Dziennikarz zapytał Tildę Swinton o Małgorzatę Belę. Jej reakcja? Jest nią zachwycona

Małgorzata Bela zagrała w filmie "Suspiria", który miał swoją premierę na festiwalu w Wenecji. Jak się okazuje, Tilda Swinton jest nią zachwycona.

Od kilku dni trwa 75. Festiwal Filmowy w Wenecji. Na czerwonym dywanie nie zabrakło polskiego akcentu. Pojawiły się tam m.in. Jessica Mercedes, Anna Dereszowska, Kasia Smutniak czy też Małgosia Bela.

Warto wspomnieć, że Bela jako jedyna Polka pojawiła się na festiwalu ze względu na aktorstwo. W filmie "Suspiria" zagrała drugoplanową rolę, wcieliła się w matkę Susany. Polską aktorkę oglądamy w retrospekcjach. 

Małgorzata Bela zachwyciła Tildę Swinton

Za swoją grę Bela zbiera same laury. Dziennikarz "WP" zapytał Tildę Swinton, odtwórczynię jednej z głównych ról, co sądzi o Polce. Jej reakcja? Jest nią zachwycona! Przede wszystkim urzekł ją talent w przekraczaniu własnego wizerunku. 

Małgorzata Bela, jaką znamy, to krucha i zgrabna kobieta. Jednak jak relacjonuje dziennikarz, w "Suspirii" jest mroczna, magnetyczna, męska i kobieca jednocześnie.

Ma w sobie coś z włoskiego antycznego posągu - monumentalny chłód i wielki ciężar. Chociaż aktorka i modelka ma kruche ciało i doskonałą figurę, jest w niej coś ciężkiego, zwalistego - reżyser wydobył z niej jakby zaprzeczenie wizerunku, z którym ją kojarzymy - opisuje Artur Zaborski z "WP". 
 

Obejrzycie "Supsirię", gdy wejdzie do kin? Po takiej relacji... my na pewno!

MM

Więcej o:
Komentarze (6)
Dziennikarz zapytał Tildę Swinton o Małgorzatę Belę. Jej reakcja? Jest nią zachwycona
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kk

  Oceniono 18 razy 12

  Bela ma spore osiagnięcia "modowe" i filmowe, pozowała dwukrotnie do kalendarza Pirelli, i to na długo przed Rubik, a w mediach o niej było cicho, Tylko jakieś sporadyczne informacje. To o Rubik pisano na okrągło, aż do przesytu, i to z takimi hasłami, jak:pierwsza Polka w kalendarzu Pirelli co nie było prawdą, i tp. Dopiero jak Bela związała się z Pawlikowskim, który "przed chwilą" dostał Oskara, to zaczęło być o niej u nas głośno. To troche żenujące jest Tyle lat pracy i sukcesów międzynarodowych nie dało jej takiej popularności w Polsce, co związek ze znanym facetem. Podkreślam w Polsce, bo w świecie jak najbardziej istniała.

 • Gość: gg

  Oceniono 3 razy 3

  Trochę ten biust w folii rozmiarowo ma się nijak do biustu na focie z małpką.
  Fotoszop, to osobny byt:)))

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 0

  obydwie wyglądają jak faceci

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy -4

  Malgorzata jest tak meska,ze az paskudna.Ma kwadrarowa twarz i brakuje jej tylko zarostu.

 • Gość: Alb

  Oceniono 11 razy -5

  po coś się związała ze starym Pawlikowskim, by w końcu zaistnieć , teraz będzie reklamowana jako objawienie aktorskie , wiadomo jak działają mechanizmy w szołbiznesie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX