Lewandowscy mają pomysł na nowy biznes w... Chinach! Sowicie na tym zarobią

Anna Lewandowska postanowiła rozwinąć swoją markę "Foods by Ann". Wprowadzi na chiński rynek nowe batony z wizerunkiem jej męża, Roberta Lewandowskiego.

Anna i Robert Lewandowscy zdecydowanie wiedzą, jak zainteresowanie mediami przekuć w lukratywny biznes. Trenerka już kilka lat temu wypuściła na rynek dietetyczne batony pod marką "Foods by Ann". Teraz postanowiła pójść o krok dalej. Jak donosi "SE", Lewandowska wprowadzi na chiński rynek batony z wizerunkiem jej męża.

Anna Lewandowska wprowadzi w Chinach batony z Lewym

Ponoć firma Lewandowskiej, HPBA Group, chce sprzedawać w Chinach batony energetyczne o smaku żurawiny z pomarańczą. Produkt zaprezentowano podczas Międzynarodowych Targów Żywności SIAL CHINA w Szanghaju. Na opakowaniu batona ma się pojawić sam Robert Lewandowski, który będzie ambasadorem marki.

Dziś produkt nie jest dostępny jeszcze w sprzedaży, ale już wkrótce trafi na światowe rynki. Jednak polscy fani będą mieli problem z kupieniem batonów, ponieważ Polski nie ma na liście kontrahentów. 

Owszem, spółka planuje wprowadzenie produktów spożywczych zarówno na rynek chiński, jak i inne rynki zagraniczne. Obecnie spółka HPBA Group prowadzi rozmowy z potencjalnymi partnerami handlowymi. Planowane wprowadzenie produktu na chiński rynek to III kwartał tego roku. Niestety, produkt nie będzie dostępny w Polsce, gdyż jest przeznaczony na rynki zagraniczne, przede wszystkim europejski, azjatycki, kraje Bliskiego Wschodu - zdradza "SE" Jakub Zajdel z agencji H9PR, reprezentującej interesy medialnej pary.

Jak myślicie, dlaczego Lewandowscy nie zdecydowali się na dystrybucję w Polsce? Może nie chcieli, by "było ich za dużo"? 

MM

Więcej o:
Komentarze (85)
Lewandowscy mają pomysł na nowy biznes w... Chinach! Sowicie na tym zarobią
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 59 razy 47

  Ile jeszcze musicie wyklepać tych pseudo-newsów, żeby wywiązać się z umowy?

 • Gość: Lucyna

  Oceniono 28 razy 26

  Sowicie to mozna kogos wynagrodzić. Zarobić mozna duzo, wiele, mnóstwo.

 • siekieraaxe

  Oceniono 27 razy 23

  ja pie...
  kiedy on gra w piłkę?

 • Gość: k

  Oceniono 27 razy 21

  Czas na ganki dla staruszków za 5 tys zeta.
  Co za żenujący ludzie. Lewy zarabia kilka setek tys dziennie, a oni - podobnie jak -"garncarze" - będą za dużą kasę wpychać ludziom jakąś przepakowaną taniochę, żeby "dorobić do pierwszego"! ?
  Żeby jeszcze stworzyli coś wartościowego, pożytecznego, ale nie, lubują się WYŁĄCZNIE w "produkcji" własnego LANSU!!!
  Potem się dziwią, ze po bliższym poznaniu nikt ich nie lubi, ale jak ma być inaczej, skoro pojęcie klasy, kojarzy im się tylko z salą szkolną.. Mamy okazję oglądać wielki przerost formy nad bardzo małą treścią. Nawet strzelone gole Lewemu nie pomogą, a moze tym bardziej potęgują zazenowanie.

 • gragos

  Oceniono 21 razy 17

  Czy Lewandowski jest już piłkarzem wychodzącym na boisko tylko jako słup reklamowy przyszłych inwestycji?

 • Gość: ewa

  Oceniono 25 razy 13

  Jeszcze im mało ?

 • Gość: olo

  Oceniono 19 razy 11

  chinczycy tego nie lykna

 • prawdawaszaboli

  Oceniono 10 razy 10

  "Niestety, produkt nie będzie dostępny w **Polsce**, gdyż jest przeznaczony na rynki zagraniczne, przede wszystkim **europejski** "

  Hmm... Ciekawe czemu - w Polsce miałby wzięcie...

 • forsberg77

  Oceniono 14 razy 10

  Ci to dopiero biedę klepią...ledwo wiążą koniec z końcem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX