Kinga Rusin porównała Dominikę Gwit do Danuty Rinn. "Uwodziła swoim największym kompleksem". Aktorka musiała jej przerwać

Dominika Gwit pojawiła się w studiu "DD TVN", gdzie opowiadała o tym, jak walczy z hejtem i podkreślała, że akceptuje własne ciało. Niespodziewanie Kinga Rusin porównała ją do... Danuty Rinn.

Gościem niedzielnego odcinka "Dzień Dobry TVN"  była Dominik Gwit. Kinga Rusin zaczęła wywiad z Gwit od porównania jej do Danuty Rinn. Przez chwilę w studio zrobiło się naprawdę niezręcznie. 

Kinga Rusin porównuje Dominikę Gwit do Danuty Rinn

Dominika Gwit w studio "DD TVN" opowiadała o swoim ślubie, o tym, jak wgląda jej nowe życie u boku ukochanego, a także o tym, że akceptuje siebie.

Kinga Rusin zaczęła jednak rozmowę dosyć nietypowo, bo przywołała postać Danuty Rinn - aktorki i piosenkarki, autorki takich przebojów, jak "Gdzie ci mężczyźni" czy "Tyle wdzięku".

Danuta RinnDanuta Rinn KAPIF.pl

Miałam to szczęście w swoim życiu, że moja matką chrzestną była Danusia Rinn. I zastanawiam się, kto w polskim życiu publicznym zastąpił Danutę Rinn, która całe życie walczyła ze swoim ogromnym kompleksem, którym była nadwaga. Zrobiła z tego wielki atut, śpiewała "Kto ma tyle wdzięku, co ja" (...) i uwodziła tak naprawdę tym swoim największym kompleksem. (...) Czy ty próbujesz przekuć to, by być charakterystyczną osobą, która walczy też o zrozumienie problemu...- kluczyła Rusin.

Dziennikarka nie zdążyła jednak skończyć sprawiającej jej kłopot wypowiedzi, bo w słowo weszła jej w końcu Dominika Gwit. Gwiazda przyznała, że przede wszystkim jest sobą, czuje się spełniona i ma pewność siebie.

Mnie nie interesuje zdanie innych ludzi na temat mego wyglądu. Przeszłam bardzo dużo i faktycznie z hejtem żyję na co dzień i on po mnie, jak po kaczce, spływa. 

Dominika Gwit opowiedziała, że również jej mąż uodpornił się na hejt. Kiedyś ważył 50 kg więcej, a dziś biega w maratonach. Pozostaje nam tylko pogratulować!

AG 

Więcej o:
Komentarze (253)
Kinga Rusin porównała Dominikę Gwit do Danuty Rinn. "Uwodziła swoim największym kompleksem". Aktorka musiała jej przerwać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gj61

  Oceniono 131 razy 97

  Droga Dominiko, porównanie krzywdzące!!! Pani Danuta Rinn miała połowę twojej wagi, za to pięć razy tyle talentu. Dziecko...

 • Gość: Rero

  Oceniono 103 razy 85

  Jaką gwiazda? Śmiechu warte!!!!!

 • gj61

  Oceniono 102 razy 66

  Też mi porównanie!!! Wiem kim jest Pani Danuta Rinn i czym zasynęła, a z czego jest znana ta foka, poza tym że, jest obleśnie gruba? Pani Danuta przy niej jest "dobrze zbudowaną" kobietą, proszę nie mylić też sznytu estradowego ze zwykłą głupotą. Dosyć lansowania tego obleśnego grubasa, rzygać się chce.

 • baby1

  Oceniono 68 razy 64

  W jej wieku Rinn wyglądała znacznie lepiej niż Gwit. W ogóle co za porównanie.

 • Gość: Agata

  Oceniono 77 razy 55

  Ciekawe ,ze ona nie chce zrzucić 50 kg, a nie dorabiać ideologie do swojego cielska. Nikt nie może się czuć dobrze z taką otyłością/. Wcześnie jej mąż zostanie wdowcem. O problemach z zajściem w ciążę nie wspomnę. Ale tu będzie kolejna ideologia ,ze nie lubi ,i nie planuje mieć dzieci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX