Zielińska wygrała proces z TVN-em. Agnieszka Woźniak-Starak komentuje wyrok: Nasze gwiazdy nie mają poczucia humoru

Katarzyna Zielińska wygrała proces z TVN-em. Poszło o satyryczny materiał wyemitowany na jej temat w programie "Na językach". Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z "Plejadą" skomentowała wyrok sądu.

W czerwcu sąd wydał wyrok w sprawie programu "Na językach", który prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak (wtedy jeszcze Szulim). Aktorka Katarzyna Zielińska zarzuciła stacji TVN, że wyemitowany materiał, w którym pojawiła się łudząca do niej podobna kobieta, narusza jej dobra osobiste. Proces wygrała, jednak z wyrokiem nie zgadza się prowadząca.

Agnieszka Woźniak-Starak o wyroku sądu

To był materiał satyryczny i uważam, że bardzo udany. Przykro mi, ze sąd nie podzielał tego zdania. My obstajemy przy swoim, że cykl z sobowtórami był jednym z najlepszych, jaki zrobiliśmy w programie "Na językach", a ten z Kasią Zielińską był wyjątkowo udany muszę przyznać - powiedziała w rozmowie z "Plejadą".

Przypomnijmy, że chodzi o odcinek z września 2014 roku. Został w nim wyemitowany, jak zapowiadała wtedy prowadząca, „sensacyjny materiał paparazzi”. Pojawiła się w nim kobieta przypominająca Katarzynę Zielińską, która była w ciąży i paliła papierosa. Na końcu pojawił się napis:

Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest przypadkowe...

Sprawa trafiła do sądu. Katarzyna Zielińska pozwała TVN, a sąd orzekł, że rzeczywiście doszło naruszenia jej dóbr osobistych. Stacja musiała opublikować przeprosiny oraz przekazać 15 tys. zł zadośćuczynienia. Woźniak-Starak w rozmowie z "Plejadą" przyznała, że liczyła się z takimi konsekwencjami, bo jest świadoma, że wiele gwiazd nie ma poczucia humoru.

Liczyliśmy się z takimi konsekwencjami, że program nie wszystkim się spodoba, a ja też nigdy nie miałam wątpliwości, że często nasze gwiazdy nie mają poczucia humoru, więc to się może tak skończyć - dodała w rozmowie z dziennikarzem.

Katarzyna Zielińska nie chciała komentować wygranej. Dla niej sprawa jest zamknięta:

Nie komentuję tego. Niech Aga ma swoje zdanie. Absolutnie ma do tego prawo, ale nie będę już tego komentować. Było minęło - wyznała "Plejadzie".

Agnieszka Woźniak-Starak pozwana

To nie jedyny pozew złożony przeciwko programowi "Na językach". W 2013 roku został wyemitowany materiał o nieślubnym dziecku Pawła Rabczewskiego, czyli ojca Dody. Mężczyzna pozwał wtedy zarówno telewizję, jak i prowadzącą program. Sąd Apelacyjny w Warszawie uznał, że telewizja naruszyła jego dobra osobiste. TVN musiał zapłacić Rabczewskiemu 25 tys. zł zadośćuczynienia.

AW

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (62)
Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała wygraną Katarzyny Zielińskiej w sądzie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • agatek72

  Oceniono 66 razy 50

  A kim jest ta Szulim że ma prawo decydować o tym czy ktoś ma poczucie humoru czy nie?

 • i.l

  Oceniono 45 razy 37

  i to mówi niby redaktorka, którą inna niby piosenkarka ostrzelała z pistoletu na wodę, za co ta niby
  dziennikarka pozwała ją do sądu.

 • Gość: hahaha

  Oceniono 36 razy 28

  I o poczuciu humoru wypowiada się Szulim, ktora zablokowała dodawanie komentarzy na swoim instagramie, a do Pudelka wysyłała pisma żądając usunięcia komentów internautów. Hahaha.

 • jackie53

  Oceniono 24 razy 22

  Agnieszka, to nie gwiazdy nie mają poczucia humoru, tylko twój poziom intelektualny równa się zeru. Zielińska zrobiła to, co każdy myślący człowiek na Jej miejscu by zrobił. Pieniądze to naprawdę nie wszystko, tym bardzie kiedy są nie twoje. Brawo Kaska!!!

 • Gość: kk

  Oceniono 27 razy 21

  "Nie maja poczucia humoru?"
  Celowo pokazali sobowtóra ciężarnej Zielińskiej z fajką i alkoholem, którą zalała z tego powodu fala hejtu, i to jest brak poczucia humoru?? Ciąże są różne, również takie zagrożone, na które trzeba chuchać i dmuchać, czasami zwykły stres, zdenerwowanie mogą skończyć się poronieniem.
  Ta idiotka, która dalej niczego nie kuma, powinna jeszcze dostać solidnie w ten napompowany pysk. To samo dotyczy osób które to puściły i stacji.

 • Gość: mówię jak jest

  Oceniono 19 razy 17

  "Został w nim wyemitowany, jak zapowiadała wtedy prowadząca, „sensacyjny materiał paparazzi”. Pojawiła się w nim kobieta przypominająca Katarzynę Zielińską, która była w ciąży i paliła papierosa.
  (...) Agnieszka Woźniak-Starak o wyroku sądu: To był materiał satyryczny i uważam, że bardzo udany."

  No faktycznie, baba w ciąży paląca papierowa jest prześmieszna. Celebrytce z TVN chyba całkowicie peron odjechał...

 • calber

  Oceniono 17 razy 13

  Pani Woźniak-Starak nie ma poczucia humoru, ale ona nie jest gwiazdą.

 • Gość: Sumak

  Oceniono 19 razy 11

  NIE napisało, że prezes ma przed sobą dwa, trzy miesiące życia.

  Szampan będzie odpowiedni czy raczej bełt?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX