Monika Miller dostaje pogróżki i życzenia śmierci. "Śmieją się z tego, co spotkało mnie i moją rodzinę". Odpowiedziała hejterom

Monika Miller, córka zmarłego Leszka Millera Juniora, pierwszy raz po stracie ojca zabrała głos. Podziękowała za wszystkie wyrazy współczucia, ale wyznała też, że dostaje pogróżki i życzenia śmierci.

Monika Miller jako pierwsza poinformowała o śmierci swojego ojca, Leszka Millera Juniora, a potem zawiesiła swoją aktywność w mediach społecznościowych. Niestety nie wszyscy potrafili uszanować jej żałobę, pozwalając sobie na skandaliczne komentarze. Na jeden z nich Miller odpowiedziała. Teraz wydała dłuższe oświadczenie w tej sprawie.

Monika Miller zabrała głos po śmierci ojca

Na InstaStory dziewczyny pojawiły się dwa posty. W pierwszym z nich Miller dziękuje za wszystkie wyrazy współczucia, jakie otrzymała. Wyznaje, że "każda taka wiadomość się dla niej liczy", choć nie na wszystkie może odpisać. Potem zwraca się do hejterów. Z jej wypowiedzi wynika, że dostaje pogróżki i życzenia śmierci. Są też tacy ludzie - w co trudno uwierzyć - którzy śmieją się z tragedii, która spotkała jej rodzinę.

Co do osób, które wysyłają mi pogróżki, nawoływania do samobójstwa i śmieją się z tego, co spotkało mnie i moją rodzinę… Spokojnie, karma i selekcja się wami zajmie. Wasze słowa nie definiują drugiej osoby, lecz tylko pokazują kim sami jesteście.

Leszek Miller Junior nie żyje

Leszek Miller Junior popełnił samobójstwo 26 sierpnia. Ciało znalazła jego partnerka, z którą dzień miał się posprzeczać. Kobieta twierdzi jednak, że ten spór nie mógł być przyczyną tragicznych wydarzeń.

WJ

Więcej o:
Komentarze (61)
Monika Miller dostaje pogróżki i życzenia śmierci. "Śmieją się z tego, co spotkało mnie i moją rodzinę". Odpowiedziała hejterom
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Leśny ludek

  Oceniono 46 razy 34

  Leszek Miller sen.nigdy nie był”z mojej bajki” ale to co wypisują niektórzy,nie mieści się w głowie Te osoby chyba nie zdają sobie sprawę,ze karma wroci!! Mam nadzieje,ze to nie”narodowcy” Wstyd bo to syf!

 • Gość: gosc

  Oceniono 46 razy 34

  nawet nie ma okreslenia na takie cos !ale sa odwazni , bo ukryci za komputerem , w realu -spieprzali by gdzie pieprz rosnie !

 • wiesscar

  Oceniono 31 razy 29

  Ze smierci innych ludzi nie powinno sie stroic zartow. Smierc to powazna sprawa. Tak dla osoby ktora umiera jak tez dla rodziny i bliskich.

 • Gość: gość

  Oceniono 19 razy 19

  w wielu przypadkach stare powiedzenie "człowiek brzmi dumnie" jest anachronizmem, W sumie żal mi tych "plujących" nawet w obliczu tragedii innych ludzi bo w ich przypadku "małpa brzmi dumnie".. Nie daleko odbiegli od tych stworzeń..choć minęło wiele tysięcy lat..

 • bara_basz

  Oceniono 14 razy 14

  Choć Millera źle wspominam (zwłaszcza z końcówki lat 80.), to z całą stanowczością stwierdzam, że trzeba być wyjątkowym gnojem, chamem i prymitywem, żeby wypisywać o nim czy o jego rodzinie takie świństwa, w obliczu śmierci najbliższej osoby.

 • siwywaldi

  Oceniono 9 razy 9

  Jeżeli ktoś o śmierci bliskiego obwieszcza "Urbi et Orbi" na Fejsie czy podobnym g...., to CZEGO ma się spodziewać? :-(

 • Gość: Jovanka

  Oceniono 8 razy 8

  współczuję tej młodej osobie tragicznej śmierci ojca, ale jej zachowanie, "wszystko na sprzedaż", parcie na szkło i cyrk jaki robi wokół siebie - to i nie jest traktowana poważnie. A może to kolejna odsłona tegoż "parcia na szkło"???? Paniusiu - trochę refleksji nad sobą.

 • Gość: iza

  Oceniono 11 razy 7

  ma dziewczyna rację, dobrze że o tym piszecie, ale czy ten kretyński filmik z Rozenek naprawdę musi wisieć powyżej????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX