Joanna Racewicz w marcu po 20 latach odeszła z TVP. Teraz zobaczymy ją w Polsacie

Joanna Racewicz przechodzi do Polsat News - donoszą Wirtualne Media. Dziennikarka ma prowadzić wieczorne wydanie "Wydarzeń".

Joanna Racewicz odeszła z TVP2 w marcu tego roku. Od tego czasu dziennikarka prawdopodobnie nie miała propozycji od żadnej innej stacji telewizyjnej. Teraz pojawiła się informacja, że po długiej przerwie, widzowie znów będą mogli obejrzeć program prowadzony przez byłą prezenterkę "Pytania na śniadanie".

Joanna Racewicz w Polsat News

Joanna Racewicz od jesieni tego roku ma poprowadzić wieczorne wydanie "Wydarzeń" w Polsat News - donoszą Wirtualne Media. Program informacyjny ma być emitowany o godz. 22.00. 

Sama Racewicz nie wypowiedziała się dotąd na temat swojej nowej posady. Choć jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, to nigdzie nie pochwaliła się, że teraz będzie twarzą Polsatu. 

Joanna Racewicz - kulisy odejścia z TVP

Joanna Racewicz z TVP była związana od lat 90. Na antenie telewizyjnej Dwójki prowadziła "Panoramę" oraz "Pytanie na śniadanie". W marcu została zawieszona w pełnieniu swoich obowiązków. Oficjalną przyczyną było reklamowanie przez nią na Instagramie produktów dietetycznych, co zdaniem stacji "kolidowało z obowiązującymi w Spółce zasadami dotyczącymi reklamy i promocji, a także stało w sprzeczności z zasadami etyki".

Dziennikarka w końcu sama odeszła z TVP. Twierdziła, że próbowała nawiązać dialog z władzami TVP i była gotowa skasować feralne zdjęcia z Instagrama. Rozmowa nie została jednak podjęta, a TVP wydało specjalne oświadczenie. To właśnie po jego publikacji Racewicz pożegnała się z widzami i złożyła wypowiedzenie

AG

Więcej o:
Komentarze (37)
Joanna Racewicz odeszła z TVP po 20 latach pracy. W końcu znów wraca do telewizji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: pi

  Oceniono 29 razy 25

  teraz tam bedzie straszyc swoja botoksowa facjata

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 23 razy 17

  Skręcającemu w prawo Polsatowi przyda się wdowa smoleńska. Najśmieszniejsze jest to, że Polsat zgarnia odpady z TVN i TVPis, a trąbi, że zatrudnia gwiazdy.

  Nowa twarz Polsat News. Twarz rzeczywiście nowa.

 • Gość: Al Bundy

  Oceniono 20 razy 12

  Niestety ale sztuczność tej pani powoduje to że nie mam ochoty na nią patrzeć. Z całą pewnością nie będę oglądał Polsatu.
  Czy nie ma w tym kraju młodych ludzi którzy mogliby pracować w mediach?

 • mushkaplooyka

  Oceniono 8 razy 8

  A ja nie zobaczę, bo wcale nie oglądam telewizji. Ha, ha, ha.-)

 • Gość: gg

  Oceniono 14 razy 8

  nie wierze ze ktos ja tam trzymal 20 lat

 • Gość: ya

  Oceniono 7 razy 7

  plastik fantastik ....

 • Gość: yax

  Oceniono 9 razy 7

  ona teraz w te upały musi uważać żeby jej botoxsię nie zwarzył....

 • Gość: Daniel

  Oceniono 11 razy 7

  Chyba nie 20 w TVP, bo przecież kilka lat była w TVN? Cóż, nie jest lubiana, ale sama sobie winna i tyle w temacie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX