Tomasz Kot nie zagra w filmie o Bondzie przez Daniela Craiga? Jest już oficjalne oświadczenie

Agencja aktorska reprezentująca Tomasza Kota wydała oświadczenie dotyczące jego roli w najnowszym filmie o Jamesie Bondzie. Potwierdzono, że aktor był na castingu.

Tomasz Kot miał zagrać czarny charakter w najnowszym filmie o kultowej postaci agencja 007. Jak donoszą zagraniczne media Kot nie dostał roli przez Daniela Craiga. O całej sprawie pisaliśmy TUTAJ

Agencja reprezentująca Tomasza Kota wyjaśnia

Agencja aktorska reprezentująca Tomasza Kota - "Agencja Aktorska L Gwiazdy" odniosła się już do informacji o tym, że artysta miał pojawić się w najnowszym filmie o agencie 007.

W oficjalnym oświadczeniu skomentowano informacje o konflikcie Tomasza Kota z odtwórcą roli Jamesa Bonda - Danielem Craigiem, który miał nie zgodzić się na występ Kota w produkcji. Niestety komunikat niewiele wnosi w tej sprawie. Agencja wprost przyznała, że o sporze aktorów nic nie wie. 

Odnosząc się do doniesień medialnych dotyczących napięć na linii Danny Boyle – Daniel Craig, które miałyby być konsekwencją różnych wizji artystycznych obu Panów, i które miałyby dotyczyć ewentualnego udziału Pana Tomasza Kota w najnowszym „Jamesie Bondzie”, pragniemy stwierdzić, że nie dysponujemy żadną wiedzą na ten temat i nie wiemy co obu Panów poróżniło - czytamy w oświadczeniu.

Jednocześnie agencja nie zdementowała informacji, że konflikt był. 

Tomasz Kot na castingu do roli w 'Bondzie"

Kolejno czytamy o tym, że Tomasz Kot był na castingu, w którym uczestniczył ówczesny jeszcze reżyser filmu Danny Boyle.

Prawdą jest, że Tomasz Kot został poproszony przez reżysera o przygotowanie kilku scen, w których interpretował ostatnie role czarnych charakterów, co zrobił z wielką przyjemnością.

W komunikacie nie zabrakło też odniesień do informacji, że Daniel Craig nie był osobą decyzyjną podczas castingu. Podkreślono bowiem, że ostatecznie to producenci i reżyser wybierają obsadę aktorską. 

Kwestie obsadowe leżą wyłącznie po stronie producentów oraz reżysera. Nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego stanowiska wyżej wymienionych podmiotów, wobec czego nie możemy odnosić się do informacji uzyskanych wyłącznie za pośrednictwem przekazów medialnych.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

AG

Więcej o:
Komentarze (92)
Tomasz Kot w obsadzie nowego filmu o Bondzie? Jest już oficjalne oświadczenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • anty-oszolom

  Oceniono 70 razy 64

  Szkoda. Obaj aktorzy są świetni, a T. Kot w Bondzie.....wspaniała sprawa.

 • Gość: Altair

  Oceniono 77 razy 59

  Niech ziobro wystapi o ekstradycje Daniela Craig'a i posadzi go za antypolskie cos tam

 • sector23

  Oceniono 63 razy 45

  Mamy tu oczywisty i niestety kolejny przykład antypolskiego spisku! Należy czym prędzej powołać komisję sejmową, uruchomić MSZ .... no i zadać pytanie na co czeka Polska Fundacja Narodowa?!
  To oczywista oczywistość, że prezes lubi koty i stąd wiadomo przeciw komu tak naprawdę była skierowana akcja odrzucenia aktora Kota! Skandal!!!!

 • kapus0001

  Oceniono 35 razy 29

  Tomasz Kot powienie zagrać w filmie o Bondzie ale nie jako czarny charaker. On powienie zagrać samego Bonda

 • rozbawiony0

  Oceniono 34 razy 28

  My name is Kot.James Kot.

 • Gość: ha ha

  Oceniono 30 razy 26

  Craig przestraszył się, że Kot go przyćmi

 • kirhold

  Oceniono 20 razy 16

  W ramach solidaryzacji sie z p. Kotem, ja rowniez nie zagram w tym filmie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX