Książę Karol nie jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego? Media od lat powtarzają tę plotkę

Kto jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego? Od lat media doszukują się podobieństwa księcia do kochanka Diany, Jamesa Hewitta. Czy to on jest tatą Harry'ego?

Rodzina królewska niezmiennie wzbudza silne emocje. Zwłaszcza, kiedy na wierzch wychodzą kolejne spekulacje na ich temat. Od lat krążą plotki dotyczące księżnej Diany i jej romansu z oficerem Jamesem Hewitt. Mówi się, że to właśnie on jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego!

Kto jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego?

Diana i Hewitt mieli romans przez 5 lat. W rozmowie z Eleanor Herman w jej książce "Królowie i ich kochankowie. 900 lat intryg, namiętności i pasjonującej polityki". mężczyzna powiedział, że księżna oczekiwała od niego nieustannego potwierdzania uczuć:

Wymagała nieustannego zajmowania się sobą i potwierdzania własnej wartości. Dziesięć minut po moim wyjściu, po godzinach, które niemal całkowicie spędziliśmy w łóżku, telefonowała do mnie, abym jej powiedział, że ją kocham. Dzwoniła pięć, sześć, dziesięć razy w ciągu dnia i chciała słyszeć ode mnie wciąż to samo - powiedział James

Kiedy ich romans się zakończył, dla Hewitta był to koniec świata. James chciał nawet popełnić samobójstwo. Z czasem media przestały spekulować o ich romansie. Jednak po latach, zaczęto dostrzegać podobieństwo między kochankiem Diany a księciem Harrym! Plotki podsycał też fakt, że kochankowie spotykali się 18 miesięcy przed narodzinami Harry'ego.

W końcu przed dziesięcioma laty, "News of The World" doprowadzili do badań DNA. Pobrali wówczas próbkę materiału genetycznego od Jamesa i włos z głowy księcia Harry'ego. Wtedy okazało się, że James nie jest ojcem księcia. 

To jednak wciąż nie uciszyło podejrzeń dotyczących tego, kto jest biologicznym ojcem księcia.

A Ty widzisz podobieństwo Harry'ego do Jamesa?

Książę Harry i Meghan Markle nie podpisali intercyzy. Są tak zakochani, że nie biorą pod uwagę rozstania

KS

Więcej o:
Komentarze (45)
Książę Karol nie jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego?
Zaloguj się
 • dr.skrobisz

  Oceniono 32 razy 30

  Ja rozumiem że jest sezon ogórkowy ale już było badane DNA i wyjaśniono że Karol jest ojcem Harry'ego. Poza tym są podobni.

 • vader2010

  Oceniono 24 razy 24

  Już Elka na pewno to zbadała. Co by nie mówić o dynastię to ona umie zadbać i przypilnować.

 • baby1

  Oceniono 20 razy 18

  "Książę Harry nie jest synem księcia Williama?" - gratuluję podpisu pod zdjęciem.

 • bonleon

  Oceniono 15 razy 15

  co do podobieństw - Harry jest podobny do swojego dziadka księcia Filipa (z lat młodości Filipa)

 • magwol2

  Oceniono 7 razy 7

  Harry już zaczyna świecić "łysiną Windsorów".
  I jest wysoce prawdopodobne że rodzina królewska po cichu zrobiła już dawno odpowiednie badania.

 • o_retyy

  Oceniono 6 razy 6

  Moje obie córki nie są do mnie podobne nawet w najmniejszym szczególe, i co to oznacza? Że nie są moimi córkami? Ja pierdzielę, dzieci to mieszanka genów całkowicie nieprzewidywalna i są jedyne w swoim rodzaju, czasem są bardzo podobne do rodziców, a czasem zupełnie nie

 • Gość: oko

  Oceniono 10 razy 6

  Tak,odgrzewane kotlety,a Elżbieta twierdzi,że to jej najbardziej ukochany wnuk,świadczy o tym prezent jaki dała jemu z okazji ślubu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX