Kuba Wojewódzki napisał autobiografię. Zajęło mu to 6 lat! "Co tam może być? Że zaliczyłeś więcej lasek niż samochodów"

Kuba Wojewódzki wydaje autobiografię. Na sklepowych półkach pojawi się już jesienią!

Życie gwiazd i celebrytów od zawsze jest owiane tajemnicą i budzi zainteresowanie. W przypadku Kuby Wojewódzkiego mamy wrażenie, że ta postać wyjątkowo ciekawi. Oczywiście w mediach można wiele przeczytać na temat życia dziennikarza, jednak czasem nie wiadomo, czy wszystko jest prawdą.

Kuba Wojewódzki wydaje autobiografię

Teraz będzie okazja, żeby dowiedzieć się o szczegółach życia Wojewódzkiego, już u źródła. Dziennikarz przez 6 lat pisał autobiografię, którą wyda jeszcze tej jesieni. Jak poinformował, dla swoich wiernych obserwatorów przygotował niespodziankę. Można przypuszczać, że będzie to konkurs na książkę, albo może nawet na spotkanie autorskie?

Sześć lat pisania. Premiera jesienią. Dla tych, którzy śledzą mój profil, będę miał niespodziankę - pochwalił się na Instagramie.

Na razie reakcje internautów są podzielone do dzieła dziennikarza.

Szkoda, że wydałeś książkę, kiedy byle bloger książkę wydaje. Jeszcze o sobie samym. Co tam może być? Że zaliczyłeś więcej lasek niż samochodów albo odwrotnie?
To chyba jedyna biografia, którą chcę przeczytać.
A jednak. Wszyscy piszą książki. Myślałam, że chociaż pan się wyłamie, ale przecież z czegoś trzeba żyć. Dobrze, że nie o tym, jak zdrowo się odżywiać.
To będzie coś dobrego!

Choć Kuba Wojewódzki znalazł się na liście osób, które już przejadły się Polakom, to wydaje nam się, że ta książka może sprzedać się w ogromnym nakładzie i ekspresowym tempie. Wy jesteście chętni na zakup?

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (50)
Kuba Wojewódzki napisał autobiografię. Będzie dostępna już niebawem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Rudi

  Oceniono 18 razy 14

  Wszystkie biografie polskich celebrytów lądują po kilku miesiącach na półkach z wyprzedażą za 10 zł.

 • Gość: ja

  Oceniono 15 razy 11

  Jak będzie w naszej wiejskiej bibliotece, to wypożyczę ;)

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 6

  Jak będzie tańsza od srajtaśmy to kupię. Tylko gdzie ja ją w łazience powieszę?

 • adashofman1

  Oceniono 14 razy 4

  Czerski ideał - podstarzałe resortowe dziecko w ciuchach dla nastolatków, żydek i kryptogej bawiący się samochodzikami. Takie właśnie indywiduum mamy podziwiać, ewentualnie panią słowikową.

 • Gość: laska

  Oceniono 5 razy 3

  jego książka i jego życie ma dla mnie taką doniosłą wartość, że jak mi wpadnie w ręce to wrzucę ją w pierwsze psie gó... napotkane na ulicy.
  O czym ten gościu chce pisać o pustocie swojej, o korzeniach rodzinnych czyli tatusiu i dziadziusiu stalinowskich aparatczykach, o tym jak przez lata w TVN'ie deprawuje młodych ludzi, tym swoim łże debilnym programikiem z wodziankami???
  Ogólnie człowiek-dno dna

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 3

  Niejeden warszawski gej przeczyścił Kubie komin - myślę, że to będą wspominki tych cudownych chwil.

 • punter

  Oceniono 8 razy 2

  Ze wspomnieniami Wojewódzkiego będzie jak w starym dowcipie o dziadku co przyszedł do lekarza.

  "Panie doktorze, mam 60 lat i już nie zawsze mogę, a kolega równolatek mówi, że staje mu na żądanie i zalicza po trzy laski dziennie". "No to chwal się pan tak samo jak on się chwali".

  Więc jakoś nie korci mnie wiedza, że Kubie z wiekiem przybyło włosów, lasek i samochodów za miliony a ubyło zmarszczek. To przecież oczywiste.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX