Angelina Jolie oskarżyła Brada Pitta o to, że nie wspiera finansowo dzieci. Odpowiedział na zarzuty. Dowodem są dokumenty

Angelina Jolie zarzuciła Bradowi Pittowi, że ten nie płaci pieniędzy na swoje dzieci. Brad odpowiedział na oskarżenia żony.

Konflikt między Angeliną Jolie a Bradem Pittem wciąż trwa i wydaje się nie mieć końca. Niedawno aktorka oskarżyła męża o to, że ten nie wspiera finansowo swoich dzieci. Do sądu trafiło nawet pismo, z którego wynika, że od pół roku nie utrzymuje rodziny.

Brad Pitt ma obowiązek płacenia. Na tę chwilę nie zapłacił żadnej liczącej się kwoty od momentu separacji - poinformowała sąd prawniczka Jolie, Samantha Bley DeJean.

Co na to Pitt? Aktor zabrał głos w tej sprawie.

Brad Pitt odpowiedział na zarzuty Angeliny Jolie

Hollywoodzki gwiazdor wysłał do Sądu Najwyższego w Los Angeles dokument, w którym stanowczo zaprzecza oskarżeniom żony. Brad twierdzi, że przekazał Angelinie Jolie 1,3 mln dolarów na utrzymanie jej i szóstki dzieci. Ponoć pożyczył też żonie 8 mln na zakup domu.

Kto mówi prawdę? Być może jeszcze długo się tego nie dowiemy. Przypomnijmy natomiast, że w minioną niedzielę pojawiły się pogłoski, że prawniczka Jolie postanowiła zakończyć współpracę z aktorką. Ponoć gwiazda podejmowała decyzje pod wpływem gniewu i działała nierozsądnie.

Walka Brada Pitta i Angeliny Jolie o dzieci

Brad Pitt długo nie mógł spotykać się ze swoimi dziećmi bez obecności psychologa. Wszystko za sprawą tego, że  Angelina Jolie oskarżyła go o agresywne zachowanie względem nieletnich.

W czerwcu Brad Pitt z kolei zablokował wyjazd sześciorga dzieci na plan filmowy z Angeliną Jolie. Ta ponoć była wściekła zakazem sądu, ale postanowiła dla dobra rodziny porozumieć się w kwestii opieki z byłym mężem.

Teraz konflikt znowu wkracza na najgorsze tory. Myślicie, że dojdą do porozumienia?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (58)
Angelina Jolie oskarżyła Brada Pitta o brak wsparcia finansowego. Odpowiedział
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: as

  Oceniono 98 razy 86

  Brad Pitt zarobił w życiu ok 250 MILIONÓW DOLARÓW, Angelina zarobiła 160 MILIONÓW DOLARÓW. I ta biedna kobieta płacze, że Brad oszczędza na dzieciach bo mu szkoda miliona czy dwóch? Ta kobieta jest chora psychicznie, no ale Pitt sam sobie winien, ze się z nia związal.

 • Gość: ..

  Oceniono 72 razy 72

  Przy takim stanie konta Angelina pewnie nie zauważyła, ze jej tam kilka milionów wpłyneło ;D

 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 58 razy 50

  Samo życie. Na początku związku, godzina bez partnera życiowego godziną straconą, a po kilku latach, godzina bez partnera życiowego godziną ulgi i spokoju.

 • Gość: gosc

  Oceniono 59 razy 47

  Angelina chyba ma powazne problemy psychiczne. Brad popelnil blad wiazac sie z kims takim, teraz za niego placi...

 • byann

  Oceniono 26 razy 24

  Ale miała pieniądze na zakup dzieci.

 • Gość: Wega

  Oceniono 23 razy 19

  Beznadziejna baba!!! Najpierw rozbiła małżeństwo Brada z Aniston, a teraz żągluje dziećmi jak chce by tylko o niej pisali!!! Biedaczka, miliony na koncie i jeszcze mało na dzieci!!! Od sławy i kasy już w duupie się babie przewróciło!

 • year68

  Oceniono 23 razy 15

  Należało jej się jak jednej babie z Brzeszcz.

 • marecky666

  Oceniono 19 razy 13

  Walneta baba

 • 1p.3.15

  Oceniono 11 razy 11

  Mając takie konta jakie ma każde z nich zapewne człowiek nie zauważa różnicy.
  Kiedyś Arnold Schwarzenegger powiedział: "Mam 5o mln $ i jestem tak samo szczęśliwy jak wtedy, gdy miałem 48 mln."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX