Matka Meghan Markle przeprowadza się do Anglii, żeby być blisko córki. "Jest bardzo podekscytowana"

Doria Ragland nie chce już żyć z ukochaną córką na odległość. Według doniesień zagranicznych tabloidów ma zamiar zamieszkać w Anglii, by być blisko Meghan Markle.

Meghan Markle nie ma najlepszych relacji z rodziną. Rodzeństwo pisze w kolejnych postach na Twitterze o tym, jaką wyrodną jest siostrą, a ojciec udziela niezliczonych wywiadów, rozpaczając, że córka zerwała z nim kontakt. Jedyna osobą z rodziny, z którą Meghan nadal jest blisko, jest jej matka. Doria Ragland jako jedyna była też na ślubie. Teraz podobno stęskniła się za córka do tego stopnia, że chce zamieszkać blisko niej i "jest tym bardzo podekscytowana". 

Jest gotowa przeprowadzić się do Londynu. Myślę, że zrobi to tak szybko jak to możliwe, bo już nie może się doczekać, by być bliżej córki - zdradza w rozmowie z express.co.uk bliski znajomy rodziny. 

Według wiedzy tabloidu może to nastąpić już nawet w przyszłym miesiącu, bo wtedy wypadają 62 urodziny Dorii. Czułaby się szczęśliwa, gdyby mogła je spędzić z córką. Jej wsparcie byłoby też niezwykle ważne dla Meghan, która non stop musi stawiać czoło oskarżeniom ojca, brata i siostry. Matka jako jedyna ją wspiera.

Jest całkowicie lojalna wobec Meghan i nigdy by jej nie zdradziła jak pozostali członkowie rodziny. Są sobie bardzo bliskie. 

Tymczasem Thomas Markle udzielił kolejnego już wywiadu, w którym opowiedział o rozmowie telefonicznej z księciem Harrym. Gdy zięć zarzucił mu ustawkę z paparazzi, Markle rzucił słuchawką. We wcześniejszych wywiadach 74-latek opowiadał, że jego córka jest nieszczęśliwa w nowej roli i izolowana od rodziny. 

WJ

Więcej o:
Komentarze (7)
Matka Meghan Markle przeprowadza się do Anglii, żeby być blisko córki. "Jest bardzo podekscytowana"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jednorożka

  Oceniono 4 razy 2

  Mama zrobiła na mnie wyjątkowo sympatyczne wrażenie.Człowiek z klasą ale naturalną nie sztuczną jak na dworze .

 • Gość: Marbino

  Oceniono 6 razy 2

  Przyrodzie rodzeństwo wychowywane w zupełnie innej rodzinie nie jest bliskie A ojciec niezbyt rozumny niestety.
  Współczuję Pani Megan.

 • Gość: gosciowa

  Oceniono 6 razy 2

  Czyli jeszcze jeden pasozyt do wykarmienia przez Angoli..

 • Gość: no i

  Oceniono 1 raz 1

  bardzo mi z tego powodu wszystko jedno

 • Gość: Mama

  Oceniono 5 razy 1

  Szok jak będzie chodzić po pałacu to książęta będą sobie z nią zdjęcia robić

 • Gość: Ewa

  0

  Moj boze jesli ktos sie wybil zaraz i rodzina nawet obrzuca ja tym co najgorsze! Zeby to obcy ok bo obcy lubia w cudze zycze nie swoje ale rodzina? To juz nie rodzina!

 • Gość: Mar

  Oceniono 7 razy -1

  Jedyną Rodziną Pani Meghan Markle jest Jej Matka A cała reszta to obcy ludzie niestety i ten żałosny tatuś bez taktu i rozumu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX