Angelina Jolie nienawidzi Amal Clooney? Czuje zagrożenie i jest zazdrosna

Angelina Jolie nienawidzi Amal Clooney - tak donosi przynajmniej portal "Page Six". Ponoć ma być zazdrosna, że żona aktora zajmie jej miejsce w Hollywood.

Według zagranicznych mediów lista osób, których nienawidzi Angelina Jolie, się powiększa. Do Jennifer Aniston i Brada Pitta dołącza teraz Amal Clooney. Aktorka ponoć czuje, że piękna prawniczka zajmuje jej pozycję w Hollywood i zabiera uwagę mediów. 

Angelina Jolie nienawidzi Amal Clooney?

Angelina nie znosi uwagi mediów poświęcanej Amal - donosi Page Six.

Amal i Angelina są podobne: piękne, inteligentne i interesują dziennikarzy. Obie działają na rzecz praw człowieka. Jednak Clooney wygrywa z Jolie - w przeciwieństwie do niej ma szczęśliwą rodzinę. Angie do tej pory toczy wojnę z Bradem Pittem, z którym nie może się porozumieć w kwestii rozwodu.

Podobnie jak Angie, żona George'a jest piękna, inteligentna i ma świetny styl. Oprócz tego ma szczęśliwą rodzinę i działa na rzecz praw człowieka. To wszystko wprawia Angelinę w szał - donosi portal. 

Co więcej, według doniesień, mocno wierzy w to, że Clooney chce zająć jej miejsce.

Gwiazda naprawdę wierzy w to, że Amal chce zająć jej miejsce w Hollywood. Prawda jest taka, że Amal nie interesuje się Angeliną - jest w pełni skupiona na swojej rodzinie i pracy - czytamy dalej.

Jak myślicie, naprawdę ma się czego obawiać?

AW

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: