Księżna Kate kupowała dzieciom wyprawkę szkolną, ale zapomniała o jednej rzeczy. Z pomocą przyszła obsługa sklepu

Księżna Kate zapomniała o ważnej rzeczy podczas zakupów ze swoimi dziećmi. Na szczęście z pomocą przyszła obsługa sklepu.

Kilka dni temu dzieci wróciły do szkół. Rok szkolny rozpoczął się także dla księcia George'a i księżniczki Charlotte. Jak wszystkie inne dzieci, przed rozpoczęciem nowego semestru potrzebowały wyprawki szkolnej. Księżna Kate zabrała więc ich na zakupy.

Księżna Kate zaliczyła wpadkę na zakupach z dziećmi

Kate zabrała syna i córkę do domu towarowego Peter Jones w Londynie. Tam mieli kupić nowe mundurki i buty. I właśnie przy zakupie obuwia pojawił się problem. Dzieci przyszły do sklepu w sandałkach, a do mierzenia nowych butów potrzebowały skarpetek, o których zapomniała księżna. Ekspedienci jednak byli na tyle pomocni, że pożyczyli maluchom skarpety.

Zobacz też:  Plan lekcji księcia George'a pęka w szwach. 5-latek musi uczęszczać na wiele przedmiotów. I wcale nie ma łatwo

Księżna Kate będzie sama zaprowadzać dzieci do szkoły

Ponoć w tym roku księżna Kate będzie sama zaprowadzać i odbierać dzieci ze szkół. W ubiegłym roku z powodu ciąży i sporych nudności nie mogła sobie na to pozwolić. Chociaż może się wydawać, że wywoła wokół siebie dużo szumu swoją obecnością w placówce, to nie ma się o co martwić.

Nikt nie spogląda na nią, kiedy podrzuca dzieci do szkoły. Mamy tu modelkę Victoria’s Secret i wzbudza zdecydowanie większe zainteresowanie niż ona – wyjawił mediom jeden z rodziców.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (8)
Księżna Kate kupowała dzieciom wyprawkę szkolną, ale zapomniała o jednej rzeczy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 13 razy 11

  niestety bzdety, przecież w każdym niemal obuwniczym jest pojemnik z cienkimi skarpetami do przymiarek

 • Gość: gg

  Oceniono 15 razy 11

  W końcu nie zajmuje się ich ubieraniem, to skąd ma wiedzie, że trzeba brać skarpetki.
  dzieci mają pełną obsługę od samego rana, a to że mama pójdzie z nimi dwa razy w roku do parku, czy przez miesiąc zrobi pokazówkę z odprowadzaniem ich do szkoły, to nie znaczy, że jest zorientowana w codzienności. Dzieci mają kilkuosobową służbę i niańki od urodzenia, więc ie ma co udawać, że jest inaczej.

 • wawiak57

  Oceniono 8 razy 6

  Sensacja. Przy tym newsie lądowanie na marsie zejdzie w cień.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 14 razy 6

  Tak to rzeczywiście wielka tragedia. Mamuśka idąc kupować dzieciakom buty zapomina o skarpetkach i jakoś nikt nie zwraca na to uwagi. Ale jak już tą mamuśką jest księżna, to trzeba napisać o tym newsa. Poratowały ją ekspedientki? W wielu naszych sklepach obuwniczych, to już standard że są jednorazowe skarpetki do przymierzania butów.

 • Gość: Wiadomość z du*y...

  Oceniono 2 razy 2

  O qur*wa zapomniała skarpetek!!!!!! Cały świat wstrzymał oddech😨😱😱😱😱😱

 • kupidon

  Oceniono 3 razy 1

  so cute ......

 • Gość: Tragedia!

  Oceniono 4 razy -4

  Dzieci do mierzenia butów. Won do szkoły!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX