"Ameryka Express". Karolak chciał zabrać kogoś z rodziny, ale postawił jednak na przyjaciela. To znajomy ze studiów Woźniak-Starak

Tomasz Karolak do "Ameryki Express" początkowo chciał zabrać ze sobą brata, jednak ostatecznie postawił na przyjaciela podróżnika, Jakuba Urbańskiego. Jak się okazuje, to znajomy ze studiów Agnieszki Woźniak-Starak. Studiowali razem historię sztuki.

Już 5 września na antenie TVN zadebiutuje program "Ameryka Express". Wśród uczestników jest Tomasz Karolak. Aktor Południową Amerykę zwiedzał z przyjacielem, Jakubem Urbańskim, jednak w rozmowie z Plotkiem wyznał, że myślał o tym, by wziąć ze sobą brata.

Kuba był moim pierwszym typem. W międzyczasie zastanawiałem się jeszcze, czy nie zrobić bardziej rodzinnie tego wyjazdu, ale jednak trudności związane z wysokością przekonały mnie jednak do tego pierwszego pomysłu - mówił w rozmowie z Plotkiem Karolak.
Chciałem wziąć brata mojego [Piotra Karolaka - przyp. red], ale mój brat chyba by nie wytrzymał - dodał.

Podczas środowej konferencji prasowej programu Agnieszka Woźniak-Starak wspomniała, że studiowała z Jakubem Urbańskim, przyjacielem, którego zabrał Karolak. 

Razem studiowaliśmy historię sztuki. Ona się zupełnie nie spodziewała tego spotkanie a Ameryce. Nie jest tajemnicą, że Tomek przyjechał nieco później, więc ja byłem takim "jakimś nieznanym kolegą Karolaka", więc Agnieszka tak stanęła i mówi: "to ty jesteś tym nieznanym kolegą Karolaka" - opowiadał nam Urbański. 

Więcej na ten temat w naszym materiale wideo. 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (10)
"Ameryka Express". Przyjaciel Tomasza Karolaka studiował z Agnieszką Woźniak-Starak
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • karo80.0

  Oceniono 9 razy 7

  Z życia pustaków... Żenada.

 • Gość: gb

  Oceniono 5 razy 5

  szambo

 • Gość: Qq

  Oceniono 4 razy 4

  Intensywnie polecam Syberia Express w jedna strone...

 • lubella69

  Oceniono 3 razy 3

  Żon Łajn polskiego kina .... były konkubent wiolki kołek... POlityk:)

 • lubella69

  Oceniono 1 raz 1

  niebawem mroczki dogonią karolaka na filmwebie: 4,0 do 5,4...Himilsbach miał 7,9 :).... karolak, trza więcej wódy i kraciaste koszule!

 • lont12

  Oceniono 1 raz 1

  Ile razy tu nie wejdę to wyskakuje jakiś Karolak, za każdym razem inny. Kto tych Karolaków lansuje i po co?

 • Rychu Madej

  0

  Jak widziałem te jego wypociny na koncercie w jakiejś TV to myślałem że padnę . Kto go tam wpuścił ? Kto tego chce słuchać? Drugi dr.Misio albo Sławomir mi się zamarzył hahha

 • Gość: a tak sobie go wziolem nieznanegokolege ajak

  0

  brawo polska !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX