Edyta Herbuś chciała uczcić rocznicę Powstania Warszawskiego. Wrzuciła zdjęcie z wielkim dekoltem. "Po prostu brak słów"

Edyta Herbuś w podniosłych słowach uczciła 74. rocznicę Powstania Warszawskiego. Wpis opatrzyła zdjęciem, na którym eksponuje swój spory dekolt. Zdecydowanie coś poszło nie tak.

Za nami obchody 74. rocznicy Powstania Warszawskiego. O 17:00, w godzinę "W", jak co roku stolica na chwilę się zatrzymała i uczciła pamięć powstańców minutą ciszy. Wiele gwiazd i celebrytów zaznaczyło na swoich profilach społecznościowych, że też pamięta o bohaterach. Jeden z wpisów zasługuje na szczególną uwagę.

Edyta Herbuś o Powstaniu Warszawskim

Edyta Herbuś z pewnością chciała dobrze. Napisała kilka ładnych zdań, w których mówi o swojej miłości do stolicy i nazywa ją "drugim domem". Dziękuje też "za wszystkich bohaterów". 

Kochana Warszawo. Dziękuje Ci za każdy wspólny dzień. Jesteś moim drugim domem. Dziękuje za pracę, możliwość rozwoju, wszystkie szanse i piękne dni. Dziękuję Ci za wolność. I za wszystkich bohaterów, dzięki którym dziś możemy się nią cieszyć. #godzinaW #powstaniewarszawskie #dziękuję #warszawa #pamiętamy.

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że swój poważny wpis tancerka opatrzyła mało poważnym zdjęciem, na którym pręży się w słońcu w bluzce ze sporym dekoltem. Nie tylko my wyczuliśmy tu zgrzyt. 

Po prostu brak słów, Pani Edyto - napisał jeden z obserwatorów tancerki.

Edyta Herbuś o Powstaniu WarszawskimEdyta Herbuś o Powstaniu Warszawskim Instagram.com/edytaherbus/

Domyślamy się, że problem nie tkwił w złych intencjach. Herbuś opublikowała bardzo ładne zdjęcie, które w innych okolicznościach z entuzjazmem byśmy pochwalili. Jednak rozdźwięk między poważnym charakterem wpisu, a ponętną Edytą na fotografii jest tak duży, że zostaje tylko złapać się za głowę. 

A co Wy o tym myślicie?

WJ

Niewydepilowane bikini Sadowskiej, bielizna Herbuś, spocona pacha Kazadi. Te wpadki zapamiętamy na długo

Więcej o:
Komentarze (62)
Edyta Herbuś uczciła pamięć powstańców zdjęciem z wielkim dekoltem. "Po prostu brak słów"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dodosdontquack

  Oceniono 23 razy 13

  Przylaczam sie do celebracji wolnej Warszawy (i wolnosci pokazywania dekoltu tez). Edyta piekna jak zawsze.

 • Gość: magdalena

  Oceniono 16 razy 8

  Uwazam ze piekne podziekowala Warszawie. Piekna, radosna dziewczyna na warszawskiej ulicy.
  W tle klasyczny, odbudowany gmach i nowoczesny, szklany wiezowiec. Zdjecie symbolizuje wg mnie radosc i optymizm. PIEKNE PODZIEKOWANIE.

 • taighnacasag

  Oceniono 18 razy 8

  Nie no dekolt ma w porządku. W końcu jest kobietą to jak miała się ubrać? W sutannę, założyć burkę czy co. Zaraz niepoważnie czy brak szacunku. Więcej radości z wolności...

 • gromek1

  Oceniono 9 razy 7

  Piersi w pracy, piersi w boju!

 • Gość: Tupecik

  Oceniono 14 razy 6

  Dajcie spokój. Edyta nieco się odsłoniła, ale na plaży jest więcej golizny i często ją widzimy. Nie ma się czym gorszyć.
  A Edyta jest b. kobieca i chciała to pokazać.

 • ryslew2061

  Oceniono 6 razy 4

  Już zaraz polityczna obyczajówka będzie sprawdzała, kto płacze, a kto się śmieje w czasie pisoskich świąt nakazanych. Jak po śmierci Stalina aktywiści ZMP.

 • sselrats

  Oceniono 6 razy 4

  Completna pomylka. Na rocznice Powstanie bluzka deColtem. Powinna byc z deParabellum.

 • Gość: zibi

  Oceniono 11 razy 3

  tutaj chyba są same dewotki z obwislymi cyckami

 • Gość: winotam

  Oceniono 9 razy 3

  A niby co miała pokazać "armaty" przecież nie ma,a tutaj przynajmniej jest za czym się schować.Dobre wojenne skojarzenie i można by więcej pokazać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX