Iwona Pavlović nie może pogodzić się z odejściem Konrada Gacy. Wspomina, jak go poznała. "Był aniołem, a nie człowiekiem"

Iwona Pavlović nadal nie może pogodzić się ze stratą Konrada Gacy. Tancerka w poruszających słowach opisała swojego przyjaciela.

Blisko dwa tygodnie temu zmarł Konrad Gaca. Jedna z jego przyjaciółek, Iwona Pavlović, wyjątkowo nie może pogodzić się z odejściem dietetyka. Jurorka "Tańca z gwiazdami" była z nim na tyle zżyta, że nawet na pogrzebie wygłosiła poruszającą przemowę

Iwona Pavlović opłakuje Konrada Gacę

Pavlović w rozmowie z "Rewią" opowiedziała o tym, w jakich okolicznościach poznała dietetyka i trenera, który bardzo szybko stał się jej przyjacielem. 

Wszystko zaczęło się na gali Chudniesz Wygrywasz Zdrowie. Metamorfozy gości zrobiły wrażenie na tancerce, więc ta postanowiła skorzystać z pomocy Konrada Gacy, który przygotował dla niej specjalną dietę i zestaw ćwiczeń.

Myślałam, że nie ma już sposobu na efekt jojo. Chudłam pięć, a tyłam siedem kilogramów. I tak na okrągło. Konrad wyczarował mnie na nowo. Cieszę się, że możemy rodzić się kilka razy. Spotkanie z nim zmieniło moje życie - zapewnia.

Pavlović poznała Gacę, kiedy jeszcze nie było o nim głośno w mediach. To dzięki jej przemianie świat usłyszał o trenerze. Rozsławienie Gacy zaowocowało nie tylko ich współpracą, ale też koleżeńską relacją.

Konrad był aniołem, a nie człowiekiem - podsumowała.

Konrad Gaca - GACA SYSTEM

Gaca zyskał sławę dzięki swojemu autorskiemu programowi odchudzania GACA SYSTEM. Jako ekspert od walki z otyłością stworzył centra, które były nie tylko siłowniami, ale też miejscami, w których osoby z nadwagą mogły uzyskać wsparcie i porady. "Mądre Odchudzanie", bo tak nazywał swój system Gaca było tak skuteczne, że dietetyk otrzymał program w telewizji "Fat Killers".

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Oni odeszli od nas w tym roku

Więcej o:
Komentarze (22)
Iwona Pavlović o Konradzie Gacy: Był aniołem, a nie człowiekiem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: -MD

  0

  Pani Iwonka wrażliwa kobieta i miły mężczyzna.
  Odszedł za wcześnie.

 • Gość: Gogol

  0

  Wielka szkoda bo był to gość z duchem i bardzo twórczy. Mam nadzieję że ktoś jego dzieło pociągnie dalej.

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 4 razy 0

  dzień bez Glacy na kanapie - a juz było tak pieknie

 • wejsunek35

  Oceniono 9 razy -1

  "Chudniesz Wygrywasz Zdrowie", typ jest przykładem, że to tak nie działa.

 • Gość: Maria

  Oceniono 13 razy -5

  Kobieto pogielo cię. Jaki anioł. Zwykły facet i tyle. Szkoda że zmarł bo był młody życie było przed nim. Ale ciebie to powalił tancereczko

 • Gość: boyscout

  Oceniono 10 razy -6

  kochanka?

 • somtam

  Oceniono 13 razy -9

  No tak, kondolencje wszyscy skladali zonie, a „kolezane“nikt nie wspolczuje, a kolezanka cierpi....wielka niesprawiedliwosc. 😝

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX