazd ojca Małgosi Rozenek oraz robienie uwag na temat jej wyglądu.

Kingo, bardzo Cię proszę w swoje medialne wojenki nie włączaj mojego Teścia, który ma więcej honoru i klasy niż tacy ludzie jak Ty.
A poza tym uwagi kobiet na temat wyglądu innej kobiety to już jest bardziej niż żenujące. Zresztą tak jak cały twój wpis.

Na koniec Majdan zapewnił Gosię, że może liczyć na wsparcie nie tylko jego, ale także całej rodziny.

Wygląda na to, że to dopiero początek konfliktu między gwiazdami TVN. Czyją stronę trzymacie?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Chcesz pomóc przetrwać pszczołom? Weź udział w akcji Adoptuj Pszczołę. Możesz też wrzucić swoje zdjęcie na Instagramie, Facebooku czy Twitterze z hashtagiem #adoptujpszczole. Na pewno to zauważymy w naszej relacji na żywo na Gazeta.pl!

Więcej o:
Komentarze (90)
Radek Majdan zabrał głos w konflikcie Rozenek i Rusin. ''Uwagi kobiet na temat wyglądu innej kobiety to już jest bardziej niż żenujące.''
Zaloguj się
 • Gość: Paula

  Oceniono 80 razy 52

  Ale nie było żenujące jak Małgosia razem właśnie z Radziem obrażali dziewczynę Kuby Wojewódzkiego , Renatę? To nie był poziom z rynsztoku ? Już zapomnieli o tych przepychankach ? Rusin się tylko broniła , sama kilka dni wcześniej Rozenek zaczepiła Rusin w jakimś wywiadzie , wiec się doczekała odpowiedzi . Dlaczego Majdany mogą komentowac i wydawać opinie a inni już nie ?

 • Gość: mat

  Oceniono 55 razy 33

  No i mamy popis intelektu obrońcy Małgoni, który sam czerpie korzyści z jej pogoni za pieniądzem! Udaje, że nie wie o tym, że Rusin nosi sztuczne futra i celowo szczuje czy też taki mało rozgarnięty i rzeczywiście brak mu tej wiedzy?

 • Gość: Storczyk

  Oceniono 45 razy 29

  Nie lubię Majdanów. Po prostu za bardzo wpychają wszędzie tyłki. Szukają pierwszych miejsc, krytykują innych, a tych pieniędzy to tak im nie starcza, że nawet sobie muszą programy telewizyjne tworzyć.

 • elenem

  Oceniono 46 razy 26

  Radku drogi :) żenujące jest to, że facet wtrąca sie w babskie konflikty. To odbiera męskość. Nikt nie kazał Gośce zaczepiać i atakować Kingę.

  A jeśli chodzi o "niszowe kosmetyki" to coś czuje, ze ten konflikt skończy się w Sądzie,

 • dodosdontquack

  Oceniono 39 razy 25

  Pewnie Malgosia to tak naprawde pisala. Ma hasla na jego wszystkie konta.

 • zraszacz

  Oceniono 40 razy 24

  radek nositorba majdan sprzęgłeś się ze szlaufem taka prawda

 • Gość: yogi_boo_boo

  Oceniono 38 razy 24

  Narodzila sie nowa tradycja oraz spoleczna pozycja: opiniotworczy szatniarz/bagazowy. Brawo!

 • Gość: bzy

  Oceniono 40 razy 22

  Głupi Majdan! On myśli, że tak jak im, każdemu w głowie są tylko pieniądze!
  Tak naprawdę, to dla wielu ludzi produkty przez nich reklamowane są obciachowe! Nikt myślący nie kupi towarów reklamowanych przez tak nieetycznych ludzi! Oni są zakałą polskiego show-biznesu!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX