Małgorzata Rozenek przeszła na restrykcyjną dietę. Tę samą, na której Szostak schudła 30 kg. Porcje są maleńkie!

Małgorzata Rozenek-Majdan lubi wyzwania. Teraz znowu przechodzi na rygorystyczną dietę dr Dąbrowskiej. Kiedyś była na niej również Karolina Szostak.

5 miesięcy temu Małgosia Rozenek-Majdan pierwszy raz podjęła wyzwanie postu oczyszczającego organizm, opracowanego przez dr Dąbrowską. To dzięki niemu Karolina Szostak schudła aż 30 kg.

Dieta Rozenek-Majdan

Z profilu Małgorzaty na Instagramie, o ponownym rozpoczęciu diety dowiemy się za sprawą intrygującego zdjęcia... z kapustą i ogórkami. 

Rozenek zdecydowała się na powtórzenie postu, ponieważ jesień jest najlepszym czasem na detoks organizmu po wakacjach, a wszystkie warzywa zawarte w diecie są dostępne i co najważniejsze mają najwięcej wartości odżywczych. 

Co je Małgorzata Rozenek?

W odpowiedzi na zaciekawienie fanek, na swoim InstaStory, Rozenek-Majdan, pokazuje jak mogą wyglądać przykładowe posiłki, których jednak nie przygotowuje sama. 

Małgosia trzyma się dyscypliny dzięki tzw. diecie pudełkowej, którą zamawia z eatsme.pl pod okiem specjalistki - psychodietetyk Iwony Selwester. Na instagramowym profilu, EATs Me zachęca fanki Małgosi do podjęcia wyzwania razem z nią. 

Zachęcamy do podjęcia wspólnego wyzwania razem @m_rozenek :) Powakacyjny detoks z EATs Me!

A Wy podjęlibyście się takiego wyzwania?

KJ

Więcej o:
Komentarze (25)
Małgorzata Rozenek przeszła na restrykcyjną dietę. Tę samą, na której Szostak schudła 30 kg. Porcje są maleńkie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Piotr

  Oceniono 22 razy 20

  Jak to pieniądze mogą zrobić z człowieka istotę pustą,nieokiełznaną,zapatrzoną w sobie niczym snob.Parę lat temu była inteligentną prostą kobietą , niczym się nigdy nie wyróżniała,.a teraz jakby ją ktoś opatrzył ,robi z siebie niepoprawną idiotkę,której ciuszki i pieniądze zasłoniły jej oczy.Nie znam innej celebrytki,która by się tak wygłupiała i robiła z siebie wampa,a przecież wchodzi już w okres menopauzy.Wszyscy się z niej śmieją,że robi z siebie idiotkę a ona to ma w d.... byle jest na fotkach i dostaje za to wielkie pieniądze.Jest bardzo odważna i idzie na całego.Biedne te dzieci i ten biedny Majdan, on przy niej jak posłuszny piesek pod nogami.

 • Gość: hb

  Oceniono 19 razy 19

  wiek XXI - Cywilizacja Pustaków

 • Gość: hetman

  Oceniono 12 razy 12

  Porcje nie są malutkie. Można wpieprzac ile się chce. Chodzi o to co jemy podczas tej diety. A że ona korzysta z kateringu to ma małe porcje...

 • Gość: An

  Oceniono 12 razy 10

  A kto sprawdzi co ona je. Przecież to reklama eatsme. M.R nie musi być na żadnej diecie,ważne że fanki masowo rzuca się na katering.

 • Gość: Malgorzata

  Oceniono 10 razy 10

  Kryptoreklama.

 • Oceniono 7 razy 7

  Znowu coś reklamuje. No tak, kasy nigdy dość. A zwykłej kobiety że średnia lub najniższa krajowa na katering nie stać. No ale bogate u wszystko wolno. Nie zazdroszczę, stwierdzam tylko fakt. A tak nawiasem, to Rozenkowej gdzie jeszcze nie ma???

 • Gość: Felus

  Oceniono 6 razy 6

  Czyżby menopauza?

 • Gość: olo

  Oceniono 8 razy 6

  wiek robi swoje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX