Małżeństwo Konrada Gacy to piękna historia miłosna. Poznał swoją żonę, kiedy ta była jeszcze w liceum

Patrycja była w liceum, kiedy poznała Konrada Gacę. Zakochali się w sobie pomimo 13-letniej różnicy wieku. W 2010 roku para stanęła na ślubnym kobiercu.

Konrad Gaca zmarł w nocy ze środy na czwartek. Popularny dietetyk miał 42 lata. Jego ciało znaleźli bliscy w domu pod Lublinem. Wstępna sekcja zwłok wykazała zatrzymanie akcji serca.

Gaca miał kochającą rodzinę: córkę Emilkę i 13 lat młodszą żonę Patrycję. Okazuje się, że historia miłości Konrada i jego małżonki jest jak gotowy scenariusz na film. Poznał ją, kiedy Patrycja była jeszcze nastolatką.

Konrad Gaca i jego żona Patrycja

Patrycja trafiła do Konrada, bo chciała pozbyć się zbędnych kilogramów i zadbać o swoje zdrowie. Była wówczas w liceum. Z czasem między tą dwójką zaczęło rodzić się uczucie. W końcu Patrycja zaprosiła dietetyka na swoją studniówkę. Ponoć koleżanki z klasy były zaskoczone, w końcu nastolatka pojawiła się na balu z 13 lat starszym mężczyzną. Dla zakochanych różnica wieku nie stanowiła jednak żadnego problemu. Po trzech latach znajomości powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a w 2011 roku na świat przyszła ich córka, Emilka. Niestety, jeszcze w czasie ciąży lekarze mieli dla Konrada i Patrycji złe wieści dotyczące poważnej wady genetycznej dziecka.

W jednym z wywiadów Gaca wyznał, że wraz z żoną nie byli gotowi na taką wiadomość. Oboje byli przerażeni.

Emilka była najbardziej wyczekiwanym dzieckiem na świecie. Na początku szaleliśmy z żoną ze szczęścia, zwariowałem na punkcie tego maleństwa. Chciałem chronić córkę, uczyć ją, pokazać jej świat. Niestety ze zdrowiem naszego maleństwa nie było najlepiej, lekarze podejrzewali wadę genetyczną – miała nie widzieć i nie słyszeć. I to było tak naprawdę wszystko, co wiedzieliśmy, nikt nie potrafił postawić jednoznacznej diagnozy. Specjaliści rozkładali ręce, a my – ja i żona – byliśmy zdruzgotani i przerażeni. Żaden rodzic nie jest przygotowany na wiadomość o chorobie swojego dziecka

Małżonkowie postanowili zrobić wszystko, aby ich córeczka miała jak najlepsze życie. Mała Emilka i jej rodzice musieli zmierzyć się z operacjami i rehabilitacjami. Pociecha zainspirowała Gacę to założenia fundacji "Dlaczego?". Dietetyk postanowił pomagać innym rodzicom i ich dzieciom, którzy zmagają się z podobnymi problemami.

Trudne doświadczenia sprawiły, że ich związek się jeszcze bardziej umocnił. Rok temu na Instagramie dietetyka pojawiło się zdjęcie z Patrycją. Małżonkowie świętowali 7. rocznicę ślubu.

Moja kochana żono! Dziś mija 7 lat naszego małżeństwa. Cudownych chwil, wspaniałych zdarzeń, wielu wspólnych niezapomnianych emocji! Ten czas to wspaniała przygoda, którą od 6 lat przeżywamy w trójkę z Emi! Życzę Ci, żeby kolejne lata były dla Ciebie dalszą zaczarowaną przygodą i żeby Twój mąż nigdy Ci się nie znudził A ze swojej strony obiecuję się o to postarać - napisał pod fotografią.

Na jego Instagramie regularnie pojawiały się też zdjęcia z córką.

Konrad Gaca pogrzeb

Ceremonia pogrzebowa Konrada Gacy odbędzie się we wtorek, 21 sierpnia. Dietetyk zostanie pochowany na cmentarzu komunalnym przy ul. Droga Męczenników Majdanka.

Oni odeszli od nas w tym roku


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (42)
Konrad Gaca poznał swoją żonę, kiedy ta była w liceum. Historia ich miłości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • yuraathor

  Oceniono 20 razy 20

  ja swoją żonę poznałem jak była w szkole średniej , ja także byłem w szkole średniej.
  na meczu Pogoń- Legia to było . Pogoń przegrała 2-3.
  co za romantyczna historia

 • matylda1001

  Oceniono 22 razy 18

  Pierwszy raz usłyszałam o tym człowieku gdy już nie żył. Może był znany w kręgach celebryckich ale nie wśród zwykłych ludzi. Młody był, powinien żyć, dziewczynka odczuje tę stratę najbardziej.

 • Gość: cichy wielbiciel

  Oceniono 38 razy 18

  Widzę, że szykuje się następna nekrostory. Lubujecie się taplać w ludzkich szczątkach.
  Może zeswatacie Bieniuka z żoną Gacy? Będzie kontent na 1000 wpisów

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 31 razy 13

  Ło matko, ale temat sobie znaleźliście. Większość chłopa nie kojarzy, a wy tłuczecie artykuły, jakby bodaj Robert Redford umarł.

 • Gość: Kibby

  Oceniono 21 razy 11

  Kolejny artykuł żerujący na ludzkim nieszczęściu. Teraz będziecie o śp. Gacy pisać non stop. Haj musi się zgadzać, a że news z doopy i do tego o zmarłym...

 • Gość: łojezu

  Oceniono 29 razy 11

  Gaca story odcinek 358.

 • gesipipek65

  Oceniono 36 razy 8

  Może już wystarczy pisana peanów na temat tej Gacy !!! Rzygam już Gacą !!! Jak tak skutecznie odchudzał ludzi jak panią Gwit - to moje gratulacje !!! Odchudzał ale najskuteczniej portfele naiwnych

 • antybandzior

  Oceniono 24 razy 6

  Czy sterydy i anabole oprócz tego, że doprowadzają do poważnych chorób serca, mogą degenerować nasienie i zawarte w nim geny? Ktoś coś wie?

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 14 razy 6

  wiadomojuż na pewno - umarł na kanapie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX