Lewandowscy na urodzinowej imprezie zbierali pieniądze. Przeznaczą je na CZD

Anna i Robert Lewandowscy po raz kolejny wsparli finansowo Centrum Zdrowia Dziecka. Wykorzystali do tego swoje przyjęcie urodzinowe, które odbyło się w sobotę.

Anna i Robert Lewandowscy w minioną sobotę urządzili w Warszawie sekretne przyjęcie z okazji ich 30-tych urodzin. Swoich gości poprosili o to, żeby zamiast prezentów, przekazali pieniądze na konto Centrum Zdrowia Dziecka.

Zobacz też: Lewandowscy urządzili przyjęcie urodzinowe i zabronili robienia zdjęć. Ale paparazzi nie zawiedli. Wśród gości Wojewódzki, Pazurowie i inne gwiazdy

Anna i Robert Lewandowscy wspierają Centrum Zdrowia Dziecka

Placówka umieściła na swoim profilu na Facebooku podziękowania dla małżonków. Dowiedzieliśmy się, że do tej pory wpłynęło 5 tys. euro i prawie 132 tys. złotych.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wykorzystali swój bal urodzinowy, by zebrać pieniądze i po raz kolejny wesprzeć nasz Instytut. Poprosili swoich gości o przekazanie datków na Klinikę Neurochirurgii IPCZD. Na chwilę obecną z balu Ani i Roberta wpłynęło 131 950 zł i 5 000 euro. Kolejne środki nadal wpływają. Dziękujemy! - czytamy.

Pod postem internauci nie ukrywają, że doceniają ich gest. Ich zdaniem są wspaniałymi ludźmi, którzy po raz kolejni okazali serce innym. Życzą im także, żeby dobro wracało do nich każdego dnia.

I właśnie to są ludzie z wielkim sercem, którzy wiedzą, jak wykorzystać swoją popularność. Wielkie dzięki w imieniu swoim i myślę, że wielu innych.
Niech dobro do Was wraca każdego dnia!
Można Was lubić bądź nie, ale ogromny szacunek się Wam należy. Dzięki - czytamy.

Niektórzy także zapewnili, że dołączą się do akcji i przeleją pieniądze na konto Centrum Zdrowia Dziecka. Jak widać, takie akcje są potrzebne i poruszają ludzi do pomocy.

Anna i Robert Lewandowscy - działalność charytatywna

To nie pierwszy raz, kiedy Lewandowscy wsparli Centrum Zdrowia Dziecka. Często odwiedzają podopiecznych, z którymi rozmawiają i robią sobie zdjęcia. Poza tym przekazują spore sumy pieniędzy. W marcu na konto placówki wpłynęło pół miliona złotych od Lewandowskich, którzy wsparli remont oddziału rehabilitacji, który został częściowo zniszczony podczas nawałnicy.

Gwiazdy walczą z hejterami w sieci. Nie tylko Rozenek wdaje się w dyskusję z 'życzliwymi'

AW

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Diabelski quiz wiedzy ogólnej
1/20Powiedzenie "nie taki diabeł straszny, jak go malują" oznacza, że:
Zobacz także
Komentarze (80)
Anna i Robert Lewandowscy znowu wsparli Centrum Zdrowia Dziecka. Wpłynęło już prawie 150 tys. złotych
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 44 razy 16

  Najważniejsze, że info trafiło do mediów, czyli walka o poprawę wizerunku Lewego trwa .
  Oczywiście szpitalowi każda kasa się przyda, ale nie można tego zrobić dla samej chęci pomocy trzeba to chcieć nagłaśniać w mediach? Bo przecież bez ich zgody szpital by o tym nie pisał. Jest sporo ludzi w Polsce, w świecie którzy pomagają różnym instytucjom, innym ludziom - jedni oferują dużą kasę, inni - mniej zamożni - własny czas, serce, pomoc. ....ale oni o tym nie gadają. Nieraz dopiero po latach wychodzi na jaw, ile pieniędzy jakaś znana osoba wpakowała na szlachetny cel.
  A Lewi się w mediach chwalą, że mniej niż mu na konto co godzinę wpływa, uzbierali wśród gości i dali na szpital.
  Ok, każda złotówka się przyda, ale miałoby to znamiona faktycznej bezinteresowności, gdyby to robili bez mediów, bo tak zakrawa na chwyt marketingowy..., chociaż dla szpitala to i tak bez znaczenia, bo im sie wszystko przyda, ale dla wizerunku już tak.

 • Gość: kk

  Oceniono 37 razy 13

  Dla ścisłości, z tekstu wynika, ze nie Lewandowscy wsparli, tylko ich gości, bo to oni sypnęli kasą. Zapewne Lewy sie dorzucił, ale kasa wpłynęła przede wszystkim od innych osób, i im - jak już -należy sie podziękowanie, tym bardziej, że oni pod nazwiskiem sie tym nie chwalą.

 • Gość: hallo

  Oceniono 33 razy 9

  Więcej wydali pewno na party i kreacje niż zebrali hipokryzja Ale dobrze że chociaż trochę zebrali szkoda że to wszystko pod publikę ZERO szczerości tylko ocieplenie wizerunku

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 11 razy 5

  Zbierali od gości zsproszonych zamiast wesprzeć ze swoich pieniędzy trochę to fziwny gest jak na Lewandowskiego

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  Prawdziwa gwiazda Ronaldo bez fleszy, bez aplauzu robi dobrą rzecz: oddaje krew. Nagle w Polsce zrobiło się głośno jak zgodził się patronować OSK w Białymstoku. Celebryta Lewandowski jak 5 minut mieliśmy oddechu od nich ufarbował łeb na blond byle znowu pisali. Teraz wielce zbierają kasę na dzieci, ale tak żeby media o tym napisały. Tym Państwu dziękuję, bojkotuję i nie kupuję rzeczy przez nich reklamowanych.

 • dank-a11

  Oceniono 19 razy 3

  Lewandowscy: zadnego wyczucia, zadnej kultury. Co za nachalnosc.

 • dryl1

  Oceniono 4 razy 2

  Cóż można dodać. Normalni, wrażliwi ludzie

 • Mirosław Jankowski

  Oceniono 2 razy 2

  Ł A Ł- Owsiak będziesz miał konkurenta, jak tylko przeczytamy, że ktoś z Torunia poparł tę akcję lewego, to moneta z renty moherowych będzie płynęła do lewego jak Wisła- oczywiście wpływ z darowizn pieniężnych dla KK będzie co łaska

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX