Angelina Jolie na mieście z dziećmi. Dawno nie widzieliśmy jej tak radosnej. Uwagę skupia też Zahara

Angelina Jolie wyszła z dziećmi na zakupy, co nie umknęło uwadze fotoreporterów. Aktorka dawno nie wyglądała tak radośnie!

Jak podaje TMZ, Angelina Jolie wróciła do Stanów Zjednoczonych ze swoimi dziećmi. Powód? Dość prosty - nakaz sądowy. Zgodnie z poleceniem sędziego, aktorka musiała zjawić się w USA w minioną sobotę, by dzieci mogły spotkać się z tatą. Brad Pitt ma bowiem prawo do opieki nad nimi przez nie mniej niż 4 godziny co drugi dzień w dni szkolne i 12 godzin co drugi dzień w dni pozaszkolne. 

Być może batalia o dzieci między małżonkami nie jest już zaskakująca. Ciekawy jest jednak fakt, że Angelina Jolie dawno nie wyglądała tak radośnie i promiennie. Wybrała się na zakupy spożywcze wraz z trójką swoich dzieci - Zaharą, Knoxem i Vivienne, a ze sklepu wyszła z szerokim uśmiechem na ustach. Uwagę zwraca też to, jak obecnie wygląda Zahara, gdyż dawno nigdzie się nie pokazywała. Dziewczynka ma już 13 lat i bardzo wyrosła! 

Angelina Jolie i Brad Pitt 

Konflikt między Angeliną Jolie a Bradem Pittem nadal trwa. Aktorka oskarżyła go ostatnio o to, że nie wspiera finansowo swoich dzieci. Gwiazdor błyskawicznie odpowiedział, wysyłając do do Sądu Najwyższego w Los Angeles dokument, który ma potwierdzać, że przekazał Angelinie 1,3 mln dolarów na utrzymanie jej i szóstki dzieci. Ponoć pożyczył też żonie 8 mln dolarów na zakup domu.

Myślicie, że oni dojdą kiedyś do porozumienia? Na razie się na to nie zanosi.

JT

Więcej o:
Komentarze (44)
Angelina Jolie na mieście z dziećmi. Dawno nie widzieliśmy jej w takim nastroju
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mcguirre

  Oceniono 5 razy 3

  A ja zwróciłem uwagę ma papierowe a nie foliowe torby i godziny otwarcia sklepu od 7.00 do 23.00, codziennie. Można ?

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Uśmiecha się, bo wie, że jest fotografowana. Jolie przegrywa z Bradem, więc znowu umawia się na ustawki, żeby pokazać jaką jest wspaniałą matką.

 • Gość: e

  Oceniono 16 razy 0

  zawsze wyglądała na lekko ześwirowaną, a Pitt to z kolei taka chodząca normalność,
  biedne te dzieciaki, przechlapane mają

 • Gość: Iza

  Oceniono 2 razy -2

  Fantastyczna kobieta,pełna klasy !Nikt z nas nie jest idealny A oceniać jest łatwo!Zawsze dzieci były dla niej najważniejsze,jest silna i oby tak dalej!Życzę dużo szczęścia.

 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 24 razy -2

  Uwielbiam ją, nie dość że jesr aktorka, ma urodę, inteligencję, to jeszcze poświęciła się adoptować dzieci. I pomaga innym biednym.. Wiele sławnych osób ćpa itp a ona trzyma klasę mimo że związek nie przetrwał. Kobieta ma najgorzej ale to jest przykład ze ma serce ♥

 • Gość: wow

  Oceniono 24 razy -4

  Ona jest milionerką i pracuje a on ją utrzymuje,jak widać pieniądze nie śmierdzą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX