Kaczorowska odbiła koleżance narzeczonego? Mąż aktorki odpowiedział na ostrą krytykę

Kilka dni temu Agnieszka Kaczorowska poślubiła swojego ukochanego, Macieja Pelę. Jednak nie wszyscy byli z tego powodu zadowoleni i świeżo upieczony mąż musiał zabrać głos w obronie żony.

Jeszcze na kilka miesięcy przed ślubem, gdy tylko Agnieszka Kaczorowska zaczęła spotykać się z Maciejem Pelą, pojawiła się fala krytyki wobec aktorki ze strony wspólnych znajomych pary. Zaczęto obwiniać Kaczorowską o odbicie koleżance chłopaka. Pracująca z nimi osoba, mówiła wtedy w rozmowie z Fakt.pl:

Prawie wszyscy w pracy są dla Agi niemili i szorstcy. Gdy zaczęła dopytywać się, skąd ta nagła niechęć, jedna z osób wykrzyczała jej w twarz, że jest potworem! - donosił informator tabloidu.

Maciej bowiem dla Agnieszki zakończył pięcioletni związek z tancerką i koleżanką Agnieszki, Adrianną Piechówką. Narzeczeństwem byli 2 lata, więc współpracownicy spodziewali się ślubu, co potwierdza osoba rozmawiająca z Fakt.pl:

Są w szoku, że sprawy tak się potoczyły, bo przecież jeszcze kilka miesięcy temu byli zaproszeni na ślub Ady i Maćka - mówili wówczas.

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej przy okazji wspólnego wywiadu pary młodej z Plejada.pl zdementował plotki dotyczące planów ślubnych z byłą partnerką.

Często portale plotkarskie pisały, że w momencie, gdy się poznaliśmy (z Agnieszką - przyp. red.), szykowałem się już do ślubu… To nieprawda. Nigdy w moim życiu nie było takich przygotowań. Pierwsze marzenia o ślubie snułem razem z Agą - wyznał Pela.

Zadziwiający wydaje się fakt, że Maciej Pela z poprzednią partnerką nie planował ślubu podczas dwóch lat narzeczeństwa, natomiast Agnieszkę poślubił po nieco ponad dziewięciu miesiącach związku i niespełna pięciu spędzonych w narzeczeństwie. Czy to jest więc dowód na prawdziwą miłość?

KJ

Chcesz pomóc przetrwać pszczołom? Weź udział w akcji Adoptuj Pszczołę. Możesz też wrzucić swoje zdjęcie na Instagramie, Facebooku czy Twitterze z hashtagiem #adoptujpszczole. Na pewno to zauważymy w naszej relacji na żywo na Gazeta.pl!

Więcej o:
Komentarze (80)
Agnieszka Kaczorowska odbiła koleżance narzeczonego? Mąż aktorki odpowiedział na ostrą krytykę
Zaloguj się
 • boo-boo

  Oceniono 88 razy 68

  Pusty śmiech mnie ogarnia jak słyszę, że "ktoś komuś kogoś odbił"- tia....pewnie z bronią w ręce. Chciał chłop to odszedł do innej- nikt go do niczego nie zmuszał- no może jego własna sytuacja życiowa i tyle w temacie.

 • Gość: iza

  Oceniono 68 razy 54

  k....a ona odbila!!!!! jakby nie chcial to by nie poszedl!!!!!!

 • Gość: Tortura

  Oceniono 50 razy 42

  Żal mi jego byłej, bo musi się czuć okropnie. To dla niej bardzo przykra sytuacja.
  Ale Kaczorowskiej bym nie winiła, a raczej jego. On ją zawiódł. Jednak lepiej, że tak się stało teraz, zanim się z nim związała na dobre i złe.
  Znajdzie kogoś innego. Tancerki są interesujące dla mężczyzn.

 • rumpa

  Oceniono 37 razy 27

  Zadziwiający wydaje się fakt, że Maciej Pela z poprzednią partnerką nie planował ślubu podczas dwóch lat narzeczeństwa, natomiast Agnieszkę poślubił po nieco ponad dziewięciu miesiącach związku i niespełna pięciu spędzonych w narzeczeństwie.

  Fakt nie jest zadziwiający, tylko zupełnie normalny. Jak koleś się zakocha, to wlecze do ołtarza. W przenośni. Jak się nie zakocha, tylko chce sobie sympatycznie por...chać, to ciągle nie ma czasu i w ogóle po co to. Za to jak pozna tę jedyną, to nagle wie, po co :). Tak jest. A jak są ciągle panny nie będące w stanie przyjąć tego do wiadomości - cóż, współczuję odporności na wiedzę.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 35 razy 27

  Z tym "odbijaniem" to kompletna żenada i dziecinada.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 25 razy 23

  Nic na siłę nie ma ! Bez sensu być z kimś w związku jak się tej osoby nie kocha!! Nie ważne czy odbiła Ale do tego są dwie osoby

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 22

  Czego to ludzie nie wymyślą żeby innym zatruć życie.

 • Gość: M37

  Oceniono 24 razy 14

  Zal tylko tych poprzednich dziewczyn, ktore byly zwodzone: jeszcze nie teraz, za pare lat wezmiemy slub, czekaj zmienie prace to wtedy, skoncze studia to wtedy... Lata leca, dziewczyna czeka, naiwnie wierzy, a ten puszcza ja kantem, leci do innej i po paru miesiacach lub roku bierze z nia slub/ albo od razu dziecko i szybko slub. Zalosni sa tacy faceci i zycze im jak najgorzej, łamia zycie tej ktora byla pierwsza i cierpliwie czekala.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX