Meghan Markle znów złamała królewską etykietę, ale opłaciło się. W czarnej mini wyglądała bosko!

Meghan Markle i książę Harry pojawili się na musicalu "Hamilton" w londyńskim Victoria Palace Theatre. Księżna postawiła na elegancki komplet, który odsłonił jej nogi. Tym samym księżna złamała królewską etykietę.

Meghan Markle od kiedy została księżną ma za sobą kilka wpadek. Swoimi stylizacjami nie raz złamała królewską etykietę. Tym razem księżna Sussex znów nie dostosowała się do zasad obowiązujących w pałacu i ubrała... mini. Jednak wyszła na tym świetnie!

Meghan Markle odsłoniła nogi na ważnym spotkaniu

Meghan Markle wraz z księciem Harrym 29 sierpnia pojawiła się na imprezie charytatywnej organizowanej przez fundację "Sentebale". Podczas uroczystego wydarzenia w londyńskim Victoria Palace Theatre została rozpoczęta zbiórka na afrykańskie dzieci dotknięte wirusem HIV. Zebrane fundusze mają zostać przeznaczone m.in. na ich edukację. 

To właśnie na tej uroczystości Meghan Markle zaskoczyła wszystkich - pokazała się w mini. Prezentowała się fenomenalnie. Długich i zgrabnych nóg księżnej nie widzieliśmy od dawna, bo od kiedy zaczęła oficjalnie spotykać się z Harrym, wybierała znacznie dłuższe modele spódnic. 

MEGHAN MARKLE POKAZUJE NOGI W MINI. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Meghan Markle zmieni królewskie zasady?

Oczywiście taka długość sukienki czy spódnicy nie jest zgodna z królewską etykietą. Księżna Kate nigdy nie odważyła się na taką ekstrawagancję. Meghan jest jednak zdecydowanie bardziej krnąbrna. Nosi garnitury, których również nigdy nie widzieliśmy u księżnej Cambridge.

Być może odważne wybory Meghan sprawią, że etykieta książęca przestanie być taka surowa, a może sprawią jedynie, że Meghan Markle podpadnie królowej? Co o tym myślicie?

AG

Więcej o:
Komentarze (117)
Meghan Markle znów złamała królewską etykietę, ale opłaciło się. W czarnej mini wyglądała bosko!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aleks.p

  Oceniono 96 razy 78

  NA LITOŚĆ BOSKĄ! U B R A Ł A mini? A w co ubrała? W płaszcz? W spodnie?
  Ubrać to można choinkę, albo dziecko, które samo nie potrafi na siebie ubrań założyć.

  Poprawna forma: ubrała SIĘ w mini, albo założyła mini.
  Nie ma za co.

 • drakaina

  Oceniono 74 razy 42

  _Naprawdę_ uważacie, że nogi na zdjęciu nr 4 wyglądają "bosko"? Ujęcie fatalne, kolana fatalne, łydki o krok od anoreksji - to, że celebrytka pokazała nogi nie znaczy jeszcze, że one z automatu dobrze wyglądają. Nauczcie się obiektywnie oceniać rzeczywistość...

 • Gość: M.

  Oceniono 53 razy 25

  Zartujecie sobie!? Ona w tej sukience wygląda, jakby przyłapali ją nagą u jakiegoś starego dziada, a ta wychodząc w popłochu chwyciła jego płaszcz xD Ani to ładne, ani nie estetyczne, ani nie pasuje do jej figury - w dodatku niezbyt dobrze wygląda na tle rodziny królewskiej. totalny brak gustu i wyczucia.

 • pandemonium234

  Oceniono 18 razy 14

  A w co ubrała to mini?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX