Mila Kunis pierwszy raz o rozstaniu z Macaulayem Culkinem. "Byłam dupkiem!"

Mila Kunis i Macaulay Culkin rozstali się w 2011 roku i oboje zdążyli ułożyć sobie już życie. Jednak dopiero teraz aktorka opowiedziała o kulisach ich rozstania.

Mila Kunis jest dziś szczęśliwą żoną  Ashtona Kutchera i matką jego dzieci. Nim jednak stanęła na ślubnym kobiercu, spotykała się z aktorem, który był odtwórcą głównej roli "Kevin sam w domu" - Macaulayem Culkinem

Mila Kunis i Macaulay Culkin byli parą przez 8 lat

Relacja Kunis i Culkina była bardzo poważna. Aktorzy rozstali się ze sobą w 2011 roku po 8 latach związku. I mimo że od tego momentu upłynęło już sporo czasu, to do tej pory oboje milczeli na temat przyczyn rozpadu związku. 

Mila Kunis o rozstaniu z Macaulayem Culkinem

Dopiero teraz Mila Kunis zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu i w rozmowie z Daxem Shepardem zdradziła, że rozstanie z gwiazdą "Kevina..." w dużej mierze było jej winą. 

Kunis nie przebierała przy tym w słowach. Bardzo krytycznie podeszła do swojej postawy sprzed lat. 

Spieprzyłam (...). Kiedy miałam 20 lat byłam dupkiem i jestem pierwszą, która to przyzna. Zajęło mi to sporo czasu, żeby przyznać się przed samą sobą "Wiesz, byłaś kiedyś su**ą" i zaakceptować to. 

Po czym dodała: 

To co zrobiłam, było popie***one  i sposób, jaki w to zrobiłam był popie***ony. Naprawdę próbowałam zrozumieć, dlaczego to zrobiłam - dodała. 

We wcześniejszych wywiadach Kunis przyznała jedynie, że przeszkadzała jej popularność Culkina (ona sama nie była jeszcze wtedy tak rozpoznawalna). 

Był niewiarygodnie popularny. Nie dało się z nim spokojnie przejść ulicą. Ale to nie była normalna reakcja fanów na widok celebryty. Oni nie wiedzieli, co zrobić, po prostu krzyczeli - powiedziała w programie The Howard Stern Show.

Na szczęście dziś Mila Kunis i Macaulay Culkin są w dobrych relacjach i wybaczyli sobie dawne krzywdy. 

Cały wywiad TUTAJ

AG 

Więcej o:
Komentarze (15)
Mila Kunis pierwszy raz o rozstaniu z Macaulayem Culkinem. "Byłam dupkiem!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: El

  Oceniono 9 razy 7

  Wiem, że to chamskie, ale Culkin, może był wtedy popularny, ale od dawna zaćpany, wyglądąjcy jak psie gó... napakowane z rzadka szczeciną. Typ odrażąjacy, ale jestem facet hetero.

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 5

  "przyznać się przed samą sobą "Wiesz, byłaś kiedyś su**ą" i zaakceptować to"
  To tak na serio? Zaakceptować to, ze jest się suką? A może po prostu "przyjąć do wiadomości" - w domyśle "po to, by wyciągnąć z tego wnioski."
  Redakcja w dziedzinie translatoryki leży i kwiczy. Może najmijcie zrobię jakiegoś fachowego tłumacza, który będzie wiedział. że "accept" nie zawsze znaczy to, co polskie "akceptować".
  Angielski to nie jest łatwy język, wbrew temu, co wydaje się posiadaczom FCE.
  Dośc neosemantyzacji języka polskiego przez językowych gamoni z byle redakcyjki.

 • mikecios

  Oceniono 4 razy 4

  Cóż za wspaniały artykuł...............

 • kapitan.kirk

  Oceniono 16 razy 4

  Biorąc pod uwagę walkę z seksizmem, powinno się raczej napisać nie "byłam dupkiem", ale "byłam dupką". Ewentualnie "dupkinią".

 • Gość: -ta

  0

  I ta pani, mówiąca językiem rynsztokowym, ma pretensje do Demi Moore za ujawnianie zdrad Kutchera? Martwi się, co sobie dzieci pomyślą? Na jej miejscu bym się niepokoiła, co pomyślą, kiedy przeczytają, że matka sama siebie określiła mianem s*ki.

 • Gość: Tupecik

  0

  Oni maja tak odmienne typy urody. Ona ciemna z wielgaśnymi oczami i okragłą buzią, on, wsio odwrotnie. Ciekawe, jakie by byly dzieci?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX