Mucha na ramówce TVP w zjawiskowej, czerwonej sukni. Ale zaraz, zaraz... Taką samą miała na sobie Kożuchowska!

Anna Mucha przepięknie prezentowała się podczas jesiennej ramówki TVP. Aktorka wybrała suknię od Violi Piekut. W takiej samej widzieliśmy już kilka innych gwiazd.

Anna Mucha pojawiła się w czwartek wieczorem na jesiennej ramówce TVP w pięknej, czerwonej sukni. Swoją kreacją przyćmiła inne gwiazdy. Jednak czy zdawała sobie sprawę, że w przeszłości w tej samej kreacji pokazywały się już inne gwiazdy? 

Anna Mucha w sukni jak Kożuchowska i Gardias

Anna Mucha na ramówkę TVP i jednocześnie jubileusz "M jak miłość" wybrała dopasowaną balową suknię z odkrytymi ramionami w soczystym odcieniu czerwieni. Kreacja pochodzi z kolekcji Violi Piekut

Dzięki tej sukni Mucha wyróżniała się z tłumu i trudno było oderwać od niej wzrok. Okazuje się jednak, że czerwona suknia od Piekut jest bardzo popularna i sięgnęły po nią również inne gwiazdy, takie jak Małgorzata Kożuchowska, Dorota Gardias, Małgorzata Rozenek, Agnieszka Hyży czy Sandra Kubicka.

ANNA MUCHA I INNE GWIAZDY W TEJ SAMEJ KREACJI. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Suknia od Violi Piekut fantastycznie leżała również na Kożuchowskiej, Gardias i Kubickiej. Każda z pań pochwaliła się nią na swoim Instagramie. 

Waszym zdaniem która z gwiazd wygląda w niej najlepiej?

AG

Więcej o:
Komentarze (60)
Anna Mucha na ramówce TVP w pięknej, czerwonej sukni. Taką samą miała na sobie Kożuchowska!
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 31 razy 23

  rozenek tez taka miala,suknia ma male miseczki wyglada jak gora od kostiumu kapielowego

 • Gość: KaJa

  Oceniono 26 razy 18

  Za małe miseczki

 • Gość: amp

  Oceniono 17 razy 17

  Z tej samej wypozyczalni znaczy sie...

 • Gość: Rotfl

  Oceniono 12 razy 10

  Coś nie za bałdzo z doborem miseczek, no i jeszcze p. Mucha założyła szpilki na ogromniastych platformach - że maskują niski wzrost, to OK, ale jakiś okropniasty model. Najlepiej wyglądają w tej kiecy modelki - Hyży, Gardias, Kubicka. Nie dziwne :-)

 • Gość: goNia

  Oceniono 11 razy 9

  Tandeciary

 • Gość: Maja

  Oceniono 5 razy 5

  Mam Apel do pań.Nie opalajcie się tak mocno,bo potem--zmarszczki!! Widzę je u Ani Muchy,a przecież jeszcze nie jest taka stara.☹️

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX