Komentarze (57)
"Wracajcie, skąd przyszliście". Program Piotra Kraśki już budzi kontrowersje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: będę tęsknił, przyjmijcie islam

  Oceniono 13 razy 3

  Mam nadzieję, że nie wrócą! Żeby być autentycznym powinni startować ze Szwecji przez Berlin i do północnej Afryki. Przecież wiadomo, że tam mieszkają Syryjczycy!

  TVN chce zarobić na "uchodzcach" grubą kasę z reklam? Oto dowód, że beżowe twarze Jezusa to czysty zysk.

 • Gość: Aguuu

  Oceniono 2 razy 2

  Krasko,Chajzer i inni z dobrym lobby mogą robić programy dla siebie Dostają niewyobrażalna kase Jeżdżą dobrymi furami-Wojciechowska Czy Państwo Polskie stać na utrzymywanie tych młodych nierobów,bo Polska to nie Niemcy którzy podobno przegrali wojne

 • 01kotek01

  Oceniono 7 razy 1

  Pewnie Sorosowa stacja typu TVN chce ocieplić wizerunek "uchodźcow" piorąc Polakom mozgi jak zazwyczaj mają. W stylu takie stacje robić.
  Problem tylko w tym, że jak się do tego dobrze przyłoży i pokaże historie oparte na autentycznych przypadkach to efekt może być odwrotny od oczekiwanego....
  Ponieważ okaże się, że tylko znikoma część "uchodźcow" pochodzi z krajow objętych wojnami,a jeżeli już to oni już nie są prawdziwymi uchodźcami, z definicji, bo już znalazły bezpieczny typu Turcja, Jordania, Maroko, itp. tylko emigrują z powodow finansowych. Następnie, że nie są to lekarze i inżynierowie tylko często osoby prymitywne bez wykształcenia, ktorzy się dali nabrać przemytnikom ludzi obiecujących im w krajach w Europie nic nie robienie i wypłacanie zasiłkow, niczym w bogatym emiracie udziałow za ropę. Dowiedzą się też, że znikomą cześć stanowią najsłabsi, czyli kobiety i dzieci, a przeważają młode arabskie byczki, którzy powinni honorowo chwycić za broń i bronić swoich ojczyzn przed ekstremistami, skoro tak ich nie trawią, że od nich uciekają - logiczne nie.
  Wręcz może okazać się coś przeciwnego, że sami są ekstremistami i myślą ten ekstremizm siać w całej Europie. Okaże się rownież, że statki Sorosa same ich zabierają z tamtych rejonow i zwożą do Europy pod fałszywymi pretekstami,typu, że ich uratowali z morza. itp. rzadkie przypadki...
  Wyjdzie dodatkowo, że to jest cała skoordynowana alcja ideologiczna multi-kulti służąca do przemodelowania całych narodow europejskich w celu budowy nowego ładu światowego z wymazaniem religii, rasy, tożsamości, pochodzenia, kultury w ktorej potajemnie biorą udział najwyżsi przedstawiciele obecnego europejskiego establiszmentu politycznego, mediow, ideologow, cześciowo biznesu szczegolnie korporacyjnego, itd.
  Patrz np. bezsensowna i niedemokratyczna łamiąca prawo np. decyzja Merkel, przekazow medialnych tzn. tu braku np. o gwałtach na kobietach w Niemczech, itd., itp.
  Jeżeli np. w tvn, jakiś tam Miszczyk, czy inny myśli, że ludzi dadzą cobie wyprać mozgi takimi tanimi chwytami, to się mocno myli, a jak chce zapraszać uchodzcow, to niech najlepiej ich sobie zaprosi do swojego willowego domu lub TVNu, biorąc za nich odpowiedzialność finansową.
  Inaczej to spadaj dziadu, za przeproszeniem, ze swoimi wstawkami.....

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 7 razy 1

  Polska to jedyny kraj w Europie, może poza Węgrami, gdzie program, w którnym dziennikarz z grupą towarzyszy podąża szlakiem uchodźców jest drażliwy politycznie i kontrowersyjny tak jakby za każdym rogiem ulicy czaiło się u nas po 100 Syryjczyków. Popatrzcie, może się czegoś o świecie dowiecie...
  Za to zupełnie normalne, szeroko oglądane i podziwiane są formaty gdzie przed kamerami, grupa galerianek z cyckami z silikonu, plastikowymi paznokciami i sztucznymi rzęsami upija się do nieprzytomnosci a potem rzucając mięchem bzyka się w kiblu z naszprycowanym miesniakiem jednocześnie wymiotujac... A to to jest wtedy kultura popularna, dla dorosłych

 • Gość: N.

  0

  Komu jak komu, ale Piotrowi Kraśko ufam, że zrobi to rzetelnie. Czytałam wszystkie jego książki podróżnicze, w których krótko i zawsze treściwie przedstawił kraj po kraju. W wielu z nich miałam później okazję być sama. Wiedza zawarta w jego publikacjach zawsze mi się przydawała. To Dziennikarz przez duże D, a nie byle hiena, których wiele w tym zawodzie. Już nie mogę doczekać się pierwszego odcinka. Poza tym moje sumienie jest po stronie uchodźców, mimo całego tego szlamu, w który próbują ich ubrać marionety większości europejskich rządów, w tym naszego też.

 • asaf73

  Oceniono 2 razy 0

  Następny program Kraśki - "Zjem, to co wy, czyli nic" - roczna wyprawa do Etiopii, w trakcie której Kraśko nic nie będzie jadł. Dzięki temu ludzie uzmysłowią sobie, jak trudno jest przeżyć bez jedzenia.

 • citaobscura

  Oceniono 2 razy 0

  <><><><><><><>
  chce prawdziwych emocji: niech zrobi w Israelu przy murze z Gazą
  program pod tym samym tytułem.

 • loginlogin1111

  0

  A gdzie powinien wrócić Kraśko?

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 6 razy 0

  Tak się zastanawiam i nie mogę dojść do tego, kto zmusza pisowskich Edków do oglądania, bądź co bądź prywatnej stacji TVN???

 • senioryta13

  Oceniono 4 razy 0

  '"Wracajcie, skąd przyszliście"
  - juz sam tytul wskazuje, ze chyba beda nabijac sie z uchodzcow, lub pokaza, ze w polsce nikt na nich nie czeka, wita, a tak w ogole o co im chodzi ?

 • Gość: gb

  Oceniono 2 razy 0

  szambo, miszczak przebija dno a wdawalo sie, ze zrobil to lata temu

 • Gość: brain

  Oceniono 1 raz -1

  Na tak zenujacy pomysl mogl wpasc tylko tvn i resortowy bachor Krasko....Szykuje sie zenada roku.

 • Andrzej J.

  Oceniono 3 razy -1

  Ludzie, odpuście sobie promowanie tych "uchodźców", dajcie spokój. Zwykłym ludziom naprawdę żyje się ciężko a wy im chcecie dokładać jeszcze jeden problem. Naprawdę nie możecie zrozumieć że ludzie mogą się bać, i mają prawo się bać napływu ogromnych rzesz ludzi z innego kręgu kulturowego, w dodatku nastawionych wrogo i roszczeniowo? Przestępczość, gwałty, morderstwa, strefy bezprawia, imigranckie bandy atakujące kierowców ciężarówek, zwiększająca się systematycznie ilość roszczeniowo nastawionych i siejących terror muzułmanów. Ludzie to widzą i nie chcą tego u nas. Bogaci pozamykają się w strzeżonych osiedlach a zwykły człowiek zostanie sam na sam z problemami które stwarzają uchodźcy. Ludzie mają tez juz dość hipokryzji wszystkowiedzących elit których stać jedynie na oskarżanie własnych obywateli o islamofobię, ksenofobię i faszyzm i wprowadzanie kar za mowę nienawiści a sami sobie żyją z daleka od problemów. Dziwne, że te same środowiska, które tak krzyczą o tolerancji, demokracji i wolności jednocześnie zachwycają się bardzo radykalną religią, w której nie ma żadnego miejsca dla tolerancji czy demokracji, bo w ich świętej księdze nie ma takich pojęć. Ja mam wielu znajomych których można określić mianem lewicowca i nie znam NIKOGO kto popierałby przyjmowanie imigrantów-islamistów w tym kraju. Jestem antypisowcem, ale argumenty opozycji są tak głupie, tak wydumane, tak KŁAMLIWE że słuchanie ich aż boli. Na świecie jest 7 mld ludzi. Większość z nich to ubogi Trzeci Swiat. Wielu żyje w tak niewyobrażalnej nędzy że nasze wysypiska smieci to dla nich luksus. Wszystkich ich chcecie przyjąć, dac dach nad głowa i nakarmić? Czy wy sie dobrze czujecie? A jesli nie wszystkich to w którym miejscu postawić granice? Po pierwszym miliardzie? Dwoch? A czym trzeci miliard jest gorszy od dwoch pierwszych? Czy to etyczne? Czy wy wogóle zdajecie sobie sprawę ze skali tych migracji? To nie jest parę tysięcy ludzi. To są dziesiatki, jeśli nie setki milionów. Sama Afryka liczy już około 2 miliardy ludzi. Za chwilę zaleją Europę i nie będziemy mieli z czego żyć, bo poprostu nie wystarczy zasobów na nas i na nich. Wam ciągle się wydaje że Zachód jest wielki i potężny, wszystko może i na wszystko go stać. Obudźcie się! Dziś Zachód to ciągle kurczące i starzejące się spoleczenstwa. To zaledwie 15% ludności świata! Na każdy milion uchodźców którzy tu trafią w krajach z których uciekają rodzi sie kilka milionów jak nie kilkanaście czy kilkadziesiat kolejnych którzy za chwile zapukaja do naszych drzwi... Wogóle ta hipokryzja miłośników "Przyjmowania Uchodźców" - koniecznie z dużej litery, jest już nie do zniesienia. Oni tych ludzi tak naprawdę mają głęboko w d****, tu chodzi tylko o to by się polansować, pokazać jaki jestem postępowy i lewicowy. Zobaczcie, mówią z nad swojej sojowej kawki w drogiej restauracji - jaki jestem wspaniały, jaki empatyczny.
  Ale jest jeszcze jedna grupa popierajaca "Przyjmowanie Uchodźców", chociaż w ich przypadku należałoby mówić raczej o sprowadzaniu uchodźców; to nawiedzeni fanatycy tzw. wielokulturowości. Oni naprawdę wierzą że wielorasowe i wielonarodowe państwo to będzie jakiś raj na ziemi.
  Ostatni drań ten kto widząc dziecko uciekające przed wojną nie chce pomóc. ALE dla mnie uchodźca to jest właśnie matka z dzieckiem na ręku UCIEKAJĄCA z terenów DZIAŁAŃ WOJENNYCH do pierwszego bezpiecznego miejsca, a nie cwaniak który sam nawiał a dzieciaki i kobiety zostawił w piekle. Tym tchórzom nie należy się pomoc tylko po 100 batów na gołe dupska i odesłanie do Afryki albo na Bliski Wschód. To są najgorsze śmiecie ludzkie, bo bądźmy szczerzy - każdy z nich mógł wziąć zamiast iphone'a jakąś sierotę na barana i tachać do bezpiecznej Europy. Ale nie chciało się... miało się to w d... nie opłacało się... a teraz oczekuje się POMOCY. Niby z jakiej racji???

 • pnti

  Oceniono 5 razy -1

  Świetny pomysł - gratulacje dla Kraśki i dla TVN.

 • Gość: As

  Oceniono 5 razy -1

  TVN opracował do perfekcji granie na nastrojach Polaków. Tłuszcza daje się nabrać, emocjonuje, przeżywa, a kaska reklam leci...

 • dodosdontquack

  Oceniono 11 razy -1

  dobry pomysl. niech sobie wszyscy zobacza, jak to wyglada. moze niedlugo sami beda tak uciekac. ruskie coraz blizej.

 • antypiss

  Oceniono 7 razy -3

  Doskonały pomysł. Niech się patryoci dowiedzą co musi przejść człowiek żeby móc rano normalnie kupić bułki i mleko dla dziecka.

 • readme.txt

  Oceniono 11 razy -3

  Przypomne wszystkim polskim skur***om katolickim, że Jezus też był uchodźcą a przy tym bękartem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX