Andrzej Sołtysik wyśmiał Angelikę Muchę w "DD TVN". Patrycja Kazadi próbowała ratować sytuację

W studiu "Dzień dobry TVN" zebrały się gwiazdy, by powiedzieć o swoich idolach. Nie zabrakło wiernej fanki Justina Biebera, Angeliki Muchy. Andrzej Sołtysik był chyba rozbawiony jej wyborem.

Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska poprowadzili rozmowę z gwiazdami na temat ich idoli. Na kanapach "Dzień dobry TVN" zasiadł Tomasz Raczek, Patrycja Kazadi oraz Littlemooonster96, czyli Angelika Mucha.

Andrzej Sołtysik dogryzł Littlemooonster96

Niemal każdy wie, że Mucha ma szaleńczą obsesję na punkcie kanadyjskiego wokalisty, Justina Biebera. Kiedy tylko może, podkreśla, jak wielką jest jego fanką. Jak twierdzi, udało jej się dwa razy spotkać swoją sympatię. Wielokrotnie śledziła też go na ulicach Los Angeles. Jej miłość do idola często stawała się powodem żartów i powstawały na ten temat nawet memy. Wygląda na to, że Sołtysik również jest tym rozbawiony.

Angelika to jest blogerka i jej idolem jest Justin Bieber - zapowiedział dziennikarz.
Dokładnie - potwierdziła.
No trudno - skwitował Sołtysik i zaczął się śmiać.

Sytuację próbowała ratować Kazadi, która dopytywała, dlaczego "trudno". Rozbawiony dziennikarz przeprosił i zaczął natychmiast rozmawiać z piosenkarką.

Reakcja Sołtysika mogła zaboleć Muchę? Patrząc na to, że jej miłość do Biebera, jak powiedziała Kalczyńska, praktycznie stała się jej znakiem rozpoznawczym wydaje nam się, że tak. Wy też z taką obsesją obserwujecie każdy krok swojego idola?

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (77)
Andrzej Sołtysik dogryzł Littlemooonster96. Poszło o Justina Biebera
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: koko szanel

  Oceniono 87 razy 81

  Ale że ta przaśna dziołcha ma swoich fanów , to jest zadziwiające ! Biber, ok, nie popieram, ale rozumiem...A ta dziewczynka jest lansowana przez durne media za co???Że jest fanką Bibera ?

 • kuzyn_beckenbauera

  Oceniono 65 razy 61

  Bieber nie jest tu w ogóle istotny, istotna jest ta dziewczyna i jej kariera. To niewyobrażalne, że w dzisiejszym świecie można zostać sławnym tylko dlatego, że się jest czyimś psychofanem, przeżywa się cudzą sławę dniami i nocami i na okrągło się o tym opowiada w Internecie. Bardziej odtwórczym być już chyba nie można. Ktoś by powiedział, że takiej wtórności sprzedać nie sposób, bo to trochę tak, jakby próbować dwa razy zjeść to, co się już zjadło, a tu proszę, dziewczyna jest znana jutuberką. Powinno nas to chyba przerażać, prawda?

 • Gość: takajedna

  Oceniono 61 razy 43

  Skoro gość prowadzi program na durny temat to z czego się śmieje? Chyba sam z siebie powinien się śmiać że uprawia takie pasjonujące dziennikarstwo.

 • Gość: Roziu

  Oceniono 33 razy 31

  "Angelika to jest blogerka i jej idolem jest Justin Bieber" - i wszystko jasne. TVN spadła na psy, zapraszają jakąś blogerkę? co to k... jest?

 • Gość: ajna

  Oceniono 33 razy 29

  Jak to mozliwe, ze ktos taki jak ta Mucha stal sie, jak to nazywacie ,,gwiazda'' ???? Takie zero, , taka panna NIKT? Co ona osiagnela, czyms sie zasluzyla, jest jakos wyjatkowo inteligentna? NIE, ona jest psychofanka dzieciecego idola i to wystarcz !!! Siegneliscie DNA !!

 • lech2011

  Oceniono 34 razy 28

  Andżelika i wszystko jasne.

 • Gość: Nn_99

  Oceniono 27 razy 25

  Bycie fanem, a fanem stanowi różnice. Dla mnie fan to ktoś kto podziwia dorobek muzyczny czy filmowy, talent oraz wspiera. Ta dziewczynka to dla mnie raczej psychofanka, nie pierwszy raz odpowiada jak to ona go kocha, uwielbia, podziwia i tak naprawdę tylko z tego jest znana. Psychofanka Biebera. Ot, wielka polska gwiazda..

 • qqror

  Oceniono 23 razy 19

  Dobrze ze o tym napisaliście

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX