"Śpiewajmy razem. All Together Now". Jedni zachwyceni, drudzy porównują do... "Hipnozy". "Brakowało tylko sióstr Godlewskich"

Nowy format Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now" miał swoją premierę 5 września. Program wzbudził dużo emocji. Widzowie chętnie podzielili się swoimi przemyśleniami na temat samego programu i jego jury.

5 września Polsat ruszył z nowym formatem muzycznym "Śpiewajmy razem. All Together Now". Po pierwszym odcinku, którego twarzami są Ewa Farna i kabareciarz Igor Kwiatkowski, w sieci zawrzało. Największe kontrowersje wywołał skład jury. 

Jury w "Śpiewajmy razem. All Together Now"

Siłą programu miało być aż stuosobowe jury, na którego czele stoi Ewa Farna.

Wśród oceniających znalazły się też inne znane nazwiska, takie jak: Anja Orthodox, Ramona Rey, Stanisław Karpiel-Bułecka, Paweł Stasiak, Nick Sinckler, Saszan, Dariusz Kordek, Madox, Ewa Gil, Ian Rooth, Conrado Yanez, Bartosz Tabb Zielony, Michał Stawiński czy Krzysztof Jary Jaryczewski.

Internauci o programie "Śpiewajmy razem. All Together Now"

To nietypowe jury zwróciło uwagę większości widzów. Zdania na jego temat, jak i samego show, były bardzo podzielone. Niektórym format bardzo się podobał.

Oglądałam, ciekawe show.
Dobrze się oglądało, wreszcie coś innego.
Cieszę się się, że w jury znalazły się osoby innego koloru skóry czy drag queen.
Program bardzo ciekawy. Niesamowita energia uczestników i jury. Odcinek zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Czekam na kolejne - czytamy na fanpage'u Polsatu.

Jednak nie wszyscy byli tak samo zachwyceni. Ta mniej zadowolona z programu część widzów nie wypowiadała się już na temat produkcji w superlatywach. 

Parodia.
Takiej chały jeszcze nigdzie nie było.
Gorsze od "Hipnozy"!
Jury "profesjonalne" na czele z Madoxem, brakowało mi tylko sióstr Godlewskich. To jest tak bardzo złe!
Chyba byłoby lepiej, gdyby jury nie śpiewało, tylko zapalało światło i ewentualnie wstawało. Przeraziłem się tym jury - piszą internauci. 

Jak widać pierwszy odcinek wywołał wśród widzów sporo emocji. A jak Wasze wrażenia?

Na czym polega "Śpiewajmy razem. All Together Now" - zasady programu

"Śpiewajmy razem. All Together Now" opiera się na jednym prostym założeniu – zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Im więcej jurorów wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik.

Uczestnikami mogą być zarówno amatorzy, jak i profesjonaliście. Mogą również występować w duetach czy większych grupach. 

Polsat zaplanował 8 odcinków show. Do finału każdorazowo przechodzi dwójka uczestników każdego odcinka. 

AG

Więcej o:
Komentarze (19)
Nowe show "Śpiewajmy razem" wywołało burzę. "Brakowało tylko sióstr Godlewskich"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Oceniono 8 razy 6

  Jak nie ma Pietrzaka Rodowicz Rosiewicza zespołu jarzębina supermenów disco polo pt Stanisław oraz tego od Majteczki w kropeczki to nie oglądam prezes na pewno też !

 • brutalnaprawda

  Oceniono 9 razy 5

  Cytując Wikipedię : "Chleba i igrzysk (łac. panem et circenses) – okrzyk autorstwa starorzymskiego poety Juwenalisa, który wznosiło rzymskie pospólstwo, domagając się pożywienia i rozrywek.

  Postulaty te były realizowane, między innymi poprzez igrzyska gladiatorów, podczas których rzucano w tłum monety, czy organizowanie publicznych uczt dla tysięcy osób. Bywało też, że rozdawano chleb, zboże czy pieniądze pojedynczym osobom (w okresie cesarstwa przeznaczano w ten sposób na jedną osobę stałą kwotę; w I w. wynosiła ona 75 denarów); liczba obdarowywanych w ten sposób za rządów cesarza Oktawiana Augusta wynosiła około dwieście tysięcy. Rozdawnictwo tego typu na wzór Rzymu było organizowane przez bogatych obywateli innych miast, a jego szczególną formą były fundusze alimentacyjne wypłacające zapomogi dla sierot.

  Celem rozdawnictw były nie tyle pobudki humanitarne czy łagodzenie napięć społecznych, a zdobycie popularności potrzebnej w działalności politycznej i odwrócenie uwagi społeczeństwa od działań polityków. Kontakty z ludem były dla cesarzy okazją do poznania panujących wśród niego nastrojów i możliwością wpływania na jego opinię.

  Do najhojniejszych donatorów należeli między innymi Sulla, Juliusz Cezar, Pompejusz czy Trajan (autor myśli: Lud rzymski można utrzymać w spokoju tylko rozdawnictwem zboża i igrzyskami).

  Nawiązaniem do sentencji jest nazwa fikcyjnego państwa Panem z powieści "Igrzyska śmierci" autorstwa Suzanne Collins. " ......coś dodać ?!

 • Gość: elkana777

  Oceniono 10 razy 4

  Polszmat skorzysta z podpowiedzi i zaprosi panie Godlewskie. Dla nich zrobi osobny show.

 • oko2009

  Oceniono 6 razy 2

  Oglądałam. Mnie nie porwało. Ale czekam na kolejne odcinki. Może coś zmieni się na lepsze.

 • Gość: Niesprawiedliwe

  Oceniono 1 raz 1

  Program ok, ale co to za juri bez kompetencji, tam powinni zasiąść sami muzycy. To jak daltoniście kazać podziwiać tęczę.

 • bob-budowniczy

  Oceniono 5 razy 1

  A co z Janem Bzdawką?

 • Gość: marcin

  Oceniono 5 razy 1

  Dariusz Kordek- aktor, piosenkarz. pierwszy raz czytam że on jest piosenkarzem. oglądałem dwa razy pierwszy i ostatni.

 • Gość: Jola

  0

  Bliźniaczki aut!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX