Joanna Moro wymarzyła sobie rolę u Smarzowskiego. Reżyser jednak nie chce z nią pracować. Wszystko przez jej... urodę

Joanna Moro marzyła o roli u Wojciecha Smarzowskiego. Niestety, reżyser poinformował ją, że ze względu na jej urodę, nie pojawi się w jego produkcji.

Rola Anny German przyniosła Joannie Moro wielki sukces. Dzięki temu dostała szansę na główną rolę w serialu "Blondynka". Aktorka wymarzyła sobie też grę w filmie Wojciecha Smarzowskiego.

Joanna Moro straciła szansę na rolę u Smarzowskiego

Niestety reżyser zadecydował, że nie da szansy Moro na występ w jego produkcji. Dlaczego? Ponoć chodzi o urodę aktorki - jest za ładna.

Tak mi ostatnio powiedział. A ja uważam, że nie jestem klasycznie ładna. Jako dziecko byłam brzydkim kaczątkiem, potem, owszem, modelką w Wilnie, ale modelkami też nie zostają piękności. Dzięki tej pracy nauczyłam się jednak "nosić się". I to jest mój sekret. Nie mam perfekcyjnego ciała i pięknej twarzy, ale umiem się nosić. Na wypadek, gdyby jednak Smarzowski zmienił zdanie, nigdy nie wybieliłabym sobie zębów, bo u niego muszą być brzydkie - powiedziała ze śmiechem wywiadzie dla "SHOW".

Joanna Moro przyznała, że jak chyba każda kobieta, ma dni, kiedy w ogóle nie czuje się atrakcyjna. Nie uważa się za piękność, ale wie, że strojem czy makijażem można dużo osiągnąć i czuć się przed lustrem znacznie lepiej.

Nie jestem przedstawiana w mediach jako wzór piękności, nigdy się za taką nie uważałam. Gdy patrzę czasem w lustro, widzę, że bywam wręcz nieładna. Bo choć na czerwonym dywanie, w pięknej sukni, fryzjerze i makijażu wyglądam dobrze, to codzienność bywa inna - dodała.

Żałujecie, że nie zobaczycie jej w produkcji Wojciecha Smarzowskiego?

MT

Więcej o:
Komentarze (10)
Joanna Moro straciła szansę na rolę u Smarzowskiego. Przez swoją urodę
Zaloguj się
 • Gość: edek

  Oceniono 12 razy 8

  Ona uważa tak a reżyser tak.. i gadaj tu z głupią babą > Ja bym raczej określiła jej urodę jako banalną nic w niej ciekawego w grze aktorskiej także Ot taka akurat skrojona do seriali więcej emocji doświadczam na grzybobraniu niż patrząc na jej grę.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 7 razy 7

  Dostała komplement i pocisk w jednym! :P

 • Gość: Peach

  Oceniono 6 razy 6

  Wojtek wybrnął dyplomatycznie

 • Gość: Mr

  Oceniono 5 razy 5

  Ja też miałam grać u Smarzowskiego, ale powiedział, że za piękna jestem i za bardzo uzdolniona i w ogóle ja to jestem za wysokie progi dla niego. Więc rozumiem Moro całkowicie.

 • Gość: ZnawcaKobiet

  Oceniono 3 razy 3

  Wojtek spryciarzu.

 • 3-kuleczka

  Oceniono 1 raz 1

  oj tam oj tam, joasi sie powiększyły usteczka a policzki takie nadęte od botoksu ze niedługo zaczną zyc własnym zyciem

 • mmagi

  0

  w każdej roli taka sama mimika twarzy,przy German to pasowało ale na Wspólnej już wkurza:/

 • Gość: Ewelina

  0

  Jestem raczej typem leniuszka co nie lubi się przemęczać, a że waga zaczęła się zbliżać do osiemdziesięciu to trzeba było w końcu coś ze sobą zrobić. Zbawienne okazały się właśnie spacery i iqgreeen na lepszy metabolizm. Ograniczenie słodyczy też sporo pomogło. Jak na razie uciekło 15 kilo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX