"Brzydka, gruba, rozczochrana". Ludzie atakują ciężarną Olgę Frycz. Aktorka odpowiedziała: Biorę to na klatę

Olga Frycz jest atakowana przez swoich obserwatorów na Instagramie. Aktorka postanowiła odpowiedzieć na hejt i wesprzeć inne kobiety, które się z nim stykają.

Olga Frycz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Publikuje na swoim Instagramie wiele zdjęć, a na InstaStories dzieli się swoimi przemyśleniami. Aktorka  jest przy tym bardzo naturalna - wielokrotnie pokazywała się bez makijażu w domowym zaciszu

Olga Frycz odpowiada hejterom

Niestety nie wszyscy potrafili uszanować Frycz, która jest w zaawansowanej ciąży. Pod postami aktorki pojawiło się wiele komentarzy przepełnionych mową nienawiści. Komentujący niejednokrotnie zarzucali przyszłej mamie, że nie dba o swój wizerunek. Wyśmiewali też jej urodę. 

Olga Frycz nie pozostała obojętna na to zachowanie i postanowiła odpowiedzieć hejterom.

Brzydka, gruba, rozczochrana. Takie komentarze przykro jest czytać, zwłaszcza jeśli piszą je kobiety, ale biorę to na klatę i jestem na nie odporna, bo czuję się z tą moją brzydotą bardzo dobrze. I życzę Wam dziewczyny tego samego - czytamy na Instagramie artystki. 

Olga FryczOlga Frycz Fot. tojafrycz/Instagram

Fani wspierają Olgę Frycz

Pod apelem Frycz pojawiło się mnóstwo komentarzy osób, które stanęły murem za aktorką. 

Jest Pani piękna, a te kobiety piszą to przez zazdrość i żeby tylko komuś dowalić. Jest Pani naturalna, kobieca i taka dziewczęca. 
Pięknie wyglądasz. Naturalność jest piękna, a nie kilo pudru na twarzy.
Piękna i naturalna. A wszystko to piszą zakompleksione frustratki.
Proszę się nie przejmować takimi komentarzami. To zawiść, zazdrość złych ludzi. Proszę się cieszyć tym niecodziennym czasem.

Gwiazdy walczą z hejtem

Frycz nie jest jedyną, która nie pozostaje obojętna na krzywdzące komentarze internautów. Ostatnio m.in. Aleksandra Domańska również zareagowała na uwagę, o tym, że jej cało nie jest idealne i nie powinna go pokazywać

AG

Więcej o:
Komentarze (170)
Internauci atakują ciężarną Olgę Frycz. Aktorka odpowiedziała: Biorę to na klatę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bardu

  Oceniono 173 razy 165

  Widziałam ją kilka dni temu. Wygląda normalnie, jak wiele innych kobiet. Nie ma tipsów, nadmuchanych ust, ułożonej fryzury od rana i najmodniejszych ciuchów. I tak jest normalnie, a nie wtedy, kiedy tysiąc dwieście dwudziesty piąty klon lalki Barbie dowartościowuje się wstawianiem wystylizowanych fotek ku uciesze Jessik, Klaudii czy innych tworów internetowej rzeczywistości.

 • Oceniono 118 razy 102

  Zapewne te komentarza pochodzą od pięknych idealnych kobiet oraz przystojnych wysportowanych mężczyzn, jakich pełno wokół. Na polskiej plaży dopiero widać, że Polacy to w większości piękni, wysportowani ludzie i nie mają grubych brzuchów.

 • Gość: gosc

  Oceniono 86 razy 78

  mi to obojetne jak kto wyglada,zycze wszystkiego dobrego

 • Gość: -ta

  Oceniono 85 razy 69

  Nie lubię aktorki Olgi F. Moim zdaniem, tylko nazwisko znanego ojca dało jej status aktorki. Jednak przeraża mnie, że ktoś zarzuca kobiecie w zaawansowanej ciąży, że jest gruba i brzydka. Ciąża polega właśnie na tym, że jest się przez trochę więcej niż jedną osobą. Twarz też się deformuje. A rozczochrana? W tym upale, młodym, zdrowym kobietom ręce opadają, a cóż dopiero "ciężarówce". Szanowni hejterzy, pielęgnujcie swoje piękno (także duchowe) i zostawcie innych w spokoju.

 • alex_cz

  Oceniono 65 razy 59

  To, że ktoś upublicznia swoje zdjęcia nie oznacza, że ma tym samym zgadzać się na chamstwo, hejt i agresję! i mówić sobie - ok, to naturalne, tak to jest jak się upublicznia zdjęcia, powinnam się z tym liczyć. Tak jakby chamstwo i agresja były naturalną i akceptowalną reakcją na drugiego człowieka. Może w jakiś obszarach zdemoralizowanych tak jest, ale na chamstwo należy reagować i przeciwstawiać się mu. Agresja słowna /w przypadku z którym styka się pani Frycz/ jest objawem jakiejś trudności piszącego, który sobie odreagowuje w ten sposób własne niepowodzenia i frustracje. Jestem wdzięczna wszystkim tym, którzy się temu sprzeciwili i wsparli panią Frycz.

 • cypres

  Oceniono 72 razy 54

  Zajmijcie sie SWOIM zyciem nieudacznicy!!!

 • kapitan.kirk

  Oceniono 53 razy 45

  Ale pierdoły. Zwykła kobita, w trudnym dla siebie czasie nie musi wyglądać non stop jak modelka na wybiegu; nie wiem doprawdy co tu jest do rozumienia.

 • Konrad Stafiej

  Oceniono 53 razy 41

  Trzeba być ślepym, żeby tak napisać o Oldze Frycz, której charakterystyczna uroda jest jej niewątpliwym atutem wśród tipsów i pompowanych ust. (swoja droga dla kogo one to robią)

 • czegotychcesz

  Oceniono 46 razy 40

  Nie podoba się im normalny człowiek ??? to niech oglądają strony porno !!! tam każdy jest odpowiednio umalowany !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX