Podwójne standardy w TVP? Racewicz straciła pracę, a jej koleżance po fachu się upiekło. Jest już komentarz stacji. Głos zabrał też Wolny

Joanna Racewicz została zawieszona przez TVP za lokowanie produktów na portalach społecznościowych. Teraz to samo robi Macademian Girl. Co na to rzecznik Telewizji Polskiej?

Macademian Girl niedawno dołączyła do ekipy "Pytania na śniadanie" i została jedną z prowadzących. Na Instastories blogerki możemy często oglądać kulisy programu. Nie brakuje też zdjęć, na których Tamara pokazuje swoje stylizacje, a przy okazji oznacza marki ubrań. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że w marcu tego roku, dokładnie za to Joanna Racewicz została przez Telewizję Polską zawieszona.

Chodziło o post na Instagramie, w którym dziennikarka pochwaliła się, że schudła 10 kg. Przy okazji wspomniała o 40-dniowej diecie. Stacja uznała, że doszło do lokowania produktu, bez wcześniejszego uzyskania zgody TVP na taki krok.

Coraz więcej osób zaczęło zwracać uwagę na to, że "przewinienie" Racewicz niczym nie różni się od tego, co publikuje na Instagramie Macademian Girl.

TVP komentuje praktyki Macademian Girl

W końcu głos zabrała sama stacja. Jak się okazuje, TVP nie uważa, aby blogerka naruszała zapisy kontraktu promując marki na profilu społecznościowym.

Tamara Gonzalez Perea nie narusza zapisów kontraktu z Telewizją Polską. Pani Gonzalez Perea jest popularną blogerką modową, jej aktywność w mediach społecznościowych jest związana z jej stałym zajęciem - powiedział rzecznika TVP w odpowiedzi na pytania serwisu Wirtualnemedia.

Sprawę skomentował także Tomasz Wolny, prowadzący "Pytanie na śniadanie". Zdjęcie dziennikarza i Tamary z planu programu pojawiło się na profilu Macademian Girl.

Wstajesz i z dziennikarza stajesz się częścią bilbordu dla ciuchów. Jako reporter pracujący oczywiście "żadnej pracy się boję", ale akurat rola stojącego manekina jest mi raczej obca. Jeśli już stoję w "Pytanie na śniadanie"... to niezmiennie po stronie dziennikarstwa - napisał na Facebooku.

A Wy co o tym myślicie?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Macademian Girl o stylu Agaty Dudy: Na początku byłam rozczarowana, bo... A potem pytanie, które zadają sobie WSZYSCY. I zdecydowana odpowiedź

KS

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
Komentarze (38)
Podwójne standardy w TVP? Joanna Racewicz straciła pracę, a Macademian Girl się upiekło
Zaloguj się
 • wiecej.niz.jedno.zwierze

  Oceniono 26 razy 26

  Przecież to niemożliwe, żeby nasza kochana TVP stosowała podwójne standardy...

 • kuba161048

  Oceniono 19 razy 19

  To tylko szambo nie ma się czym ekscytować .

 • Gość: abc

  Oceniono 19 razy 19

  Tamara to fajna kobieta ale podobnie jak Zawadzka jest za słaba...Marcelina ma problemy z dykcją, z przygotowaniem merytorycznie do programu..Tamara stara się ale to też nie dla niej....jeszcze tylko brakuje Krzan z Koła Fortuny..ta nawet dykcji nie ma...obowiązkowo powinny być napisy:)

 • prawdziwy-wiarygodny

  Oceniono 20 razy 14

  Macademian Girl - ma wygląd dziewczyny ze słynnego Placu Pigalle !?!

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 12 razy 12

  Moim zdaniem to Tamara tylko zęby trzyma cały czas na wierzchu okropnie to wygląda a dykcji zero bo się jąka

 • Gość: flint

  Oceniono 18 razy 12

  Najsampierw to trzeba oglądać tvpis, ja tego nie czynię.

 • Gość: Jola

  Oceniono 18 razy 12

  Nie lubiłam Racewicz i dobrze że już jej nie ma w mediach,ale ta co ją rzekomo zastąpiła to jakieś nieporozumienie,dla jasności nie przeszkadza mi to że jest innej nacji,ale na ojca rydzola ona nie mówi tylko papla,bardziej wskazany logopeda niż PNŚ na naukę mowy.To jakiś stek nieporozumień i traktowanie widza jak martwy i nierozumny przedmiot.

 • Gość: Gosia

  Oceniono 12 razy 12

  Uważam,że słabo prowadzi program.Oglądam ale niestety jak jest Tamara przełłłłłłłączam Wolę innych prowadzących.

 • kamillwawa

  Oceniono 17 razy 11

  Stop Making Stupid People Famous

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX