Beata Ścibakówna na zdjęciu w bikini. Wow! Takiego widoku się nie spodziewacie. "Wygląda pani jak nastolatka"

Beata Ścibakówna opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w bikini. Fani są zachwyceni figurą aktorki. Aż trudno uwierzyć, że gwiazda ma 50 lat.

Beata Ścibakówna to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Choć trudno w to uwierzyć, w kwietniu gwiazda skończyła 50 lat. A urody, wdzięku, seksapilu i figury może jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Artystka udowodniła to po raz kolejny na swoim Instagramie.

Beata Ścibakówna w bikini

Beata Ścibakówna opublikowała na swoim profilu zdjęcie, na którym widzimy ją w żółtym bikini. Tym samym Ścibakówna zaprezentowała swoje długie, szczupłe nogi i płaski brzuch. Na próżno doszukiwać się fałdek czy też nadprogramowych kilogramów. Jej figura jest perfekcyjna!

Fani są zachwyceni. Pod zdjęciem czytamy następujące komentarze:

Wygląda pani jak nastolatka!
Zazdroszczę figury. Mogę tylko o takiej pomarzyć...
Co pani robi, że ma pani taką figurę?

To pytanie nurtuje pewnie wiele kobiet w Polsce. Jedno jest pewne - za idealną sylwetką aktorki stoi aktywność fizyczna. Beata Ścibakówka niejednokrotnie została przyłapana przez fotoreporterów podczas gry w tenisa. Jak wiadomo, ten sport wymaga pracy niemalże wszystkich partii ciała.

Wygląda pięknie, prawda?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Była jego studentką, zostawił dla niej żonę. Ścibakówna o początkach związku z Englertem: Byłam głupia i bardzo zakochana

KS

Więcej o:
Komentarze (67)
Beata Ścibakówna w bikini. Wow! Takiego widoku się nie spodziewacie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • six_a

  Oceniono 23 razy 17

  jak na pięćdziesiąt, to wygląda na 60 z twarzy.

 • Gość: Gość Kama

  Oceniono 17 razy 15

  Ciekawe że w kostiumie bikini wygląda lepiej niż na zdjęciach gdzie jest ubrana.

 • uploadhelski

  Oceniono 12 razy 12

  Mam 2,3 koleżanki 50+ i ich wygląd dech zapiera. Zwykłe panie, pracują codziennie, wstają o 6:30 rano i wracają do domu około 17-18. Dzieci, wnuki. Byłem z taką koleżanką i jej wnukiem na wycieczce, i co było dla mnie komplementem, zwracano się do nas w restauracjach - a co dla syna? "Syn" prawie dostał po głowie od babci (superlaski 50+) kiedy próbował sprostować, że to nie mama i nie tato.

 • Gość: gości

  Oceniono 21 razy 11

  twarz ma strasznie zniszczoną na równi wieku wygląda z mężem, jest sucha jak wiórek i nie musicie jej chwalić każdy sam dobrze widzi

 • Gość: Juu

  Oceniono 21 razy 7

  Proszę was. Spójrzcie na Przetakiewicz czy Kreglicką. One wyglądają świetnie. Pani Scibakowna wyglada dobrze ale bez przesady nad ochy i achy

 • Oceniono 17 razy 7

  O ile to na to wygląda fajnie natomiast na paru zdjęciach jak się zbyt szeroko uśmiecha mogłaby być reklamą faktycznie przychodni protetycznej

 • Gość: Iwona

  Oceniono 8 razy 6

  Ta pani jest dla mnie zagadką. 20 lat temu wyglądała na 45 teraz na 65. Nie wiem czy to taki typ urody czy może starszy mąż ale w życiu nie chciałabym tak wyglądać jak ta pani. Kiedy wychodziła za Englerta jak zobaczyłam ile ma lat byłam zszokowana bo wyglądała jak stara baba.

 • Gość: Ludwika

  Oceniono 6 razy 6

  Ludwika
  Bez przesady z tą nastolatką

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX