Barbara Kurdej-Szatan nie mogła wejść na koncert Eda Sheerana. Aktorka twierdzi, że została oszukana. "Na pewno tak tego nie zostawię!"

Basia Kurdej-Szatan zakupiła bilety na koncert Eda Sheerana, jednak nie mogła wejść na Stadion Narodowy, bo jak się okazało, bilety obowiązują w Belgii. Aktorka zaapelowała do fanów.

Ed Sheeran w sobotę zagrał pierwszy z dwóch koncertów w Warszawie. Na Stadionie Narodowym bawiły się tysiące fanów brytyjskiego muzyka. Pod sceną zabrakło Basi Kurdej-Szatan , pomimo tego że aktorka kupiła bilet. Gwiazda czuje się oszukana.

Basia Kurdej-Szatan została oszukana

Basia opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym żali się, że nie może uczestniczyć w koncercie, chociaż zakupiła bilet. Wszystko dlatego, że wejściówki obowiązują na wydarzenie w Belgii, a nie w Polsce!

Drodzy państwo, skończywszy dzisiaj wcześniej pracę i dowiedziawszy się o tym, że skończę ją już wcześniej rano, weszłam do internetu, żeby wyszukać biletów na koncert Eda Sheerana. Wiedziałam, że biletów już dawno nie ma, ale stwierdziłam, że może coś się znajdzie. Portal Viagogo pokazał, że są ostatnie bilety, więc zakupiłam takie dwa. Weszłam na swojego maila, tam wszystko było cacy. Chciałam wydrukować bilet, ale wysłano mi go na adres zupełnie inny, do Belgii. No, do Belgii niestety nie zdążymy już dojechać. Portal Viagogo robi sobie po prostu jaja z ludzi. Nie wejdziemy niestety na koncert. Organizator dał d*py, bo to jego wina wszystko.

Basia dodała też opis filmu, w którym zapowiedziała, że nie zostawi tak tej sprawy.

OSZUŚCI !!!!!!!!! Podobno mnóstwo takich oszukanych osób jak my !!!!!!! Portal viagogo.com oraz organizator koncertu CHARM MUSIC - pocałujcie się w du*ę !!!!!! Na pewno tak tego nie zostawię. Bawcie się kur.. dobrze !!!!!!!!!!!!

Nic dziwnego, że gwiazda jest zdenerwowana. Nie tylko straciła pieniądze, ale i nie może bawić się na koncercie popularnego artysty.

Życzymy szybkiego wyjaśnienia sprawy!

Kurdej-Szatan odniosła się do burzy na temat jej kąpieli z córką w wannie. Zdradziła powód, czemu wrzuciła wideo do sieci

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (230)
Barbara Kurdej-Szatan nie mogła wejść na koncert Eda Sheerana. Aktorka została oszukana
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Borubaroth 666

  Oceniono 143 razy 125

  "weszłam do internetu, żeby wyszukać biletów"
  Już jest nieźle :-)
  A teraz gwóźdź programu:
  "Wiedziałam, że biletów już dawno nie ma, ale stwierdziłam, że może coś się znajdzie."
  Brawo ty!
  Polska biało-czerwoni!

 • Gość: bb

  Oceniono 149 razy 105

  Chwila...Pani Gwiazda sądziła że magicznie znajdą się dla niej wolne bilety do kupienia w dniu koncertu muzyka znanego na całym świecie?! Buahahaha

 • Gość: Agata

  Oceniono 92 razy 74

  Wydaje mi się, że każdy w miarę ogarnięty człowiek wie, że bilety kupuje się u sprawdzonego źródła. W tym przypadku przez eventim. Nie rozumiem oburzenia pani Basi.

 • Gość: szatón

  Oceniono 76 razy 68

  co tam głód, wojny, pożary i inne kataklizmy to pikuś przy dramacie Szatanowej!

 • wladca_piaskownicy

  Oceniono 75 razy 57

  Blondi strzela focha, bo kupiła bilet na belgijski koncert i nie wpuścili jej na polski?
  No bez jaj...
  Takie zdarzenia upewniają mnie co do długich jeszcze rządów PiSsss

 • Gość: Eustachy Motyka

  Oceniono 62 razy 48

  Kobieto, nie kompromituj się i zniknij z przestrzeni publicznej.

 • Gość: Zuza

  Oceniono 53 razy 41

  kto dał d*** to dał .... tylko debile kupują na viagogo ... i ciekawe co organizatorowi do tego, że debilka kupiła fałszywki ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX