Marcin Prokop zaliczył wpadkę na ramówce TVN. Pomylił nazwiska Agnieszki Woźniak-Starak

Marcin Prokop poprowadził imprezę ramówkową TVN. Kiedy wyszła Agnieszka Woźniak-Starak, zaliczył wpadkę. Pomylił jej nazwiska.

W czwartkowe południe odbyła się konferencja, na której zaprezentowano jesienną ofertę programową TVN. Zjawiło się mnóstwo gwiazd, które są związane ze stacją. Wśród nich m.in. Maja Ostaszewska, Joanna Jabłczyńska, Martyna Wojciechowska, Joanna Krupa i Małgorzata Rozenek. "Amerykę Express" promowała Agnieszka Woźniak-Starak, której nazwiska pomylił Marcin Prokop.

Marcin Prokop pomylił nazwiska Agnieszki Woźniak-Starak

Marcin Prokop tradycyjnie już poprowadził konferencję. I zrobił to w mistrzowskim stylu - jak zwykle. W pewnym momencie popełnił małą gafę, przedstawiając Agnieszkę Woźniak-Starak. 

Agnieszka Szulim-Starak - powiedział do publiczności, kiedy dziennikarka wyszła zza kulis. 

Czy zrobił to celowo? Być może, bo się nie poprawił... :) 

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak VIPHOTO / EAST NEWS

Nowości w TVN 

Stacja TVN szykuje kilka nowości. 9 września zadebiutuje serial "Pułapka" z Agatą Kuleszą w roli głównej, "Pod powierzchnią" wystartuje 21 października, a w głównych bohaterów wcielą się Magdalena Boczarska i Bartłomiej Topa. Duże emocje wzbudzi na pewno program Piotra Kraśki pt. "Wracajcie, skąd przyszliście", w którym uczestnicy reality wcielą się w uchodźców. Po niemal dwuletniej przerwie widzowie znów zobaczą "Top Model", a "Azję Express" zastąpi "Ameryka Express". Oprócz tego możecie liczyć na kontynuację najbardziej popularnych produkcji, takich jak m.in. "Kuchenne rewolucje", "Milionerzy" czy "Diagnoza".

JT

Więcej o:
Komentarze (8)
Marcin Prokop zaliczył wpadkę. Pomylił nazwiska Woźniak-Starak
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ss

  Oceniono 13 razy 11

  trudno nie pomylić, skoro kobieta ma cztery nazwiska w kolekcji

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  nic się nie stało, po co tyle tych nazwisk

 • Gość: hahahaha

  Oceniono 4 razy 2

  wielki problem hahahahha

 • Gość: m,onk

  0

  widać, że Szu,limka jest dobrze zakonserwowaną konserwą. Biorąc pod uwagę jej wcześniejsze zdjęcia - to zupełnie inna kobieta. Ma inne rysy twarzy. Że,nada.

 • Gość: monk

  0

  widać, że Szulimka jest dobrze zakonserwowaną konserwą. Biorąc pod uwagę jej wcześniejsze zdjęcia - to zupełnie inna kobieta. Ma inne rysy twarzy. Żenada.

 • Gość: Occo

  0

  Trudno ją poznać. Ładnie wygląda ale rysy twarzy jej się zmieniły... Pewnie dieta Sablewskiej 😉 w sumie to nie rozumiem po co te zabiegi kosmetyczne? Moim zdaniem zdaniem wyglądała wcześniej

 • Gość: qwerty

  0

  "...program Piotra Kraśki pt. "Wracajcie, skąd przyszliście", w którym uczestnicy reality wcielą się w uchodźców..."
  nie-sa-mo-wi-te!!!
  nie mogę się doczekać tego programu.
  serio!

 • Gość: ja

  Oceniono 1 raz -1

  szulimowa w taki upal w kozaczkach fuj fuj

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX