Kourtney wściekła na Scotta! Bez jej zgody przedstawił dzieci swojej 20-letniej dziewczynie. Do awantury dołączyła jej matka

W ostatnim odcinku "Keeping Up with the Kardashians" Kourtney Kardashian wściekła się na Scotta Disicka. Ten przedstawił dzieci swojej partnerce bez zgody Kardashianki.

To była tylko kwestia czasu, kiedy Scott Disick przedstawi Sofii Richie swoje dzieci. O ich spotkaniu opowiedziała wściekła Kourtney Kardashian w ostatnim odcinku "Keeping Up with the Kardashians". 

Kourtney najpierw zaczęła płakać. Kiedy jej siostra zapytała ją o to, co jest nie tak, powiedziała, że nie może o tym mówić (obok była jej córka). Po krótkim czasie ujawniła jednak, że chodzi o Scotta, który przedstawił dzieci swojej obecnej partnerce. Dlaczego sytuacja ją tak zirytowała? Bowiem odbyła się bez jej zgody. Poza tym Kourtney wyznała, że wcześniej umówiła się z Disickiem podczas terapii, że na razie nie będzie mówił dzieciom o Sofii. 

Co ciekawe, po stronie Scotta stanęła Kris Jenner. Przypomniała, że Kourtney sama przedstawiła dzieciom swojego ówczesnego partnera, Younesa Bendjimę.

Nie wiem, dlaczego ona może przedstawić dzieci swojemu chłopakowi, a ty nie możesz poznać ich ze swoją dziewczyną - powiedziała Kris, kiedy rozmawiała ze Scottem.

Sam Disick chciał zaprzestać kłótni z Kourtney i przyznał się do tego, że postąpił niewłaściwie. 

Nie chciałem sprawić nikomu przykrości. Naprawdę nie chcę, żeby Kourtney cierpiała z jakiegokolwiek powodu - powiedział. 

Po której stronie konfliktu jesteście?

JT

Więcej o:
Komentarze (2)
Kourtney wściekła na Scotta! Bez jej zgody przedstawił dzieci swojej 20-letniej dziewczynie. Do awantury dołączyła jej matka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Makesmesick

    Oceniono 5 razy 3

    Mimo wszystko chyba jednak najnormalniejsza i najnaturalniejsza z tych wszystkich Kardaszianek ;)

  • Gość: Gościówa

    0

    Bo ona go kocha, Benjim się bawi ale jak Scot nową dziewczynę przedstawił dzieciom to się przeraziła że to może być naprawdę ich koniec.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX